Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kucharz niezdarny

Rozmowy przy świetle. Po 22.00

Polecane posty

mi mała- nawet nie śmiem się z tobą nie zgodzić- tak bardzo boję się, że znów ktoś mnie posądzi o to że wywołuję zamęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jaki cudny- samiczko nawet nie wiesz jak bardzo ci go zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam nie nie zazdroszczę ci go zazdrość to takie wstrętne uczucie chciałam napisać "cieszę się razem z tobą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge zobaczyć kwiatuszka:( cos sie pokiełbasiło buuuuuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiczko opiszę ci go jest taki-niebiański ! słodki i niewinny jak ty jeden pąk całkowicie rozwinięty- symbolizuje twoje doświadczenie drugi dopiero przygotowuje się do trudu rozłożenia płatków- symbolizuje nadzieje -a jednocześnie przypomina ci o tym jak ważna jest praca nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach- jest jeszcze i trzeci ! ale wybacz - sama musisz zastanowić się nad tym- co ma dla ciebie symbolizować - może to do końca niesprecyzowane marzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a o mojej naiwnosci zaden płatek nie mówi?:P Ike dziekuje Ci za tak cenne spostrzeżenia które niestrudzona wiatrem i sztormem tu wpisujesz. Lubie Twoja nieprawdziwą prawdziwość bo gdybyś była prawdziwa to bym Cie znielubiała forum to studnia wiedzy o sobie samym kto do niej nie wpadł niech żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami a skąd wiesz która jestem naprawdę ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ja mam takie pytanie do ciebie. nie znam cie nie chce mi sie łazic po kafe w poszukiwaniu Twoich postów. ale czy ty jestes zlosliwa czy za wszelka cene chcesz taka byc?? po przeczytaniu kilku postów stwierdzam,ze ty na wszystkich naskakujesz. czy aby napewno masz przyjacioł?? nie odbierz mojego postu jako napasci na twoja osobe ja chce poprostu wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo jak możesz tak o mnie pisać? nie podniosę się psychicznie po twoim poście długi czas a teraz wybacz idę po dzieciątka do szkoły i do dziadka a z twoją wypowiedzią będę musiała jakoś żyć- mimo , że ci na nią nie odpowiem- jestem za bardzo wzburzona twoim okrucieństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike przecież Komik napisał ze akceptuje tylko nieprawdziwość a Ciebie lubie (pomimo tego ze co najmniej 20 razy dziennie mam ochotę Ci dokopać )wiec jestes nieprawdziwa:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy do 17 a potem moi koledzy z pracy zabierają mnie gdzieś ale nie wiem gdzie:O a na obiad mam racuchy i pomidorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wegetarianką:O mam chyba dosc imprez,sylwestra spedze chyba u ciotki lat 80 poopowiada mi o mężczyznach kobietach świecie który ona pamieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Gdy przez kilka tygodni nie wpisywalem sie w Kuchni, nie robiac tam zadnych zadym, retro sama zaczela pojawiac sie na topikach w ktorych pisalem, zaczepiajac mnie i prowokujac do odwiedzin...\" Komiczne jeszcze jak wraca z pracy do domu to oglada się z niepokojem bo mu się wydaje że ide za nim... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne jeszcze jak wraca z pracy do domu to oglada się z niepokojem bo mu się wydaje że ide za nim..." bo gdybys wiedziała gdzie iść i mogla tym sledzeniem zrobic mi realną przykrość, jestem przekonany, ze moj niepokoj bylby uzasadniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne:) :D uspokoję cię, bo widze ża faktycznie jakaś fobia cię dopada.. uwierz: po pierwsze zabrakłoby mi nawet siły żeby ci choćby rekę wykręcić:) po drugie: nie mam w rzeczy samej pojęcia gdzie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj retro - ani Ty, ani ja posuwamy sie do przemocy fizycznej.... (poza tym, ze jak twierdzisz lubie bić kobiety :D ) doskonale wiesz, ze bawi nas cierpienie psychiczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poza tym, ze jak twierdzisz lubie bić kobiety " twierdzę ze mógłbyś lubić:) "doskonale wiesz, ze bawi nas cierpienie psychiczne" Akurat tu jesteś troszkę lepszy, gdyż przynajmniej wzrusza cię krzywda zwierząt, z tego co pamiętam.... A mnie tak średnio. Domniemywam że jesteś z tych co to spuszczą manto swojej starej za to że nie wpuściła kota na noc do domu...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ..nie działa na mnie twoja ironia nieładnie pisać takie nieuzasadnione oskarżenia- mam czyste intencje:P a co do wypowiedzi mi małej- to komiczne podglądał mnie na macierzyńskim i uczył się od mistrza::P bo przecież wy wszyscy razem wzięci jesteście \"swoi\" mówicie tylko za siebie i nikogo nie naśladujecie- a my oczywiście odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówka ..
mozna z tym walczyć, mozna sie temu przeciwstawiac, podobnie jak mozna oprotestować brak atomu fluoru w cząsteczce wody to w cząsteczce wody nie ma fluoru????😭 fajnie się czyta wasze rozmowy,lubię płytką rozrywkę:classic_cool:i dobrze mi z tym:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twierdzę ze mógłbyś lubić" retro asekurantką? nie boj sie - powiedz to, co Ci na duszy leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówka ..
Sami-wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ krówka dobrze mówi- być "gapiem" to dość płytka rozrywka - całkowicie nic nie wnosząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra czytamy napiecie rosnie na topiku ..ech jakie to ekscytujące:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówka ..
nic nie wnosząca-bo ja nie lubię nic wnosić:O lubię oglądać wielkiego brata,czytać fakt i wasz topik:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×