Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Malwa7712 Dziękujemy Ci, że tak się o nas troszczysz. Oczywiście możesz mieć rację, bo tak naprawdę, to raczej nikt z nas nie ma sprzętu do badań ani nie jest naukowcem, który badał latami temar H2O2. Jednak jest bardzo wiele potwierdzeń, że ta woda jednak coś dobrego ludziom daje. Chcę zwrócić Twoją uwagę na inne sprawy. Zauważ, że każdego dnia wiele osób na świecie pije PEPSI. Możliwe, że Ty też. Bardzo dużo ludzi na świecie jada PIZZE i jedzenie z MIKROFALÓWKI. Miliony osób jadają ROZMRAŻANE FRYTKI, ROZMRAŻANE MIĘSO i ROZMRAŻANE OWOCE. Za pewne wiesz, że to PEPSI, PIZZA, MIKROFALÓWKA i MROŻONKI, są BARDZO SZKODLIWE. Możliwe nawet, że dużo bardziej szkodliwe niż H2O2. Czy zdarzyło Ci się czytać informacje, że PEPSI czy PIZZA są środkami, które mogą NAS ULECZYĆ? A powietrze, którym oddychamy? Czy ono ma mniej ołowiu, niż H2O2? A woda chlorowana w kranach? Czy ona jest wodą źródlaną? Wiele źródeł też jest zanieczyszczonych, bo ludzie stosują nawozy do swoich upraw i potem, gdy spadnie deszcz, to te nawozy wędrują wgłąb ziemi do wód źródlanych. A co myślisz o telefonach? Zauważ, jak wiele jest fal radiowych przeszywających nasze ciała. Fale ze stacji radiowych, z komórek, bezprzewodowy internet, telewizja satelitarna i przeróżne nadajniki. Wszędzie tam, gdzie możesz słuchać radio czy rozmawiać przez telefon Twoje ciało jest bombardowane falami radiowymi, które oczywiście są szkodliwe. Nawet PASTA DO ZĘBÓW jest bardzo szkodliwa, bo zawiera FLUOR. Teraz się zastanów... Skoro tysiące osób mówi, że woda utleniona jednak im pomaga w jakimś stopniu, to istnieje prawdopodobieństwo, że jednak to jest prawdą i faktycznie ta woda może pomagać i faktycznie może być dużo zdrowsza niż PEPSI, PIZZA, MIKROFALÓWKI, MROŻONE JEDZENIE, KOMÓRKI i POWIETRZE. Jeśli tak cały czas straszysz innych szkodliwym działaniem H2O2, to musisz wiedzieć, że codzienne rzeczy dużo bardziej szkodzą, a Ty odbierasz komuś szanse na poprawę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a propos
do malwy7712 Napisałaś: "Widać po tym forum, że duża część osób chce być mądrzejsza od lekarzy i farmaceutów." Oczywiście, powinno się ufać autorytetom ale czy lekarze - ludzie wykształceni zawodowo aby leczyć są na pewno tymi, którym warto bezgranicznie ufać powierzając w ich ręce własne zdrowie, skoro sami siebie nie potrafią skutecznie leczyć? Przykłady: 1. Franciszka Cegielska w rządzie Jerzego Buzka sprawowała urząd ministra zdrowia - zmarła na raka trzustki w wieku 54 lat. 2. Jacek Żochowski, profesor doktor habilitowany nauk medcznych, minister zdrowia w rządzie Cimoszewicza, zmarł na raka w wieku 56 lat. 3. Zbigniew Religa, profesor doktor habilitowany nauk medcznych, minister zdrowia w rządzie Kaczyńskiego, zmarł na raka w wieku 70 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena__
hejka:) Mam pytanie do kuleczki - czy pomógł Wam ANRY? czy widzisz jakis skutek? Ja zazyłam go 2 miesiace temu, podobno działa przez 6 miesiecy, ja na razie nie widze żadnych zmian, poza tym zrezygnowałam ze wszytskich ziół które piłam, wg zalecen aby dawka krzemu nie byla zbyt duza....ale coraz bardziej tego załuje, to ANRY to chyba jakas sciema.... Zastanawiam się nad piciem wody utlenionej...mam 25 lat cukrzyce t1 i potworną kakndydozę.....nie wiem juz czym ją leczyć... Jaką wodę nalezy stosowac do rozcienczania h2o2? Czy destylowana jest zla? A przy okazji zapytam jeszcze forumowiczów, bo