Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

Gość **saml**
Dlaczego Zośka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek- radze ci wyjść z poprzedniego związku zanim zaczniesz szukać nowych przygód" nie zrozum mnie źle - z byłą zamknięte rok temu-wytedy trfailem na kafeterie po raz pierwszy "porównaj się z komiczne- to dopiero będzie zabawa" z lepszymi nie bede sie powownywac :P Złośliwa-Zośka dlatego bo Złotemu sie wczoraj powiedzialo "kwiatku czekasz na Zośliwą" i wymyślillem Zośkę (taka zabawa słowem, ja bardzo lubie) Tamari - teraz dobrze wygladam przy takiej wadze, po prostu... moglbym z miesniami dojechac do 90kg ale musialbym miec czas na pakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
czekałes wczoraj na mnie Kwiatuszku🌼jakie to miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Kwiatek to szczuplutki jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 9
czy 13 lat to astronomiczna różnica wg was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym podciagnal nogi i samą gore obreczy barkowej to byloby... ekstra. a i tak mam figure modela wiec nie narzekam :P doprawdy - spadaj :P waniliowa - szczuply z natury jestem, to fakt. kośćca sie nie zbuduje szerszego niestety złośliwa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 9
Moja koleżanka dość bliska związała sie z 13 lat młodszym i wg mnie to trochę dużo ale ona zupełnie nie widzi w tym problemu. ja bym temu facetowi nie ufała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy 13 lat to astronomiczna różnica wg was?" sporo - ale ile lat ma Twoj utrzymanek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 9
Nie mój tylko kolezanki, ja mam męża w swoim wieku. Nie utrzymanek bo facet pracuje i ma mieszkanie ma on 33 lata a koleżanka 46 ale wygląda rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy - hehe jak ide kurtke kupic to kazda ciagnie mnie w barkach. jedna mi sie juz rozdarła jak sie rzucilem po psa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 9
Dobrze jej zyczę i wydaje mi się to troche dziwne że młody facet 33 letni i to dośc przystojny bo widziałam jego zdjęcie wiąże się z 46 letnia kobietą, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - wcale tak duzo nie waze... i nie wygladam nawet na ta wage... ale nie mam czasu i troche nie chce mi sie narzucic rygoru na podciagniecie miesni do 90 kg. zreszta... nie miesnie najwazniejsze, nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
heheh wyslij mi Kwiatek fote swojego psa,bo coś mi sie wydaje ze Ty go ciagle bronisz a nie on Ciebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia- jak ona mu nie płaci to tak jak komiczne zauważył...są różne zboczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 9
Czy może mi ktos odpowiedzieć na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, lepiej od razu przyznaj, że żal Ci serce ściska, że nie polecial na Ciebie, tylko na nią :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - :P Zośka - weź se wpisz w google Cairn Terrier i obejrzyj sobie-mam takiego ciemnego. byla na wikipedii fotka identyko mojego psa ale nie chodzi ta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wyslij mi Kwiatek fote swojego psa,bo coś mi sie wydaje ze Ty go ciagle bronisz a nie on Ciebie " Zośka... i nie wkurzaj mnie... to jest mały piesek 10kg waży to kto ma kogo bronić niby :o zresztą... to jest matki pies bo ona chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu prześmieciłem na kafe pół dnia a miałem coś porobić nawet dzisiaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 9
Jak to ona mu nie płaci. No jasne że nie ona nie z takich. Wydaje mi się że 13 lat to sporo za 4 lata bedzie miala 50 tke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek:) to ty masz? czy matka chciała???:D nieładnie się wypierać małego przyjaciela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×