Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćLivia85
Witam Wszystkie Panie przed i po :) jakiś czas obserwuje forum, dziś uznałam, ze może też się wypowiem. Jestem dokładnie 15dni po operacji. Mój rozmiar wyjściowy to chyba mniej niż zero. Implant 290cc polytech. Wrażenia na dzień dzisiejszy: piersi bardzo twarde, sterczace, nieruchome, blizna pod fałda dość spora. Po powrocie z klinki raz miałam słabszy dzień, tramal, paracetamol poszły w ruch... 5h ból spowodowany był wymiotami (za dużo zjadłam, poprostu). Od tamtej pory odstawiłam przeciwbólowe, jest całkiem znośnie, z tym że nie robię prawie nic sama. Z racji tego, ze nigdy nie miałam piersi, teraz trochę się ich boję :) i czekam na chwilę kiedy będę mogła włożyć normalna bieliznę i odetchnąć z ulga że wszystko się udało, bo trochę się martwię, że coś się może jeszcze wydarzyć. Mam pytanie apropos pasa, bandaża nad biustem, nosiłam go tylko przez 9dni... Zastanawia mnie skąd ta rozbieżność u lekarzy z tym zaleceniem... Wszystkie miałyście pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
Hej Livia! :) A masz może jakieś zdjęcia, którymi chciałabyś się podzielić? Ciekawa jestem jak wszystko wyszło z tym implantem. U kogo robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Kochana jak dobrze, ze juz jesteś hehe ;) Doktor tylko te mi zaproponował . Gdy mnie wymierzył to powiedział, że szału nie ma żeby zaszaleć. Poprosiłam o max ale nie przesadzony max . Nie chce cycków ktore z daleka będą wyglądaly na silikony ;) moja wyjściówka to A, lecz i dlatego sie zastanawiam czy moze jednak zadzwonic i zapytać czy może by ciut wieksze by dał rade wcisnąc ;) nie chciala bym stwierdzić pozniej, że oczekiwałam wiekszych. Wg jego pomiarów wpisal 63cm pos biustem hmm. Mi tam wychodzi 72 ;) wiec nie wiem. Bylam tak zestresowana tym wszystkim, ze polowy pytan nie zadałam hahahah Czy sa jakieś konkretne godziny aby do niego dzwonic i ewentualnie zapytac o wiekszy implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Operacja dr Janusz Sirek klinika MedCosmetic Bielsko-Biała. Mam zdjęcia z przed operacji i 5dni po operacji, po zmianie opatrunku w pozycji leżącej. Chętnie prześle :) zrobię też kilka jutro rano jak będę zmieniała opatrunki. Na jaki adres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ja mam zalecenia nosic pas tak jak i stanik przez 2 miesiace ale wydaje mi sie ze az tyle nie trzeba wiec po miesiacu bede rozmawiac z lekarzem bo ten pas odbija sie na kazdej bluzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 dr ma swoje sposoby na wyliczenia, nie wiem jak to liczy ale na pewno policzył dobrze. U mnie 320 powiedział że Max i faktycznie jak tak patrzę to zajmują cała szerokość klatki piersiowej (z większymi mógłby być problem) wręcz nie mam pomiędzy nimi w staniku przerwy nawet na jednego palca.. nie wiem czy któraś z Was też tak miała bo z reguły odstęp między piersiami powinien byc ok 3 cm ???? A moje są na maxa ściągnięte.. Jak chcesz do niego dzwonić to wieczorami najlepiej, ale pewnie usłyszysz to co ja - Szerokośc****ersi nie wyczarujemy hehe ale próbuj:-) pamiętaj też że im ciasnej i większy implant tym podobno bardziej boli. Same implanty 4 tyś brutto. Łącznie Copernicus policzył 14845 brutto. Słyszałam o szybkich terminach na wakacje, gorąco i wszystkie przekładają na później albo wcześniej :-P ale jak dasz radę się przełączyć w upaly to nie problem, teraz też 20 parę stopni i ja bez wiatraka nie dalabym rady w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
goscSylwia Ty mi chyba wysłałaś zdjęcia?! Wcale nie są Małe, Twoje są wręcz idealne na wielkość! Niestety na moje wymiary zaduzo implant ponad 400ml :-( ale cieszę się że ktoś podziela moja wizję, czyli faktycznie może nie będzie tragedii haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka40
Livia85 ja również robiłam u dr Sirka 290 ml Polytech tylko ja jestem 9 miesięcy po...ja pas nosiłam 5 tyg , tak długo ponieważ implanty nie chciały zejść w dół, dalej jest jeden trochę pełniejszy na górze, ale nie widać tego w bieliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Mi powiedział, że przerwę między piersiami mam bardzo małą i to dla mnie na plus ;) Op będę miala w Perfect Medica 23 lipca. Wcześniej nie mogę, ponieważ musi minąć te 6msc od zaprzestania karmienia piersią ;) dla mnie akurat, bo na spokojnie zrobię badania ;) Koszt u mnie wyszedł 12300 op i 4000 implanty. Spora różnica cenowa. Uspokoiłam się i mysle, że nie będę zwracała głowy doktorkowi. Zapewne zaproponował max i na siłę nic nie wyczaruje więc bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats czy mogla byś przesłać zdjecie w staniku ? Wizualnie bym chciała tylko zerknac ;) tusiaczeq_01@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 a może masz z podniesieniem? Wtedy moze być + 1000.. albo perfect medica ma inne ceny ale nie wierze w to.. poszły foty , przepraszam że tylko takie Ale nie mogę się ruszyc.