widziałam posty na temat wody - jakiej wody uzywacie na codzien do picia? Filtrujecie, ozonujecie? Ja czytałam ostatnio duzo o szkodliwosci Aqua Kranata:) Czyli pospolitej wody z kranu., ale nie stac mnie niestety na drogie filtry, poza tym mieszkam w wynajętym mieszkaniu, wiec nie moge zamontowac to nic na stałe (filtru itp)... znalazlam na stronie POCHu wode utlenioną 30% do celów spożywczych, czy taka bedzie odpowiednia? Przepraszam, za przydługi post. Dizekuje ogromnie z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"58 [zgłoś do usunięcia] Aharata Malwa7712 Dziękujemy Ci, że tak się o nas troszczysz. Oczywiście możesz mieć rację, bo tak naprawdę, to raczej nikt z nas nie ma sprzętu do badań ani nie jest naukowcem, który badał latami temar H2O2. Jednak jest bardzo wiele potwierdzeń, że ta woda jednak coś dobrego ludziom daje. Chcę zwrócić Twoją uwagę na inne sprawy. Zauważ, że każdego dnia wiele osób na świecie pije PEPSI. Możliwe, że Ty też. Bardzo dużo ludzi na świecie jada PIZZE i jedzenie z MIKROFALÓWKI. Miliony osób jadają ROZMRAŻANE FRYTKI, ROZMRAŻANE MIĘSO i ROZMRAŻANE OWOCE. Za pewne wiesz, że to PEPSI, PIZZA, MIKROFALÓWKA i MROŻONKI, są BARDZO SZKODLIWE. Możliwe nawet, że dużo bardziej szkodliwe niż H2O2. Czy zdarzyło Ci się czytać informacje, że PEPSI czy PIZZA są środkami, które mogą NAS ULECZYĆ? A powietrze, którym oddychamy? Czy ono ma mniej ołowiu, niż H2O2? A woda chlorowana w kranach? Czy ona jest wodą źródlaną? Wiele źródeł też jest zanieczyszczonych, bo ludzie stosują nawozy do swoich upraw i potem, gdy spadnie deszcz, to te nawozy wędrują wgłąb ziemi do wód źródlanych. A co myślisz o telefonach? Zauważ, jak wiele jest fal radiowych przeszywających nasze ciała. Fale ze stacji radiowych, z komórek, bezprzewodowy internet, telewizja satelitarna i przeróżne nadajniki. Wszędzie tam, gdzie możesz słuchać radio czy rozmawiać przez telefon Twoje ciało jest bombardowane falami radiowymi, które oczywiście są szkodliwe. Nawet PASTA DO ZĘBÓW jest bardzo szkodliwa, bo zawiera FLUOR. Teraz się zastanów... Skoro tysiące osób mówi, że woda utleniona jednak im pomaga w jakimś stopniu, to istnieje prawdopodobieństwo, że jednak to jest prawdą i faktycznie ta woda może pomagać i faktycznie może być dużo zdrowsza niż PEPSI, PIZZA, MIKROFALÓWKI, MROŻONE JEDZENIE, KOMÓRKI i POWIETRZE. Jeśli tak cały czas straszysz innych szkodliwym działaniem H2O2, to musisz wiedzieć, że codzienne rzeczy dużo bardziej szkodzą, a Ty odbierasz komuś szanse na poprawę" Mrożone owoce o ile wcześniej były ekologiczne zwykle są bezpieczne:P.Nie ma żadnych podstaw aby sądzić że zaszkodzą:P.Oczywiście jak to nie są wilcze jagody albo nie trzymane mbyło ponad 200 lat:D.A pasta do zębów nie zawiera fluoru bo fluor reaguje z wodą:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
pije już 6 kropli. Mam pytanie bo albo rozwinal mi sie moj gronkowiec albo to herx albo ostro się rozchorowałam .Tak mnie boli Gradło ,że nie mogę przełykać płykam pije wode jest kozmar Czy można brać jakieś leki typu gripex cokolwiek przy wodzie albo zyrtek tabletki na katar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma raczej przeszkód i można brać leki, ale nie mieszać ich w jednej chwili, ale raczej H2O2 teraz, a lek za dwie godziny. To pomoże uniknąć ewentualnych reakcji chemicznych, jakie mogą zachodzić. Mogą, ale wcale nie muszą. Warto jednak podjąć pewne kroki ostrożności, aby uniknąć jakiegokolwiek ryzyka