Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulinkaa69

niechciana ciąża !! wywoływanie miesiączki !!!

Polecane posty

Gość paulinkaa69

Mam 18 lat i mam objawy ciąży. Boli mnie bardzo podbrzusze i piersi. 5 dni temu miałam miesiączke ale bardzo skąpą i tylko przez trzy dni. Po 13 dniach od tej nocy, w której mogło dojść do zapłodnienia zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy możliwe, że jestem w ciąży, czy możliwe, że mam ciążę urojoną????? Bardzo nie chcę być teraz w ciąży i obsesyjnie się boję !!!! Czy jeżeli się okaże, że jestem są jakieś sposoby na usunięcie? Co myślicie o wywoływaniu miesiączki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mas 18 lat i obsesyjnie boisz sie ciazy,tak? a nie przyszlo ci do glowy zeby sie zabezpieczyc dziecko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wal_z_recznika-->> jak chcesz prawic morały i obrazac kogos naucz sie najpierw pisac nie pisze sie tatowi tylko tacie jak juz cos taki to jestes mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, skoro się boisz, powinnaś wcześniej pomyślec o konsekwencjach. A nie teraz... może być już za późno na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej
a ty ma sie rozumiec zaplanowałaś ciążę? czego tak krytykujesz autorke jestes niewiele starsza z tego co widze. chybA CI CHODZI O JEJ WIEK ZE 18 LAT MA I JUZ CIĄŻA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
jestem w nietypowej sytuacji, bo byłam pijana i zostałam można powiedzieć wykorzystana i to był mój pierwszy raz, Teraz koleś sie wypiera i twierdzi, że nic nie było. A ja nic nie pamiętam. Myślcie sobie co chcecie, ale jestem w okropnej sytuacji, już mi koleś pojechał po psychice, więc darujcie sobie zbędne i niemiłe komentarze. Proszę tylko o odpowiedz kogoś kto się orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
poza tym zaraz po wszystkim powiedziałam rodzicom i stary sie wqrwił i zgwałcił mnie analnie a potem klasycznie rozjechał mi cipuche swoją knagą a stara w tym czasie napierdalała mnie kablem od żelazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
daruj sobie podszywanie się pode mnie ! Nudzi Ci się ? To do piaskownicy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraduszaa
zrob test .ciaze moze juz pokazac po tygodniu od stosunku.jesli nie jestes pewna czy on z toba spal idz do ginekologa powiedz ze bylas pijana i nie pamietasz czy cos sie stalo on ci powie czy stracilas dziewictwo czy nadal jestes . wywolanie miesiaczki to nic innego jak usuniecie ciazy tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraduszaa
zrob kilka testow najczulszych po 2 tyg powinny pokazac ciaze rob je rano z pierwszego moczu.jesli chcesz miec pewnosc 100% to idz na test krwi beta odazu bedziesz wiedziec czy wpladlas czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno,daruj sobie,jesli myslisz ze jestes w ciazy to zrob test i idz do ginekologa!!!a na przyszlosc sie zabezpieczaj i tyle,ale nie gadaj tu bzdur ze sie czegos panicznie boisz,bo gdyby to byla prawda to bys sie zabezpieczyla i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej
PRZECIEZ PISZE ZE BYŁA PIJANA TO JAK MIAŁA SIE ZABEZPIECZYC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
dziękuję Ci dobraduszo :* Test robiłam i był negatywny u ginekologa byłam i powiedziała mi że nadal jestem dziewicą i robiła usg, ale kazała mi przyjść za dwa tyg i idę jutro. Czy pani ginekolog mogła się pomylić i test też? Ja się czuję okropnie. Czy sobie wmawiam objawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraduszaa
ale jakie usg ci robila?? przez brzuch nic nie widac dopiero sie je robi po 14 tyg ciazy a przez pochwe nie robi sie dziewicom. mysle ze sobie wmawiasz ciaze ale zrob jeszcze jest rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poprzedniej- przecież w pierwszym poście tego nie napisała. Ciekawe, czy do poprzedniej to nie paulinka we własnej osobie, która broni sama siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
weź się kretynie pode mnie nie podszywaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraź sobie dziecko
że w ciąży nie można mieć okresu i jak słyszę o okresie w ciąży to po prostu słów mi brakuję. W ciąży można mieć krwawienie!!!!!!!!!!!!!!! A krwawienie gdyby trwało 3 dni to prawdopodobnie doprowadziłoby do poronienia a jeśli nie to jest objawem komplikacji!!!!!!!!! Poza tym zrobiłaś test jak sama piszesz więc daruj sobie prowokację albo jesli to nie prowokacja to szacunek dla twojej głupoty:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
zaciekawiona81 - nie jestem taką idiotką żeby się bronić z innego nicku bo nie mam zamiaru się bronić, niby po co? Ja chciała tylko aby udzielono mi odpowiedzi ! Ale są kretyni,którzy podają sie za mnie i piszą niesmaczne żarty z których nikt się nie śmieje ! Żal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej
nie jestem autorką. pewnie tak myslisz ze paulina to ja bo ty tak pewnie robisz że sama siebie bronisz. same macie po 19-20 lat wpadacie a potem inne krytykujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej
a wiesz jednak że mozna miec okres w czasie ciązy. są takie przypadki i nawet kobiety maja okres do 5 miesiaca ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
jebane szmaciary - kolega pomizia je ręka po cycu i już myslą, ze są w ciąży - jak nie macie pojecia o ruchaniu to zaspokajacie się przu użyciu ogórków lub świec albo klasycznie rączką a nie qrwa tylko pozniej jeki i płacze, szmaciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraduszaa
przestancie sie klocic jakie usg ty mialas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraduszaa
widac ze mlodziez wrocila ze szkoly albo sflustrowanym mamuskom sie nudzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej
no kurwa nie kazdy. ale od razu sypia sie krytykujace posty ze mogła sie zabezpieczyc że jak to mozna wpaść itd. wogóle słyszałam ze nawet 14 latki planują ciążę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test wyszedł negatywny Miałaś miesiączkę, więc nie jesteś w ciąży! Jak tak bardzo Cię to nurtuje, to zrób test z krwi ( koszt 30 zł). Ale ja na Twoim miejscu już dałabym sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
miałam usg przez brzuch i kazała mi przyjść jeszcze raz na to samo. Czy coś zauważyła ? Cały czas mnie boli podbrzusze, zwłaszcza z lewej strony ! Może to torbiel czy coś takiego ! I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres w ciąży? Co wy piszecie? Krwawienia, plamienia , ok. Ale nie okres. W momencie zagnieżdżenia się zarodka w macicy organizm otrzymuje sygnał- koniec owulacji. Okres to nic innego jak wydalenie niezapłodnionego jajeczka z organizmu, co się w ciąży nie zdarza. Dziewczyny no! Chyba, że nie wiem, jakaś ciąża pozamaciczna czy coś. A jeśli występuje jakiekolwiek plamienie czy krwawienie w czasie ciąży to jest to powód do konsultacji z lekarzem. Do autorki- ja się już pogubiłam, które posty są twoje a które nie. Powtórz test i idż do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×