Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćLivia85
U stóp tak, u rąk nie. Bynajmniej takie były wymogi u mnie w klinice i zero makijażu. Włosy najlepiej związane w warkocz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Co do spania na plecach, to jest to zalecenie, a właściwie przykaz lekarza. Najlepiej na w pół siedząco, teoretycznie lepiej się wtedy wstaje. Ja oprócz tego, daje poduszkę pod nogi i pod łokcie :) także jak mumia :) Ale tak jest mi najwygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Marbierw spanie na plecach to zalecenie dr na kilka ładnych tyg , zdecydowanie wygodniej jest w pozycji pół siedzącej bo na płasko nie dasz rady przez ciężar implantów a ponadto sama nie wstaniesz Gość ja musiałam zdjąć i ręce i nogi wiec podpytaj u siebie w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Dziewczyny, 3 tyg po operacji. Zaczela mnie od kilku dni bardzo bolec lewa piers od strony mostka. Boli przy pozycji stojacej i podczas chodzenia. Bol ostry, klujacy, dosc silny. Odnosze wrazenie jakby implant probowal przesunac sie do srodka i strasznie naciagal miesien przy mostku. Znane wam takie bole? Co moze sie dziac? Do tej pory bylo ok, juz nic nie bolalo a tu nagle powrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
GoscAda Nie zabardzo wiem jak ćwiczyć z tym ściąganie koparek bo jak tylko się napne masakrycznie ciągnie mi mostek, który ogólnie mam mega zbolaly.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Sylwia ja właśnie zaczęłam takie bóle odczuwać długo po Op dziś mi mija 11 tyg i od wczoraj boli masakrycznie i tez się napina , z tym ze u mnie prawa msnats musisz próbować i to jak najczęściej . Prostuj się ściągając łapanki do tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ada a Twoje juz sie calkiem ułożyły? Bo ja na razie zrzucam to na rzecz tego że jeszcze mięsień trzyma. Lewej ręki też nie mogę podnieść bo ciągnie i boli. A jak rozepnę pas to jest wszystko ok, moge chodzić normalnie. Czyli one bolą podczas mocnego ściągnięcia pasem. Oczywiście ja panikara już dzwoniłam do lekarza i niby kazał poluźnic pas i ruszać ramionami ale powiedzial ze jak nie przejdzie to mam przyjść i to mnie wystraszylo. A nie przechodzi. Boli dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Sylwia też jestem 3tyg po operacji i od kilku dni mam skurcze w lewj piersi, nie boli bardzo tylko jest to bardzo nieprzyjemne. Pas uciskowy, a w zasadzie bandaż nad piersiami nosiłam tylko 9dni po operacji, takie były zalecenia. Po 3dniach, zauważyłam że piersi podnoszą mi się do góry (puchną), po konsultacji uznali że mam go nosić jeszcze przez 2tyg, wczoraj go na chwilę zdjęłam i dolegliwości ustąpiły, mało tego odrazu poczułam się lepiej, lepszy sen, lepszy oddech, poruszanie się, wstawanie wszystko ma plus. Ale... Boję się że przez to piersi rozejdą mi się bardziej na boki i nie zejdą w dół... Więc psychozy mozna dostać:) Szkoda że mój doktorek nie mieszka za drzwiami żebym mogła codziennie chodzić tam z bluzką do góry i pytać czy jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Sylwia na moje oko tak ale skoro mnie nadal boli piecze i rozpiera tzn ze jeszcze się tam coś dzieje Ja pasa nie miałam w ogóle tylko stanior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Msnats kurcze wyglądają lepiej niż moje jak miały 4 dni bo teraz po prawie dwóch miesiącach są super :-D poczekajcie do wieczora, popstrykam zdjęcia i wysyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Dziewczyny macie kontakt do dr Muraszko? Najlepiej maila? Dzwoniłam do perfect medica i powiem szczerze że jestem zdziwiona waszymi opiniami ze takie miłe panie...bo kobieta rozmawiała ze mną tak jakby chciala szybciej skończyć ta rozmowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Kobitki.. a ja z innej beczki... odebrałam dziś wyniki badań.. zrobiłam tak dla pewności, aby sprawdzić, by na ostatnią chwilę nie okazało się, że jest coś nie tak.. wyszło i że poziom TSH mam trzy miejsca po przecinku... :( czyli ogólnie mam jakiś problem z tarczycą.. jak myślicie, czy to jest jakieś przeciw skazanie do zabiegu ??? kurcze zaczynam panikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Clarka, Muraszko przyjmuje przede wszystkim w Sopocie w Medissima a w perfect medice tylko operuje plus ma spotkania z pacjentkami po op. Może Do Sopotu zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiula
Po jakim czasie można się opalać? Jestem miesiąc po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Tez sie chętnie dowiem po jakim czasie opalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Oczywiście ucielo wpis Tez sie chętnie dowiem po jakim czasie opalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Tez sie chętnie dowiem po jakim czasie opalanie ,dzieki dzisiaj zadzwonię do Sopotu muszę koniecznie sie skontaktować chce powiedzieć że chcę implant pod mięsień i jednak wiekszy bo dal mi 300 i 250 i 275 i powiedział ale 300 moz3 za duzy ale proponował pod powiez i zastanawiam się czy takie zmiany mam konsultować przez maila ale nie bardzo mam.ochote płacić znowuz za konsultację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie mogę się opalać przez pół roku. Moja lekarka powiedziała że dlatego że implant się nagrzewa i na nowo otwiera wewnętrzne rany a jak pół roku to już się wszystko zagoi. Mam schize wydaje mi się że mi twardnieja piersi. Kontrole mam w piątek i się martwię. Lewa mnie nadal pobolewa a już 8 tyg po operacji. Podeslijcie mi proszę aktualne zdjęcia te które pisały że nowe mają:) Przed op stres po też.. .ach...niech już się wszystko poggoi i na dodatek mam problemy ze skórą co chwila mi wyskakują na dekolcie szpetne wypryski.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiula
Tornado, a nie jestes przed okresem? Ja myslałam, że mi cycki eksplodują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiula
Po jakim czasie mogłyście powiedzieć, że rany Wam się zagoiły, zdjęłyście plastry i zaczęłyscie stosowac specyfiki na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jak to jest z @ bo zapomniałam lekarza zapytać. Co w przypadku gdyby niespodziewanie @ przyszła? Trzeba wtedy przełożyć operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Dziewczyny, Mi lekarz mówił ze opalać się i korzystać z sauny nie można przez 3 miesiące. A później (do pół roku) uważać na blizny (smarować je dużym filtrem). Opowiadał ze miał przypadek gdzie pacjentka poszła na solarium po miesiącu i skończyło się wyciąganiem implantów. Tak wiec lepiej poczekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Tornado ty mnie nie strasz z tym opalaniem Ja wyskoczyłam w bikini 2 mce po OP , pytałam dr powiedział ze mogę oczywiście w staniku i cycki posmarować 50 co ja pierwszego dnia kompletnie zlekceważyłam Później ( jak już spaliłam dekolt z głupoty) wrzuciłam filtr 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety... okres mam mieć 27... więc chyba za wcześnie na napięcie przed... Oby przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
podniesione wartości TSH świadczą o niedoczynności tarczycy :-) jakby było obniżone to wtedy jest to nadczynność i to juz jest przeciwwskazanie :-) ja zgrzeszyłam bo poszłam na solarium ponad miesiąc po operacji ale już nie mogłam wytrzymać. Poszłam trzy razy na krótkie seanse i tyle mi wystarczy. Zasłaniałam blizny plastrami i piersi smarowałam kremem z ochroną 50 :-) mój lekarz zabronił ale czytałam na internecie ze inni lekarze mówią ze po miesiącu juz można się opalać :-) nic mi się nią działo ale tak jak pisałam - tyle mi wystarczy na jakiś czas a później minie dość długi czas po zabiegu wiec nie będę się tak bała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Jaki rozmiar masz osiągnąć przy tych implantach ? Bo tak się zastanawiam i będę próbowała wytargować rozmiar większe hehe. Przy mojej wyjściówce NIC nie będę miala takiego rozmiaru jak Ty ... eh a zależy mi na pełnym D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gosciowa ale dlaczego musieli jej wyciągać implanty? Kurczę ja myślałam ze tu głównie chodzi o blizny Do głowy mi nie przyszło ze może się coś stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Też zastanawiałam się o co chodzi z tym opalaniem, słońcem, nagrzewaniem,sauny, gorące kąpiele itd... Myślałam że chodzi tu o blizny pod piersią, czy też koło brodawek...tez, Ale nie do końca. Głównie chodzi o blizny których my nie widzimy... "odrywanie" mięśni od żeber, pozostawia nam w środku, nie jedna ranę i nie mała... Świeżo po operacji, to jeszcze nie sa blizny... Ja popełniłam mały błąd i urządziłam sobie 1h spacer w pełnym słońcu, piersi miałam zakryte, Ale temperatura zrobiła swoje... Czułam się tragicznie... Piersi jakoś bardzo nie bolały, Ale był stan przed gorączkowy i słaba byłam jak mucha... Tornado co do miesiączki, to ja po operacji dostałam 5dni wcześniej, może być tak że coś się rozregulowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oby bo już się martwię. Piersi mam wrażliwe a już takie nie były. Drażni mnie każdy stanik więc w domu chodzę bez. Oby to bylo związane z okresem... A co do opalania to lekarka mówi że implant latem się mega nagrzewa i parzy ciało w środku a zimą wychladzs. Dlaltego zbyt wcześnie nie można się opalać bo jak jest nie zagojone to robi się oparzenie mięśni i rana otwiera się w środku a na zew jest zagojone i nie ma gdzie iść osocze i pewnie dlatego tej dziewczynie musieli wyciągnąć implanty żeby oczyścić i wypić rany. Aż strach myśleć o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×