czy zagrożenia dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, ktos pytal mnie ANRY czy pomaga? otoz -drastycznych zmian nie widze...,choc moja małopłytkowość "zdrowieje", mam juz norme,korej wczesniej nie mialam..., Starszemu synowi łuszczy sie i odpada znamie na glowie, juz ktorys raz z kolei,ale ciągle jest..., Zalezy mi najbardziej,zeby wyzdrowiał młodszy syn z polipow-tu jak na razie nie wiem czy cos sie poprawia, bo nie bylam kontroli. Zakraplam mu nosek wodą utlenioną i jak mu go zakrople, to sie dziurka , tam gdzie polipy przetyka. ZAkraplam mu obie dziurki, choc w tej drugiej polipow niby nie ma...Dzis rano, jednak poraz pierwszy w zyciu puściła sie mu krew z nosa i nieco spanikowałam...Nie wiem juz sama czy dobrze robię , lecząc dziecko na własną rękę...Boje sie,ze bede kiedys tego załować...Dodam,ze syn ma skierowanie na leczenie operacyjne ,ale nie poszłam umowic go na ten zabieg...Lecze go tylko H202 i ANRY... Co Wy byście zrobili? Bo ja juz sie dzis zastanowiam czy słusznie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
czy h202 pomoże w silnej infekcji typu kaszel gardło drogi oddechowe? pije bez przerwy i zamiast lepiej to chyba jeszcze gorzej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menyk :) widze i ty tu zbłądziłeś :) pozdrawiam :) sylwiaaaa ja dlugo pijam juz perhydrol ostatnio zaczalem pijac extrakt z pestek grejpfruta, jak na razie 40 kropelek 3x dziennie dodaje po 4 krople perhydrolu nic sie nie dzieje :) w sensie negatywnym jednak ja juz dlugo sie bawie i z oczyszczaniami i piciem perhydrolu piciem h2o2...dodatkowo sie dotleniasz i wspomagasz system immunologiczny ja h2o2 mieszam albo z sokiem jablkowym, pomaranczowm badz grejpfrutowym ( tak samo robie z citrogrept'em)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smartconnect1234
noemii76567, czytając o H202 i osobach, które ją stosują, to Twoje objawy i słabsze samopoczucie wydają się być typowym herxem, a herx - jak na pewno wiesz- to toksyny z zabijanych bakterii. Obawiam się, że biorąc leki na te objawy, pogarszasz swój stan (blokujesz wyjście toksyn a to może być niebezpieczne). Ja na Twoim miejscu, zeszła bym do minimalnej dawki H202 (nawet 1 kropli) i brała ją do momentu ustąpienia nieprzyjemnych objawów, po czym sukcesywnie jedna kropla w górę itd. Powiem więcej, mnie się wydaje, ze Twoja reakcja organizmu (czyli nasilenie objawów) bardzo dobrze rokuje na wyleczenie (bo działa!:)). Jedynie tylko, że chciałabyś szybko się wyleczyć (co w pełni rozumiem), a moim zdaniem tutaj trzeba działać powoli i cierpliwie. noemii76567 bardzo Ci kibicuję:), wiem czym jest borelioza, mam w rodzinie chorą osobę. Mam nadzieję, że uda się Tobie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Dziękuję... N to bardzo ciężka choroba i ciężko z niej wyjść:( zmniejszyłam h202 ale ta moja infekcja zamiast mi sie poprawiać to wręcz się pogarsza zaatakowane węzły gardło drogi oddechowe, kaszel ..nie wiem czemu ta woda nie może nic zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] noemii76567 czy h202 pomoże w silnej infekcji typu kaszel gardło drogi oddechowe? pije bez przerwy i zamiast lepiej to chyba jeszcze gorzej;/" To chyba nie jest infekcja ale zatrucie:O.Mnie czasami gardło boli ale bez gorączki:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
