Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Do płukania jamy ustnej stosować 1 łyżeczkę wody utlenionej 3% na 50ml wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler001 raczej trudno takich uszcześliwić na siłę:O.No i co gorsze dają jej takie bezsensowne zalecenia-w większości zdecydowanie niezgodne z zaleceniami gersona:O.A ludzie powinni wiedzieć co robią ale czesto nie wiedzą:O.Co gorsze nawet jak się daje dobre rady to to lekceważą:O.I nie pisz że drobnostka to polepszenie zdrowia z dobrego na bardzo dobre:P.Zwykle to znacznie trudniej poprawić niż złego na dobre:O.Na pewno normAalnie łatwiej poprawić kondycję jak się ma problem z przejechaniem rowerkiem 50 km aby codziennie jeździć 300 km-wtedy wymagany trening by wynosił z pół roku po około 12 godzin-niż poprawić wynik z 300 na 550 km dziennie:P.550 km dziennie to chyba nawet zawodowiec by nie wyciągnał:P.Oczywiście wiele dni pod rząd a nie 1 raz:P.A soczki czy ona lubi:classic_cool:?Możnavby tamto do soczków dodawać:classic_cool:.Nawet smak by tak bardzop sie nie róznił:classic_cool:.A na pewno lepiej jest z tym niż z nadtlenkiem wodoru bo ten ostatni ma zdecydowanie gorszy smak:O. A co do choroby gardła-ja pisałem ze polecam nie tyle płukać co łyknać:classic_cool:.Ja chyba łyknąłem około 0.5 grama w przeliczeniu na czysty i mi gorączka zdechła:classic_cool:.A antybiotyk odradzam:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max masz racje bo na razie to jest... uszczesliwianie jej na sile...chyba jeszcze nie dojrzala do pewnych spraw a z dobrego na bardzo dobre... chodzi mi oto ze ja mam wiekszy margines bezpieczenstwa...na rozne takie eksperymenty czas ani dolegliwosci mnie nie cisna...moge sie "bawic" - w tym sensie to pisalem a na gardlo... :) pic :) 3x dziennie po 10 kropel plukac gardlo... i inhalowac sie olejkiem z drzewa herbacianego :) ostatnio wyprobowalem - lepszy niz inhalacje woda utleniona :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
makler001 białko i węglowodany obciążają wątrobę to wiedza z podstawówki :) Nie ma ludzi "od Kwaśniewskiego", są co najwyżej po kursach, a co dany delikwent z tą wiedzą zrobi dr Kwaśniewski nie ma na to wpływu. Są lekarze i lekarze,.... Bo jak powszechnie wiadomo 1) Rak "karmi się" cukrem, z białka czy to z ludzkich mięśni czy pożywienia (zależnie od składu aminokwasów) organizm może również wytworzyć Ww (cukier) 2) z Ww powstaje od 2-36ATP Kwas palmitynowy 126ATP 3)dużo cholesterolu do odbudowy organizmu.Czym więcej go w produkcie tym bardziej wartościowy 4) dużo ruchu (O2) itd 5 woda (H2O) ATP jest niezbędne, aby organizm mógł przetransportować białeczko (cegiełki) tam, gdzie jest potrzebne. Na koniec lepiej jest nie dojadać niż przejadać-nieprawdaż ... Nie wiesz co to CzDA? może nie zabieraj się za zakupy lepiej ;) Czysty do analizy mówi Ci coś. Potrzeba jest ci aż taka czystość :P towaru he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczliwy :) wiedzialem i bez twojej podpowiedzi co oznacza czda :P .... bo duzo wczesniej myslalem o kupnie perhydrolu tluszcze tym bardziej obciazaja watrobe :D moje watpliwosci budzi konkretny wybor specyfiku Kwas askorbinowy GAT.S Kwas L(+)-askorbinowy CZDA, ACS, Ph.Eur. Kwas L(+)-askorbinowy /E 300/ sklaniam sie do najczystszego wiec czda...ale pytam sie bardziej obytego w tej tematyce ciebie nie pytalem, a zadnej konkretnej odpowiedzi mi nie dales... wiec :P :D a ogolnie jestem negatywnie nastawiony do optymalnej diety kwasniewskiego ale kazdego wola co je i jak i ile :) i czy dobrze mu po tym i zdrowo ale jak jestes tak oblatany :) to ktory z tych weglanow potasu jest lepszy do wewnetrznego zazywania? bezwodny czy hydrat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz tak na marginesie :) zyczliwy ;) rak karmi sie cukrem....weglowodanami... no ja tez a nie mam :):) a po treningu silowym to ja sobie nie wyobrazam przyjac na zoladek kawalka miecha suto popitego olejem...czy lojem czy czym tam hehe 80 gram prostych weglowodanow szybko odbudowuje straty glikogenu w miesniach i moge gory przenosic ;) :D no ale...co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyczliwy