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats. Fajneeeee, duże :) U mnie nie ma co podnosić hahaha tylko wypchać ;) ale mam na tej kartce od niego wpisane że pokarmieniowy zanik piersi . Może Perfect ma takie ceny. Mało ważne ;) ważne że termin na mnie czeka :D Wypoczywaj kochana , Ty i Twoje nowe dwie przyjaciółki hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dziękuję :-* poczekamy zobaczymy jak się zmienia z czasem. W czwartek sciaganie szwów a w niedzielę mogę wziąć prysznic.. masakra nie wiem jak wytrzymam. I boję się tych moim nowych nabytków haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
msnats wyślij mi proszę swoje nowe piersi :-) czarnulka92@op.pl jestem prawie dwa miesiące i wszystko ładnie tylko nie mogę ich jeszcze przybliżyć bo czuję opór. Chyba zawsze będą tak daleko od siebie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiab
Czy wszystkie nosiłyście pas??? Ja nie noszę... Tylko stanik AMONEA SARAH i teraz się martwię. Na jakiej wysokości się zakłada ten pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Dziewczynki czytam Was codziennie, ale nie pisze, bo ileż można przynudzac przed operacją więc zbieram info od Was. Te fotki od Moniki i Karli to mnie powaliły na kolana,ja też chcę być taka sexi:)Brzmi infantylnie ale po prostu chce mieć cycki i poczuć jak to jest. Sylwia cieszę się że wróciłaś do siebie,tak samo Ada,która się odezwała.Sylwia możesz przesłać zdjęcia?Kryska odezwij się jak się czujesz! natasza251@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Izuu wysłałam. Wiecie że ja mam różnej wielkości blizny? Jedna jest chyba około 1 cm wieksza. Pewnie były problemy z włożwniem implantu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Izuu będziesz petarda zobaczysz :) :) Msnats pytałaś o implanty mam anatomiczne okrągła podstawa 315 ml wysoki profil 4,9cm. Wyjściowka była małe jędrne A, bardzo mało skóry, ciężko było wcisnąć implant tej wielkości poprzez właśnie skórę. Lekarz się dziwił że karmilam piersią. Ja mialam pas nosić trzy miesiące. Jak pytałam lekarza po co tak długo to powiedział że lepiej trzyma implant i obniża go i że się właściwie przyzwyczaił do pasa. Także patrząc na swoje piersi stwierdziłam że są na odpowiedniej wysokości i wszytko ok, więc odstawilam pas po dwóch tygodniach. Kupiłam za to kamizelkę kompresujaca która bardzo dobrze trzyma biust i jednocześnie zbliża je nie powodując niepotrzebnego u mnie obniżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Msnats też proszę cię o fotki. monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiab
Monika88, co to za kamizelka kompresujaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Popielata lola przeslij nowe zdjecia jak masz? Karolek2013@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Msnats czy mogę też prosić o foty? natasza251@autograf.pl Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Sylwia właśnie spr. pocztę,kurde wyszły Ci idealne.Sciska mnie w dołku tak Wam zazdroszcze.Ty masz śliczna figurę, zresztą wszystkie posiadaczki biustu z tego forum są bardzo zadbane i ładne. Umawiam się na konsultacje do tego lekarza po tym co zobaczyłam,gratuluję Ci,śliczne cyce!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Sylwia właśnie spr. pocztę,kurde wyszły Ci idealne.Sciska mnie w dołku tak Wam zazdroszcze.Ty masz śliczna figurę, zresztą wszystkie posiadaczki biustu z tego forum są bardzo zadbane i ładne. Umawiam się na konsultacje do tego lekarza po tym co zobaczyłam,gratuluję Ci,śliczne cyce!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pameli
Witajcie Cycolinki czy ktora z was miala podobny przypadek dzis mija tydzien od operacji w kilku miejscach pojawıly sıe sinaki wylacznıe po prawej stronıe ciala lekarz mowı ze czasem sıe tak zdarza ı trzeba smarowac mascıa ı czekac tydzıen przez ten czas powınny znıknac pisze do was drogie kobietki moze ktoras z was miala podobny przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Pameli siniaki?? , to mało powiedziane. Cała paleta barw szczególnie przy cięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pameli
Monika88 kiedy zeszly siniaki jakim kremem smarowalas wyglada to strasznie :/ lekarz uspokaja ze czasem sie tak zdarza codzıennıe pojawıa sıe wıecej w roznych miejscach ale tylko po prawej stronie czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
Livia85 mój email to banofi.contact@gmail.com Tak dużo ostatnio jest tutaj rozmów, że się aż pogubić można :D Szczerze mówiąc to nie spodziewałam się, że aż tyle kobiet robi sobie operacje, a tym bardziej że są takie miłe i dzielą się swoimi nabytkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×