Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

10:03 [zgłoś do usunięcia] komiczne (komicznie@o2.pl) Sami - wiele kobiet pociąga męska charyzma i charakter... ciało ma nico mniejsze znaczenie... a facetów pociaga przede wszystkim ciało... z kobiecym charkterem, do łóżka sie nie idzie A z męskim czym się do łózka idzie? To już wiem, przez jakie głupie sterotypy, kiedy przyznam się do wieku, lata za mną banda zdziadziałych trzydziestosiedmio-czterdziestolatków wygladających 10lat starzej! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Zgadzam sie z Komiczne że często kobiety po 40 sa zaniedbane i staro wyglądają. Smuci mnie to bo same sa sobie winne, źle sie ubierają noszą źle dobrane włosy i robią sobie krzywdę, do tego dochodzi nadwaga i kompleksy. Ale sa kobiety które potrafia wyglądać rewelacyjnie uwierz. I takie kobiety moga zawrócic w głowie nie jednemu 30 latkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooojjjjj musztarda tak masz racje co 30 to 30 i tyle nie ważne jak bardzo będzie podrasowany i "tuningowy" ten starszy Święte słowa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Poza tym młodych facetów przyciąga do dojrzałych kobiet ich osobowość. Młode sa głupie dlatego ich nie interesują - wszyscy młodsi faceci tak mi mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
amen :):) jak na staruchę przystało wyjmuje różaniec ponoć tyle mi zostało ojj rymuje to objaw starości :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze leciałam na kasę
Przyznaje sie że kiedys leciałam na kasę ale wygląd też miał dla mnie znaczenie. Z biegiem lat wiem że nie stać mnie na młodego przystojnego i bogatego więc coś za coś wolałam młodego ale z mniejszą kasą i jestem już z nim 2 lata - ja 39 on 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Owszem jestescie wzrokowcami,liczy sie dla Was tylko ciało.nie lubicie kobiecych charakterów" no nie wiem... dla mnie kobieta musi być miła, mądra, zrównoważona. inaczej nie chce sie wpakowac zeby sie potem przyczepila do mnie i chrzanila mi glupoty 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- komiczne ma lepsze ciało niż wszyscy 20- latkowie razem wzięci, ale to tylko moje zboczenie bo ja lubię miec w łóżku wszystko co duże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Ale generalnie tak jest. Sama byłam głupia do 30 roku zycia, głupia i naiwna. teraz wiem czego chcę, robie co chce i to sie facetom podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Masz lepsze ciało Komik od 25-letniego faceta?nie sądze,a jednak wiesz ze 20-latka poleci na Ciebie.Tylko i wyłąznie dzieki Twojemu sposobowi bycia i pozycji społeczniej" tu Cie zmartwie Sami, bo akurat mam bardzo dobre geny... widze małolatów na siłowni i od wiekszosci mam znacznie lepsze ciało... moze za 10 lat juz tak nie bedzie, ale teraz akurat fakt, iz koles jest ode mnie 10 lat młodszy nie ma znaczenia, chodzby dlatego, ze ja cwicze od ponad 15 lat, mam dobrą diete... muszatrdo - mnie nigdy nie pociągały młode siksy... a włosy na jajach i tak gole :P wiec siwe nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne ma lepsze ciało niż wszyscy 20- latkowie razem wzięci" komiczne nie ma lepszego ciala, napewno ma skóre nie tak jedrna a ty faktycznie lecisz na jego duze... wymiary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
Kwiatek Ty lubisz takie.drugi lubi typowo kobiece,inny lubi trzeżwo patrzące na świat z kasą ale ciało jest tylko ciałem....na seks wybieramy atrakcyjność fizyczną na coś wiecej ciało + to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie... to pomówienie... dla facetów nie liczy się tylko ciało... opócz ładnego ciała kobieta ma być inteligentna i bogata :D dlatego tak wielu facetów jest samotnych :D Nasreddin ogłosił całej wiosce, że wyrusza w poszukiwania idealnej żony. Minęło sporo czasu, nawet ludzie zaczęli sie zastanawiać, czy coś złego mu się nie przydażyło. Pewnego dnia jeden z jego przyjaciół zobaczył jak smutny podróżnik wraca w rodzinne strony. Usilnie się mu przyglądał, lecz nie dostrzegł żony, zatem pyta Nasreddina : "Czy znalazłeś idealną żonę ?", który nie podnosząc głowy do góry odrzekł : "Tak, ale ona szukała idealnego męża."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
energiczna :) masz rację,mówimy "nie" stereotypom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
no skoro golisz jaja chylę czoła :) dla mnie to ważny szczegół tak często zaniedbywany niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
taaaKomik jest idealny do tego trzeba sie przyzwyczaić po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony ja jestem jeszcze w wieku, kiedy pociągają mnie starsi- wymieniać na młodszy model będę dopiero po 40- stce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie to wkurza
ale to sie pomału zmienia. sama mam młodszego faceta tylko 7 lat ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
ja tez wiek skłaniający sie ku młodszym :) ze starszym to mogę pogadać ponoć w tym jestem dobra do łózka młodszego mi dać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy, to wszystko zrozumiałe :D:D:D Jak ostatnio przyjrzałam się moim rówieśnikom, to jakoś dziwnie mi sie zrobiło...łysawi, utyci, zmarszczki... I jak mają mi się młodsi nie podobać?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Kiedys u mnie w pracy była krótka rozmowa na ten temat i kobiety po 40 stwierdziły że wstydziłyby sie rozebrac przed 30-latkiem. Rozbawiło mnie to. Kobiety po prostu sie boja i maja kompleksy. Mojemu facetowi podoba sie moje ciało i ja jako kobieta a ja sie nie boje stałego związku z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"komiczne nie ma lepszego ciala, napewno ma skóre nie tak jedrna\" jaka jedrna skore? :D ogladam rozbranych facetow codzienie na silowni... 20 latkowie - chuderlawe wymoczki, blade, jakies pryszczate na całym ciele... :D za duzo filmow ogladacie... i Sami - nie jestem idealny, ale akurat z tym zarzutem kompletnie nie trafiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sama mam młodszego faceta tylko 7 lat ale jednak" to uwazaj bo zaraz cie wysmiejemy. tutaj wchodza tylko kobiety ktore maja mlodszego o conajmniej 10 lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Ja ludzi łączy cos więcej nie sam sex to nawet drobne niedoskonałości ciała nie mają większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne nie rozmawiamy o 20latkach tylko 30 ,chyba cos przeoczyłeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemnienej Energiczna mam już upatrzony nowy młodszy model...który wziął mnie za młodsza od siebie, więc mam jeszcze trochę czasu do płacenia za przyjemności, póki co mam za darmo, a ponieważ nie musze się o to starać- jest to z definicji mało atrakcyjne, ale ciało...mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×