tluszcze tym bardziej obciazaja watrobe Udowodnij :) Jak ktoś jest na węglodanówce to może i mu glikogen starczy na "jedną serię" :) Na całe szczęście organizm woli betaoksydować inaczej nie nadażałbyś z jedzeniem ww :) Nie wiem jak ty, ale ja robię tak wywar białkowy z kostnym 3 żóltka, szpik, masła według straconej energii smigam jak ta lala :) A po co słabo przyswajalne węglany, za mało masz CO2 :)? Zielenina i owoce nie starcza K Jak masz odpowiednią kwasowość żołądka, ale chyba nie, gdyż jadasz alkaicznie+soda oczyszczona +węglan i z trawienia nici. Już tylko tuż tuż do problemów :). Ale ja się słąbo znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy mozna zaywac wode
utleniona doustnie w trakicie brania lekow przeciwzapalnych niesterydowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy mozna zaywac wode
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp
uppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler001 taki kwasek oczywiście może być:classic_cool:.Oczywiście cz.d.a jest czystszy ale nie jestem pewien czy jest konieczny:O.Do tego normalnie jest droższy:O.A węglan potasowy oczywiście lepiej bezwodny-bo w przypadku tego 2 płaci się za wodę;).Tylko że to zależy jeszcze od ceny:O.A co do zażywania bez różnicy-tylko uwodniony jest z wodą:P.A odradzam łykać czysty-bo jest żrący i niedobry:O.Jak pisałem-lepiej dodać do kwaśnego soku:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Zyczliwy tluszcze tym bardziej obciazaja watrobe Udowodnij Jak ktoś jest na węglodanówce to może i mu glikogen starczy na "jedną serię" Na całe szczęście organizm woli betaoksydować inaczej nie nadażałbyś z jedzeniem ww Nie wiem jak ty, ale ja robię tak wywar białkowy z kostnym 3 żóltka, szpik, masła według straconej energii smigam jak ta lala A po co słabo przyswajalne węglany, za mało masz CO2 ? Zielenina i owoce nie starcza K Jak masz odpowiednią kwasowość żołądka, ale chyba nie, gdyż jadasz alkaicznie+soda oczyszczona +węglan i z trawienia nici. Już tylko tuż tuż do problemów . Ale ja się słąbo znam " Myślę że przesadziłeś:O.Zobacz jakie sa przyczyny niedokwasoty żoladka to sie upewnisz czy jest to zagrożeniem:classic_cool:.I chyba trzeba mieć organizm o odczynie bardzo zasadowym aby doznać niedokwasoty żołądka:classic_cool:.A tamten węglan potasowy to chyba do produkcji l askorbinianu potasu:P.I jak pisałem stosowany bywa do likwidacji nowotworu a uzupełnienie związków potasu w organiźmie zwłaszcza ponad miarę to przyczyną destrukcji nowotworów:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki max zyczliwy ja zadnych klopotow trawiennych nie mam - najmniejszych o zywieniu i suplementacji okolotreningowej nie mam zamiaru z toba tu dyskutowac bo temat ten zaczalem kilkanascie lat temu i pary na trenigu nie brakuje a cwiczylem w upaly po 90 minut takze i to intensywnie takze po cizkiej 8 - 9 godzinnej pracy fizycznej i po trenigu szybko potrafie sie postawic na nogi tak jak i po owej pracy przygotowujac sie do treningu i miecho i tluszcze nie maja racji bytu ze wzgledu na dluuuga przyswajalnosc zreszta popatrz jak odzywiaja sie sportowcy intensywnie cwiczacy i kulturysci ktorzy to na budowie odnowie i szybkiej regeneracji ciala znaja sie najlepiej na niektorych rzeczach na pewno sie slabo znasz :) a jak nie doczytales co dla kogo i poco... wiec nie komentuj prosze :) i nie martw sie o moje h2o co2 o2 atp etc etc :):) wszystko jest w najlepszym porzadku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczliwy :) ty robisz tak... ja robię tak wywar białkowy z kostnym 3 żóltka, szpik, masła według straconej energii smigam jak ta lala a ja po treningu....zazywam tauryne glutamine kreatyne dodaje kombinacje weglowodanow o roznym czasie przyswajania 15 -20 minut pozniej zazywam izolat lub hydrolizat bialka i tez...smigam jak ta lala :):) kazdy robi co uwaza za sluszne ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem ostatnio pewna pozytywną zmianę-już prawie tydzień mnie żyły nie bolały:classic_cool:.Tylko problem w tym że nie wiem czy to