Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

Gość *samiii
Nie pisz do mnie Zośka:O drazni mnie to imie śliczne te pieski...słodziutkie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Misia wyluzuj bo właśnie tacy ludzie jak ty myślą stereotypowo. Wtracasz się w życie koleżanki a to jej sprawa z kim się spotyka. Ja niedlugo tez bobije do 46 i co? mam sie położyć i czekać na smierć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek to ty mieszkasz z mamusią?:" tak k...wa z mamusią, z tatusiem i pieskiem. tylko tatuś jest po 3 operacjach stawu biodrowego w tym wymianie i poza dom nie wychodzi. zadowolona? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - matka chciala psa. stary zgode wyrazil to pojechalismy kupic. a ja teraz mam zabawe i wychodze z psem na spacery. w niedziele z 3 km zrobilismy po chaszczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 9
Nie wtrącam się tylko mówie jej żeby uważała bo wątpie w uczciwe zamiary tego faceta. może chce mieć ciepłą miłą kobiete która bedzie mu prała, gotowała i siedziałą w domu a on bedzie robił co chce, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- jeso, biedaku, z drugiej strony ładnie to tak sobie wycierac twarz biodrem ojca?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Ale to nie jest Twoja sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik-moze i wolałbym sam mieszkac ale skad kase na mieszkanie wziac? doprawdy - :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może chce mieć ciepłą miłą kobiete która bedzie mu prała, gotowała i siedziałą w domu" czemu wam sie wydaje, ze szczytem marzen faceta jest druga mamuska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku rozumiem cię doskonale przynajmniej masz z kim na spacerki chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne- nam się nie wydaje, w większości przypadków tak jest- zobacz na kwiatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomorskiego
a ja uważam że komentarze są często z zazdrości. większość kobiet nie przyzna się do tego że też by chciały miec młodego ogiera w domu zamiast zramolałego starucha i po prostu zazdrości kobietom które mają młodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samiii
Ech to z Ciebie dobry człowiek Kwiatek jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - 🌼 doprawdy - pojade do lubuskiego i ci mózg wytłuke przez uszy jak bedziesz dalej na mnie najeżdżac. i nie zartuje teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale to nie jest Twoja sprawa!" no wlasnie, to nie Twoja sprawa... ta staarsza tez woli nie wiedziec co jej mlody facet robi poza domem :P Doprawdy - w sumie, to masz racje co do Kwiatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Komiczne ale jak kobieta coś dobrego ugotuje, poda i jeszcze przytuli to nie zrobi ci sie ciepło na secu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek-nie masz wyjścia, musisz się przytulić do jakiejś szacownej, ustawionej 40- stki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik- nie wiem co bedzie. jak po dziadkach bede miec mieszkanie to pewnie zamieszkam tam. na razie mam wlasny pokoj, dogaduje sie spoko ze starymi, pomagam w domu... oni sami niespecjalnie chcieliby zebym sie wyniosl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Ja na razie ufam. Nie mam podstaw żeby nie ufać. A ugotować cos lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiateku - Doprawdowa ma takiego dosc chyba przypakowanego faceta, ktory by Ci prawdopodobnie zrobił niezłe kuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ike u Ciebie slychac?? dawno Cie nie widzialam, albo skleroze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Komiczne ale jak kobieta coś dobrego ugotuje, poda i jeszcze przytuli to nie zrobi ci sie ciepło na secu?" raz na jakis czas... ale wole cos zamowic lub isc do knajpy a nie, zeby mi kobieta caly dzien przy garach stała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik - ja sobie wezme wspomagacze... jak stracu napędze to... ostatnio jak bylem na wsi na pogrzebie to sie ze strachem troche patrzyl taki jeden co narobil troche gnoju naszej rodzince :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku:) mogłabym powiedzieć- że nie zazdroszczę twojej przyszłej żonie męża mamisynka- na szczęście szanse są bardzo nikłe , że w twoim życiu jakaś żona będzie:) dziękuję za 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- Ty do każdej młodej, niezależnej, atrakcyjnej kobiety masz tak pretensjonalny stosunek?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 9
Nie wtrącam sie ale jednak ja źle bym się czuła z kimś sporo młodszym trudno by mi było zaufać nie chodzi o pieniądze bo moja koleżanka nie jest bogata ale ogólnie nie wierzę że taki facet będzie wierny przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×