Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

"no, tylko jedna Doprawdy wiernie u Komicznej pupy trzyma straż... " retro- nie pierwszy raz zazdrość przez ciebie przemawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Heheh Komik jest jeden równy Tobie na kafe albo lepszy i ma plusa jest wolny"- który? Smi to, ze ktos jest zajęty nic jez nie znaczy- wagoniki sa po to by je odczepiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychicznie nie boli... wystarczy tak postepowac, by bicie zawsze bylo bezzasadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ktore sa wlasnie potwierdzeniem tego, ze słowa dzialaja jak magia i na forum i w realu\" hehe to jest święta prawda. ja po treningu na kafe jak ostatnio zapodalem rozne teksty na żywo to... podziałały magnetycznie :D \"Kwiatek nie wpadaj już w wieksze kompleksy niż masz \" ja juz jestem w fanklubie komika wiec kompleksy mi nie grożą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"psychicznie nie boli... wystarczy tak postepowac, by bicie zawsze bylo bezzasadne" no... ;) to sie nazywa zarządzanie emocjami ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja juz jestem w fanklubie komika wiec kompleksy mi nie grożą" krocz więc w cieniu swojego mistrza, dumnie spijając jego literki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"krocz więc w cieniu swojego mistrza, dumnie spijając jego literki " robie wiecej ;) ja sie od niego uczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreio - słodki jest ten Twoj upór :) ale wiedz, ze ja nigdy nie zasługuje na razy od kobiety... dlatego nie bolą mnie one... ale jelsi ma taka wewnetrzna potrzebe, by cos sobie udowodnic, to niech bije... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
"Komik - boli i to bardzo , jak nie fizycznie to psychicznie, tylko zależy od której." eee, jak na mój gust to komik ma rację. od kobiety nie boli. ani psychicznie, ani fizycznie. zawsze mi się wydawało że agresja u kobiety jest wyrazme jej złości i temperamentu a to nie boli, może nawet cieszyć jak sądzę. dużo gorszy jest płacz. oczywiście wszelkie moje rozważania są czysto teoretyczne poparte na ogół obserwacją zachowań innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od kobiety nie boli. ani psychicznie, ani fizycznie" witamy prof. ofermę ;) "dużo gorszy jest płacz." dużo gorsze od płaczu są zawiedzione nadzieje... nie ma wiekszego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"coś ci kiepsko idzie ta nauka" wystaw mi cenzurkę :classic_cool:. na jakie oceny zasługuję u prof. Doprawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prof. Doprawdy nie ma ochoty cię egzaminować" więc proszę się usunąć w cień kafeteryjnych dyskusji i szarpać pana Kwiatka za nogawkę, mała terierko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na takie "razy "jak widzę to zasługujesz na kafeterii" ale czemu? przeciez ja jestem najmilszym i najgrzeczniejszym tutaj chłopcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe komik łagodniejesz coraz bardziej. eh gdize te czasy kiedy komik maile z pogróżkami dostawał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku - maili z pogrozkami bylo wiele... ale wiecej bylo z fotkami do oceny :D jak kiedys pisalem o tym, ze sa 2 radzaje urody - łóżkowa i posągowa, to dostalem z 10 maili z fotami od anonimowych kobiet z prosbami o ocene... a kiedys to dostalem jakies ze 3 w bieliźnie samej... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cóż Kwiatek dałes du.y- sądzę, że nie był to twój pierwszy raz?" od wczoraj dupki moge dawac jedynie komisiowi jak bedzie oczywiscie chcial 🌼 👄 komik - xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia - najszczersza prawde ja mam wiecej fotek takich anonimowo przyslanych, niz takich od osob z ktorymi sie tu wymienialem fotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne i co robisz z tymi
zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robie? Poumieszczalem czesc w anonsach erotycznych i tyle :P a serio - nic nie robie... szanuje cudza prywatność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż bym się zapytała, jaki typ urody ja prezentuję, ale ni ejestem pewna, czy chcę sie tego dowiedzieć na publicznym forum :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojjj
ja jestem brzydka jak noc listopadowa wiec..:P:P:P:P nieźle nadal wałkujecie temat uparciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poumieszczalem czesc w anonsach erotycznych "- a to stąd ta lawina maili z niewybrednymi rzycjami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×