zasługa i spóźnione następstwo serii lewatyw czy łykania nadtlenku wodoru czy przez to ze jak nie mam glodówki to ostatnio czesto łykam sporo kapuisty czarwonej-jak nie mam głodówki:O.Nadtlenek wodoru łykam codziennie około 2 tygodnie:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max :) ciesz sie z pozytywnych efektow i narazie ciagnij bez przerywania ale wez troche pokombinuj z h2o2 jak bierzesz 1x dziennie te ok 30 czy 40...to bierz 3x po ok 15-20 pobiez tak ze 2 tygodnie...bedziesz mial porownanie ktory sposob lepszy przy ktorym lepiej sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do znawców tematyki tlenionej- czy można stosować H2O2 w przypadku , gdy we krwi jest podejrzanie dużo białych płytek krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler001 nie moge pod zadnym pozorem stwierdzć że po spożyciu lepiej się czuję:O.No i znowu mnie żyły bolały:O.Co prawda nie mocno ale jednak do końca sie nie poprawiło:O.Na dodatek zapomniałem dodać ze jeszcze stosuję odkwaszanie:O.Nawet jak na coś pomoże to teraz nie będę wiedział od czego sie poprawiło:O.Jak zastosuję ultraradykalną wersję głodówki to podejrzewam że jak sioe poprawi to przez głodówkę ale nie będe pewien:O. A co do spozywania nadtlenku wodoru to nie sądze aby ten objaw był przeciwskazaniem:classic_cool:.Co najwyzej może być sens próbne ograniczenie spożycia nadtlenku wodoru:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, jak przebiega Twoja kuracja, w moim przypadku następuję delikatna poprawa, ale nie chcę nic pisać bo nie mam żadnych konkretów i nie wiem czy to nie jest jedynie mylne wrażenie, a Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteriakafeteria super że się dezwałaś daj mi namiar jeżeli mogę prosić na priva, mam parę pytań do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja to trza by zwiekszyc liczbe czerwonych krwinek... buraczki...i chyba wit b12 czy koenzym wit b12 - dibencoside magnum firmy megabol taniocha :) ... a dzialanie podobne to treningu wysokogorskiego :) solidnie zwieksza wydolnosc wytrzymalosc :) h2o2 natlenia... nie powinno kolidowac max najpierw bys musial dojsc do sedna...czyli , dlaczego cie zyly bola nadtlenek jest dobry...ale nie na wszystko heheh a lepiej to sie czuje....bo siedzac w domu czuje sie rześko...jakbym sporo przebywal na dworze....nie ma tego zmulenia moze cisnienie bys musial ustabilizowac... mierzysz? moze masz zyly oblepione nieorganicznym wapniem czy tluszczem... brak elastycznosci? cos z zastawkami... ciezko wyrokowac... tak sobie glosno mysle cwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max nalewka tybetanska jest dobra na pozbycie sie szlamow uelastycznia i oczyszcza naczynia krwionosne moze tego powinienes sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklerku, zawiodłam się na tej nalewce, buuu. Po kuracji dwumiesięcznej, mój mały pojechał dzisiaj na koronografię. Na mnie działa, na niego f...ga. Ot i masz..eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalewka czosnkowa 1/2 szkl czosnku i szklanka spirytusu 1/2 butelki 100gr nalewka z miłorzębu japońskiego 1/2 but 100gr karczocha 15 łyżek z głogu nalewki 10 łyżek nalewki z melisy jak nalewka czosnkowa będzie gotowa po 14 dniach dodac resztę składników i jeszcze 3 dni ma postać zażywać po 1/2 łyżeczki 3 x dziennie na wysokie cisnienie , uelastycznienie drożnosc zył po zawałach ,przed poprostu na choroby serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke, jakoś się zniechęciłam do nalewek. Czy ją sama stosowałaś, czy ktoś ze znajomych? I jakie rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak zostało mi trochę tej czosnkowej i dołożyłam tak mniej wiecej proporcjonalnie i mam zamiar ją zastosować bo tej czosnkowej miałam przesyt, już nie mogłam na nią patrzeć. ale jaki efekt będzie tego nie wiem . Prawda jest taka że nigdy nie wiemy co nam pomoże a co może zaszkodzić Jak patrzę na naszych żuli podwórkowych ledwo to chodzi d...pa im się zawraca a tyle młodych zdrowych ludzi odchodzi :O Kto pije i pali nie ma robali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×