Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość rownowaga
30 Woda kupiona w aptece zawiera szkodliwe konserwanty, dlatego lepiej kupic wode utleniona czysta bez dodatkow tzw "food grade".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janson123
30, Ja stosuję wodę 3% z apteki, która kosztowała mnie 1 zł :) O takiej pisze Nieumywakin..pewnie ma konserwanty,ale i tak zdrowotne właściwości się przebijają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakich dawkach pijecie tę
wodę i ile razy dziennie? Zauważyłiście jakieś pozytywne efekty działania wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@rownowaga--ale podalas jakas nie polska strone , ktos wczesniej z nikiem EsJot , pisal ze w pl sa hurtownie z jakimis niekonserwowanymi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiemqfa
Nie wolno uzywac H2O2 z apteki! Musi to byc woda utleniona "spozywcza", bez zadnych dodatkow!Mieszkam w USA i tutaj jest ona okreslana jako "food grade". Do rozpuszczenia mozna uzywac wode (TYLKO DESTYLOWANA), sok z arbuza, aloe veral ub mleko. Krople nalezy dodawac do szklanki plynu- ja przy 10 kroplach zwiekrzylam szklanke do wielkij szklany. Pic 3 razy dziennie , przynajmniej 1 gozine przed jedzeniem lub nie szybciej niz 3 gozdiny po jedzeniu. Jest to wazne ze wzgledu na to , ze zoladek musi byc PUSTY. Jezeli H2O2 polaczy sie z jedzeniem w zoladku, moga wystapic: zgaga, nudnosci lub wymioty- czysta chemiczna reakcja. Dzien 1 - 3 razy dzennie po 2 krople H2O2 rozpuszczone w wodzie. Dzien 2 4 Dzien 3 6 Dzien 4 8 Dzien 5 10 Dzien 6 12 Dzien 7 14 Dzien 8 16 Dzien 9 18 Dzien 10 20 Nastepny etap to 7 dni 20 kropli 3 razy dziennie. Nastepnie 1 tydzien co drugi dzien 20 kropli 1 raz dzennie. Nastepnie 2 tygodnie co trzeci dzien 20 kropli 1 raz dziennie. Nastepnie 2 tygodnie co czwarty dzien 20 kropli 1 raz dziennie. To wszystko. W trakcie terapii bardzo dobrz robia kapiele w goracej wodzie z dodatkiem H2O2- pory sie otwieraja i toksyny sa skuteczniej usuwane ( 30 min. ) Przed terapia wazne jest aby oczyscic jelita, watrobe i nerki- dokladnie w tej kolejnosci. Sa to glowne organy, ktore usuwaja toksyny wiec musza byc w dobrej formie. Przed terapia nalezy zaczac dostarczac organizmowi vit.E oraz probiotics-bakterie zawarte np. w kefirze czy jogurcie, aby uzupelnic flore bakteryjna w jelitach. W trakcie mozecie sie czuc bardzo zle- jak grypa, beda was bolec organy, z ktorymi macie problem lub nawet nie wiecie, ze macie problem. Bardzo wazne jest aby nie przerywac terapii. Jezeli czujecie sie fatalnie, mozecie zmniejszyc ilosc kropli do ilosci z dnia poprzedniego i potem kontynuowac wg. schematu. Jezeli komus przeszkadza smak, ktory pozostaje w ustach, najleprzym rozwiazaniem jes guma do zucia, najlepiej cynamonowa. Polecam ta terapie kazdemu. Po 6-7 tygodniach bedziecie sie czuli i wygladali swietnie.Przy ciezkich schorzeniach wskazane jest aby pozostac na 20 kroplach 3 razy dziennie nawet przez 2-3 miesiace. Jest to cytat z http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3916284&start=360 post na samym dole. Polecam poczytac caly temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie można kupić taką
spożywczą wodę utlenioną?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janson123
Witam, Cytat z książki Iwana Nieumywakina "woda utleniona na straży zdrowia": "Wielu niepokoi się tym,że h2o2 jest zanieczyszczony i zawiera szereg substancji szkodliwych dla organizmu,szczególnie ołów i cynk.W odróżnieniu od technicznego, H2o2 trafiający do aptek jest dość czysty, szczególnie ten przygotowany dla akuszerek. Oczywiście obecność domieszki ołowiu jest niepożądana, ale w tych ilościach nadtlenku wodoru, które są zalecane do stosowania wewnętrznego lub dożylnego można te zanieczyszczenia zlekceważyć, biorąc pod uwagę efekt leczniczy, który wywołuje- tym bardziej,że ilość ołowiu trafiającego do organizmu z innych źródeł zawsze przekracza dopuszczalne normy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha....czyli że można pić
wodę utlenioną z apteki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiemqfa
tracie wiare w ludzi :< ruszcie mozgiem i poczytajcie wczesniejsze strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy woda utleniona pomoże na żylaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hunter88
niefiemqfa podaj gadulca , mam pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynika z tego że
leczenie nawet tą z apteki jest lepsze niż nic czyli nie picie żadnej z nich.tak przynajmniej ja to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałem kuracje perhydrolem (wodą utlenioną) i mam mieszane uczucia. Od siebie polecę forum, na którym jest mnóstwo posegregowanych i użytecznych informacji na temat candidy, badania naukowe etc. http://www.grzybica-candida.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focuss
