Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kucharz niezdarny

Rozmowy przy świetle. Po 22.00

Polecane posty

nie rozumiem ,ale ja nie chce tego rozumieć mnie znają tylko najblizsi realni przyjaciele sprawdzeni wiecej od WAS o mnie wiedzą ludzie z kafe z którymi pisze na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" to z ciebie kucharzu d**a nie abstynent.. zawsze to mówilam" Kucharz jest abstynentem, gdy kobiety chcą usłyszec, ze nim jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komik Ty lubisz kobiety inteligentne opanowane,im wiecej wyrazów ze słownika wyrazów obcych..tym mądrzejsza.Ach i ta Twoja uroda z wyzszej półki czy ja Cie osądzam na podstawie tego???.Ja lubie takich Ty lubisz takie... Piszesz ze kobiety są emocjonalne a dziwisz sie mi ze gdy mam typowo damski dzień chce słuchac miłych słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szukanie, spokojnie. Nikt cie do konfliktu nie wciąga. jeśłi cię uraziło że wymieniłam cię z nicka na tym topiku, to przepraszam. Jeszcze tyle umiem." przeczytalem Ike :D:D najepszy jest ten cytat wypowiedzi retro :D znowu biedulka kogos nadepneła i znowu, przyznaje po raz 59590484737 sumiennie za to przeprasza :D Nie Sami... Ja Cie lubie... Ale Ty siebie już nie lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi a dalej przeczytałaś? jak wielkimi literami mam pisać ? nie mogę ci udzielić innej odpowiedzi na tak tendencyjnie postawione pytanie wysil inteligencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech i analiza Pana Komicznego co mi z tego ze mnie lubisz?pomozesz mi gdy bede potrzebowac rady,pocieszysz? nie --napiszesz ze i tak mi nic nie wyjdzie bo jestem kobieca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wiadomo wszem
i wobec ;) Komiczne doskonale zna Kucharza , spotykali się , znali , kumplowali i pewnego słonecznego dnia Kucharz przeleciał żonę Komika , stąd ta nienawiść i dogłębna wzajemna wiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wobec Komiczne doskonale zna Kucharza , spotykali się , znali , kumplowali i pewnego słonecznego dnia Kucharz przeleciał żonę Komika , stąd ta nienawiść i dogłębna wzajemna wiedza uuu widzę nie tylko ja oglądam "gray's anatomy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja Cie nie widziałam wyslij mi obojetnie jak fote ...oczywiscie ja Tobie tez wysle:) dobrze sie czujesz w nowej fryzurze? Krakuski zawsze sie miedzy soba dogadają:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby to powiedziec... ludzie z którymi sie kumpluje, nie sa w wieku emerytalnym :) wiec raczej to mało mozliwy scenariusz... poza tym - to niby miało mnie dotknąć? raczej obraziłas Kucharza sugerujac, ze moglby stuknąć zone najlepszego kumpla - ja go bym o soc takiego nie oskarżył mi mała - ja tez chce fote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga dostajemy to czego oczekujemy:) Kucharz mi złoży zyczenia moze wklei jakies ładne zdjecie Komik mi nie złozy zyczen bo taki jest obydwaj mnie lubią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja ide popracować chyba Mała Mi to bedzie nasz topik do babskich pogaduszek;) do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochoooo chyba ike urządzi tu dantejskie sceny, że ktoś próbuje po swojemu topik rozwalić pieprzeniem o śmiechach i chłopach z takimi sprawami na kuchnie proszę przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie ty gdzieś tam piszczałaś o obiektywizmie??:D "i to jest obiektywna ocena obiektywnej osoby" "ale ja lubie retro, nie wiem czemu " nie trzeba komentować ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze to.... "ike- moze masz racje. moze nie doczytalam wszystkiego" może ty już rzeczywiście zostaw obiektywne ocenianie w spokoju......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj napiszę ci to przyswajalniej- żebyś nie daj boże nie obraziła się za sam styl wypowiedzi droga mała mi bardzo cię proszę o nieocenianie naszych wypowiedzi, gdyż konflikt między nami nie zaczął się ani tu ani na kuchni- więc nie wiesz wszystkiego. twoja nie-obiektywna ocena jest dla mnie bardzo krzywdząca i sprawia mi ogromną przykrość. rozumiem, że chcesz porozmawiać o życiowych problemach typu wynoszenie śmieci i że cieszysz się z nowej fryzury- ja cieszę się razem z tobą ale proszę cię to co się dzieje między nami zostaw w spokoju i tak mamy już rozszarpane serca ps. jeśli sweterek jest kolorowy nie trzymaj go na słońcu za długo trzymaj się cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh zajebisty post Ike🌼 ja tez juz sie nie wtrącam do waszej wirtualnej wojny oswiadczam ze dalej lubie bioracych udział w wojenie nie potrafie ocenić winy zadnego z was i dostrzeć prawdy tej prawdziwej:O prosze o pozwolenie na rozmowy z małą Mi(z iinymi tez) na tematy z życia kobiet kobiecych bardzo dziekuje za przeczytanie mojego postu :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi- sercem jestem z tobą przecież też jestem kobietą :) :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiczko- przeczytałam twój post z biciem serca- masz rację w tej nawałnicy z jaką przyszło mi walczyć zapomniałam, że rozmowy kobiece też są ważne ciesze się , że znalazłaś tu rozmówcę w sam raz dla siebie myślę, że kucharz- jako autor tematu- również będzie zachwycony- w końcu TE sprawy też są mu bliskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety w waszych rozmowach nie mogę brać udziału- czego bardzo żałuję ale potem jakaś niedobra pomarańcza nazwie mnie słodkopierdzącą ike- co ugodzi mnie w samo serce a nawet głębiej za to - jeśli wyrazicie chęć będę ją czasami bardzo obiektywnie oceniać.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi kucharzu jakże słuszna uwaga 🌻 swoją drogą jak już przyszedłeś- czy mogę nieśmiało zapytać cię o radę w następującej kwestii otóż szykuję dziś jedzonko chińskie, a że- nie wiedzieć czemu- nie przepadam za ryżem- zastanawiam się czym go zastąpić- liczę na twoja inwencję twórczo- kulinarną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps zapomniałam dodać , że nie lubię też makaronu i kaszy kuskus- a w zasadzie na obiad w ogóle lubię tylko ziemniaczki dramat kuchenny mnie przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dwa, komputer ma funkcje kopiuj - wklej." pamietaj - on ma print screeny ze wszystkich tematów :D:D nawet skasowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne- dziękuję ci za tak cenną uwagę-o ile swoje słowa kierowałeś do mojej skromnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogrążam się w coraz większej rozpaczy........ tak bardzo się staram i nikt tego nie docenił......... proszę powiedzcie mi- co jest ze mną nie tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok moze znajdę mała Mi Twój topik bedziemy sobie pisać ,bo wiesz moja droga ,mam problem nie wiem czy ściąć włosy:O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×