Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

"Tobie podobno już w ogóle nie staje. Tak słyszałam." ciiiiii a Sami opieprze, bo jest gadułą :P Doprawdy to wyglada mlodo - na jakies 25-26 lat maxymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatku - polecam silownie..." wiem komik... w zeszlym roku regularnie chodzilem. teraz mi sie nie chce i w domu cwicze ale to troche amatorszczyzna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Angel OK jak kobieta ma 20-25 lat to oczywiste że woli starszych ale potem jak jej małżeństwo się rozpada, ma juz dzieci i jest atrakcyjna kobietą 30 paro albo 40 paro letnią to nikogo nie powinno dziwić że ma sporo młodszego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne rzeczywiscie komentarz nie na miejscu:-o mogę wiedzieć ile masz wzrostu??bo dla mnie poniżej 185 to nie facet:P,nawet idealnie zbudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek- fuuu polecam solarium " spadaj :P na solarium nie bede jak debil chodzil :P skore bym mial za iles lat zniszczoną :P a tak to... w wieku 40 lat bede dobrze wygladac jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
Komik nie czepiaj sie mnie , bo powiem ile miałes operacji plastycznych:classic_cool: ups :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lepiej w domu, niz wcale... ale w domu ciezko sie zmobilizowac" racja komik... ale nieźle mi to idzie. i powiem ci ze plus jest taki ze mozesz sobie zawsze przerwe zrobic na co chcesz, wszystko ty kontrolujesz a na paczce wiadomo-nieraz poczekac musisz bo chlopaki sprzet zajeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- jak teraz wygladasz jak blade nie powiem co to po 40- stce będzie już tylko gorzej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie gdy uklęknę:P, bo na stojąco to mam jakies 180-181 cm, zalezy kiedy mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo dla mnie poniżej 185 to nie facet" a ja mam 160cm w kapeluszu :o ale mam taka 154cm na oku (wyglada jak dziecko ale co mi tam) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne stawaim max na 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami - jak opowiesz o mojej operacji przedłuzenia penisa o 5cm, to udusze!!! :P dzieki ktorej mam juz cale 10 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek- jak teraz wygladasz jak blade nie powiem co to po 40- stce będzie już tylko gorzej" nie wygladam jak blade... mam skore zmieniona na trwale przez słońce na żywy odcień... nawet w zimie jest inna niz w miejscach gdzie nigdy słońce nie docierało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne jak to co ? MI OSTATNIO SPODNIE POD.......LI" fetyszyści :D Kwiatek - trzeba chodzic na silownie, gdzie jest duzo sprzetu po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>bo na stojąco to mam jakies 180-181 cm, zalezy kiedy mierzyć Sądząc po Twoich górnolotnych wypowiedziach, myślałam, że masz co najmniej 185. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
10 cm ?Komik znowu Ci zmalał:O mówiłam idz do innego chirurga a Ty sie uparłeś na tamtego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kwiatek- dawaj foto- twoje argumenty i "przerwa na co chcesz" podczas ćwiczeń dają do myślenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek - trzeba chodzic na silownie, gdzie jest duzo sprzetu po prostu" taaaak komik, ale znowu np. nie ma moich ulubionych linek. jest w Łodzi tylko jedna siłka Sportera gdzie dużo różnorakiego sprzętu jest. i tam jest tłok niestety. dlatego nie chodze w tym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mówiłam idz do innego chirurga a Ty sie uparłeś na tamtego" przyznaje, ze się pomyliłem :( obiecywał, ze bedzie 11 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
Po co Ci Tamari solarium jak masz śniadą cerę.???ale Ci tego zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobra kwiatek- dawaj foto- twoje argumenty i "przerwa na co chcesz" podczas ćwiczeń dają do myślenia" dawaj Ty pierwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Kwiatku - ja chodze na takie, gdzie sprzet jest prawie zawsze wolny... Musztardo - zawiodłem Cie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×