możesz rozwinąć "mieszane uczucia" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gosc
I jak Wasze doświadczenia z wodą? Jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youngphenix !!!! Napisz coś o tym boraksie, o którym wspominasz. Jakieś materiały źródłowe może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://michalowekulinaria.wordpress.com/2012/11/08/spisek-w-sprawie-boraksu/ ja czytalem oryginalny tekst anglojezyczny jak chcesz to tez moge po podac, ale tu tez jest konkretnie napisane. powiem ci ze po miesiacu uzupelniania boru w organizmie nie boli mnie juz kregoslup po cwiczeniu albo po jezdzeniu na rowerze czy jak mnie poprostu przewialo po plecach, to rano ciezko sie bylo rozruszac, a teraz nic, nawet robie se cwiczenia na miesnie skosne w taki sposob jak kiedys nie moglem bo na drugi dzien mnie bolaly korzonki itp. to tez wlasnie ponoc dobrze candide tępi i inne badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki młody ;) A dodawałeś magnez ? jeśli tak - to jaki i ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim sensie dodawalem ? bralem magnez zwykly jakis weglan ale on sie slabo wchlanial, i teraz biore chelat diglicynian z olimpu bodajze i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w takim sensie żeby też brać, nie żeby razem mieszać. Właśnie chodzi mi o wchłanialność Jeszcze gdzieś czytałem, żeby dodać selen do tego ale nie mogę znaleźć, wcięło mi. Można brać bor bez magnezu czy to bez sensu ? Bo się musze zaopatrzyć dopiero. I szukam, jaki kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz ze się ten węglan magnezu słabo wchłaniał ? Da się to poznać ? Jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jest to syntetyczny mineral kopalny i to widac po nim to mnie zmulalo i sraczke mialem nawet pare razy a po tym chelacie to mam wiecej energii. ten kopalny wchlania sie moze w 10 % a chelat conajmniej 60 mowia ze 90-99 ale ja w to nie wierze, i tak jak masz porzadny deficyt magnezu to musisz chodzic na zastrzyki bo tego tak tabletkami nie uzupelnisz. poczytaj se o tym literature fachowa. ja ostatnio czytalem o leczeniu kandydozy i o teori rownowagi kwasowo-zasadowej i to jest bzdura ze zalkalizujesz sobie organizm to bedziesz zdrowy, wszelki nadmiar alkalicznosci idzie z siuskami do sedesu a krew ma ph 7.35 -7.45 i tego w zaden sposob nie zmienisz, chyba ze zjesz trucizne i umrzesz. takze wszystkie te zabiegi cudotworcow zasadolecznictwa prowadza i tak do smierci osoby ktore np na raka sie lecza. w kandydozie najgorszy jest cukier w jakiejkolwiek postaci. bo i tak sie rozklada na glukoze i galaktoze. najgorsze sa cukry proste. zrodlo tu http://mmsnews.org/all-newsletters/151-alkalinity-vs-acidity-01-11-2013.html jak umiecie angielski ofcourse ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu magnez z wapniem ? Czytałem że mnóstwo problemów bierze się z nadmiaru wapnia właśnie. I że wapń bez problemów uzupełniany jest z pożywieniem, a magnez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uwazam ze wapno musi byc dobrze gospodarowane w organizmie ale same jego niedobory biora sie wlasnie z tego ze wpycha sie on tam gdzie nie trzeba zamiast magnezu i vice versa. A gospodarke ta wapniowo-magnezowa reguluje wlasnie bor ktorego jest o wiele mniej niz przed laty z powodu robienia juz dzis wszystkiego " na ilosc " i wyjalowienia gleb itp. Pelno tego na necie do poczytania. Ja nawet jak bralem duzo wapnia to miewalem jakies dziwne kolatane serca i wypryski takze nie wiem czy to takie hehe brac sam wapn ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokernh
nie ja nie mogę pisze jak pozbyć się nalotu z języka a jaki admin mi usuwa tekst!!!! czemu uzasadnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokernh
JUŻ RAZ MÓJ TEKST KTOŚ USUNĄ CZEMU NIE WIEM Napisze w skrócie jak pozbyłem się białego nalotu w 2 dni. Rozdrabiam perhydrol 30 % na 6% (1 strzykawka 30% 4 strzykawki wody destylowanej) 6 % roztwór zakraplam kroplomierzem. Trzymam wyciągnięty język aż się trochę spieni. Szoruję szczoteczką wypluwam i przemywam letnią wodą. Wlewam do buzi własnego przepisu nalewkę orzechową + paprykową chilli (pewnie może być orzech czarny, balsam kapucyński, lub coś takiego) Trzymam koło 30 sekund by wypaliło drania i wypijam. Teraz czas na probiotyk ja piję e-my, ale pewnie może być kapusta kiszona lub coś innego co siądzie na języku. WAŻNE! ODDYCHAMY PRZEZ NOS ślina zabiera substancje niszczące bakterie. Mi było trudno, ale smarowałem nos olejkiem pichowym i już mogę oddychać przez 2 dziurki :D Wiem że jeszcze długa walka z draniem ale język już mam z głowy :):):) Pozdrawiam i życzę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokernh
do wyższego postu zapomniałem dodać, że należy uważać by roztwór nie dotykał zębów a szczególnie plomb (powoduje duży ból)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×