Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

doprawdy - czyżby? pisałaś na tym topie ze masz 29 lat. czyżbym się mylił? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- etap szkoły podstawowej mam już dawno za sobą, ale skoro dla ciebie jest to świerzy temat- strzelaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy - powinnaś sie wrocic do szkoły podstawowej właśnie poduczyć ortografii skoro "świerzy" przez "rz" piszesz :D dobrze by ci to zrobilo a moze i bys sie na moj projekt mogla kiedys załapać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałeś kilka błędów ort. po drodze ale ja się nie czepiam takich pierdoł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
No ładnie się tu zadomowiliście :P nawet nie myslałam że mój topik bedzie tak popularny, ale na temat proszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat... ja moglbym byc z ladna zadbana 40-toparolatką. byleby kase miala no i cobym mogl jakies kontakty zalapac moze. generalnie musi miec poziom wyzszy od mojego zeby dostac moja (względną) młodość. understood? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jej ewentualne dziecko powinno byc dorosłe cobym nie musial współwychowywac nie swoje dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
">>>generalnie musi miec poziom wyzszy od mojego . O to raczej nietrudno. " conajmniej pani manager/dyrektor/prezes/właścicielka firmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to raczej nietrudno. " conajmniej pani manager/dyrektor/prezes/właścicielka firmy Taka pani, moje przekonanie wręcz graniczy z pewnością, nie zainteresowałaby się raczej (podkreślam, raczej) chłopaczkiem mieszkającym z rodzicami dla ich zabawiania i wychodzenia z pieskiem. :P Więc tę swoją, jak sam podkreślasz, względną młodość, możesz sobie w buty wsadzić, żeby nie powiedzieć włożyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwiatkaa
Kwiatek nie czułbys sie z tym źle? że kobieta cie przewyższa? Dziwne bo to raczej faceci lubią przewyższać kobiety we wszystkim, nawet ci troche młodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taka pani, moje przekonanie wręcz graniczy z pewnością, nie zainteresowałaby się raczej (podkreślam, raczej) chłopaczkiem mieszkającym z rodzicami dla ich zabawiania i wychodzenia z pieskiem." jezeli cie to zainteresuje to mialem mozliwosc kontaktu z właścicielką firmy z Wawki na pocz. tego roku. pogadalismy na portalu mydwoje.pl, mailowo, wyslalismy sobie fotki, dala mi telefon i powiedziala: przyjezdzaj na spotkanie do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek nie czułbys sie z tym źle? że kobieta cie przewyższa?" lubie jak kobieta potrafi mi zaimponowac wiedza, madroscia, doswiuadczeniem, zaradnoscia. to dobry material na partnerke zyciowa :) poza tym czuje sie na tyle wszechstronny ze w zasadzie tylko w temacie kultury czulbym sie cieńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Czyli Kwiatek wyklucza miłość a miłość czasami trafia nas nawet nie wiemy kiedy. Po co ci kobieta z kasą, chyba byś nie chciał mieć korzysci majątkowych ze związku, żaden facet mający choć troche ambicji by sie na to nie zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
A czym Ty Kwiatek bys takiej kobiecie zaimponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy niech sobie bedzie z kim jest szczesliwy...jak mu dobrze to dlaczego nie//?? TOLERANCJA W POLSCE...to chyba smieszne slowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli cie to zainteresuje to mialem mozliwosc kontaktu z właścicielką firmy z Wawki na pocz. tego roku. pogadalismy na portalu mydwoje.pl, mailowo, wyslalismy sobie fotki, dala mi telefon i powiedziala: przyjezdzaj na spotkanie do mnie Oj kwiatek, kwiatek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta starsza - hehe no z ta kasa zartowalem, ale fajnie jakby kasiasta byla na dodatek ;) przeciez to milo jak kobieta ma kase niz jak jeje nie ma :P a czym bym zaimponowal? tez tym samym czego wymagam-wiedza, madroscia, opanowaniem, zdecydowaniem kiedy trzeba, wygladem ;) "Czyli Kwiatek wyklucza mi³o¶æ a mi³o¶æ czasami trafia nas nawet nie wiemy kiedy." raczej sie na tyle kontroluje ze mniej wiecej wiem kiedy cos mnie ciagnie do kobiety... Tamari-z ta kultura to lubie troche podogryzac smieciarzom na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×