jakie znowu zatrucie? mam tylko 37.2 dziś się obudziałam węzły wielkości gruszek już przełknąć nic nie mogę teraz to już nawet zgodzę się na abx bo dłużej tego nie zniosę nie wiem czy tą wodę odstawić czy nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noemi a czytalas o ekstrakcie z pestej grapefruita? nawet ksiazeczka jest... nadzwyczaj mocny i skuteczny , ale lepiej te czeskie o rownowage kwasowo/zasadowa nalezy dbac... dotlenianie... oczyszczac sie... maksymalnie wzmacniac sile systemu immunologicznego nalewka tybetanska... kefirek z grzybka tybetanskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] noemii76567 jakie znowu zatrucie? mam tylko 37.2 dziś się obudziałam węzły wielkości gruszek już przełknąć nic nie mogę teraz to już nawet zgodzę się na abx bo dłużej tego nie zniosę nie wiem czy tą wodę odstawić czy nie;/" Syfu w żarciu jest pełno a efektem niektórych zatruć jest gorączka:O.A jeżeli naprawdę to od mikrobów to może za mało nadtlenku wodoru łykasz:O?Może być też problem z obydwoma przyczynami:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
no i h202 nie pomogła ani srebro musiałam dostać antybiotyk;/ narazie odstawiłam wodę i nie wiem jak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antybiotyk chyba też nie pomoże:O.Poza tym jeszcze są chloryny i chyba mogą być zastąpione porzez chlorany:classic_cool:.Ale na zatrucie to niemal na pewno nie pomoże:P.Przynajmniej jak to jest antybiotyk co niszczy tylko bakcyle:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
jakie znowu zatrucie co ty w ogole wypisujesz za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przestałem pić H2O2. Tylko myje sobie zęby. Jakoś mi nie pasowała tak ostatecznie. Z jakiegoś powodu jest jakaś kolizja w moim ciele i musiałem zrezygnować z picia tej wody, a dodam, że nie mam problemów ze zdrowiem, jadam w miarę zdrowo z rozsądkiem, uprawiam sporty i ogólnie jestem zdrowy. Może ta woda jest tylko dla paralityków, a nie dla zdrowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zbytnio czasu , by sie rozpisywać, ale chciałam WAM powiedzieć,ze bylam z synem na badaniu laryngologicznym , odnosnie polipow (syn ma skierowanie na ich usuniecie z jednej przegrody nosa i na otwarcie zatoki, bo ona tez jest zapchana...). przed wizytą spytałam, czy istnieje mozliwosc, by polipy same sie wchlonely, na co dostalam odp. ,ze moga jedynie sie obkurczyc podczas stosowania sterydów...Podczas badania, ktore trwalo dluzej niz zazwyczaj ( przez nos, gardło, nawet za pomocą ssaka), lekarz z niedowierzaniem stwierdził,ze polipa nie ma..., ale musimy jeszcze przyjsc na oddział , by kamerą tam zajrzeć ( jak na razie sie nie wybieram...). Powiedziałam mu o stosowaniu wody donosowo..., nic nie odpowiedział. Dodałam,ze jak zaczelam zakraplac, to nos zaczal sie udrażniać,ze zaczely leciec roznego koloru plyny i syn w koncu odzyskał drożność tej zatkanej dziurki ... O ANRY nic nie mowilam, i tak pewno by nie zrozumiał, utożsamiajac mnie z wariatką... Ja sama nie wiem co pomogło... Pozdrawiam WAS wszystkich i dziekuje za tyle o H202 informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anhara CO TAKIEGO? PIZZA I MROZONE JEDZENIE SA SZKODLIWE???? Pasty do zebow tez chyba nie lykasz??? Pizza zywia sie od setek lat Wlosi, nikt nigdy nie zachorowal od pizzy. Od czego tam mozna zachorowac? Od drozdzowego ciasta? Od warzyw, tj. pomidorow, papryki, pieczarek? Od sera? Od kiedy te produkty sa szkodliwe? Wynalezienie mzrozenia produktow przyczynilo sie do wiekszego spozycia zwlaszcza warzyw. Jakiez to czynniki szkodza w przypadku mrozonego jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ella prawde rzecze max :) biala oczyszczona maka nam nie sluzy tak samo nabial...zolty serek polaczenie bialka i weglowodanow w jednym posilku tez nam nie sluzy wiele rzeczy nam nie sluzy... im mniej produktor jesz ktore nam nie lsuza tym dluzej i zdrowiej zyjesz a pozniej wszyscy sie dziwia czemu to na wschodzie i szczupli i sprawni i dlugo zyja... a tu grubasy z nadcisnieniem kamieniami tu i tam... stawami... nowotworami... i innymi wieloma nieuleczalnymi chorobami... "cywilizacyjnymi" ale co tam.... przeciez trucizny nikt rozmyslnie nie je :):):):) a to jedzeniem grob sobie kopac mozna...ale tez i dlugie zycie w pelni zdrowia ps i ani h2o2 i ani uryna , srebro koloidalne...cudownymi srodkami nie sa...one tylko wspomagaja nadwatlone sily organizmu ktoremu sami szkodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iśka 12
Makler Ty WU łączysz z sokiem jabłkowym/ Tak ,można , nie zachodzi jakas zła reakcja? WU i "owsianke "pije od początku kwietnia. Nie wiem co bardziej na mnie działa ,a może połączenie jednego z drugim ale naprawde od tego czasu moje zdrowie bardzo sie polepszyło. Jak stosowałam UT ,tez było nieżle ,ale teraz to naprawde rewelacja.Ja pije tę 30 procentową do przemysłu spożywczego .Biorę 3 x dziennie po 5 kropelek. Ale UT narazie wstrzymałam .Jakos boję sie tego połączyć. A Ty , stosujesz też UT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankijank8765
co poradzilibyście osobie chorej na raka z przerzutami do węzłów chlonnych? lekarze chcą podac chemię myślicie ze lewatytwy z kawy dieta warzywno owocowa plus nadtlenek pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czy owak
Tak czy owak, jankijank8765, ludzkie życie jest jedno i podejmowanie decyzji o leczeniu, kiedy jesteśmy ciężko chorzy (na krawędzi śmierci), jest niezwykle trudne. Inna sprawa czy ktoś zastosuje się do jakichkolwiek porad z forum dla kobiet? W każdym bądź razie dieta warzywno-owocowa i kuracja nadtlenkiem wodoru na pewno nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler001 może wiesz czym mogę być tak mocno zasyfiony:O?Piguł od dawna nie jem,mięcha też nie czasami mleko i przetwory mleczne oraz jajka i niezbyt czystą wodę a także od czasu do czasu nizbyt ekologiczne warzywa:O.Poza tym rzadziej ale dość systematycznie łykam troche przypalenizny:O. Czy może to być przez:antybiotyki,hormony,pestycydy i inne środki ochrony roślin czy coś innego:O?Dodam że ujawnia się to gdzieś od 5-6 dnia głodówki:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venez
Witam wszystkich. Długo się czyta to forum, wiele ciekawego tu piszecie. Jeszcze się wyedukuje i zastosuje h2o2. Gorzej będzie z rzuceniem palenia. Przeczytałem książkę i uważam że są tu dwie różne szkoły leczenia. Jedna rosyjska, druga amerykańska. Jeśli ktoś potwierdzi że woda utleniona w Rosji jest taka sama jak w Polsce (stabilizatory) to skłaniał bym sie ku tej kuacji. Warto byłoby to sprawdzić. To co sprawdziłem to po przepłukaniu ust wg. przepisu na buleleczce z apteki świetnie znika smak i zapach papierosów. Uwazam też po przeczytaniu forum że, ta apteczna ma chyba dzięki stabilizatorom mocniejsze i długotrwałe działanie, ktoś tu pisał że ma ważność 2 lata podczas gdy ta 30% 2-3 tygodnie, wiec może tu tkwi siła? Poza tym ta 30% w związku z tym jest słabsza szybciej traci moc, stąd te duże dawki zalecane przez forumowiczów. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×