Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kucharz niezdarny

Rozmowy przy świetle. Po 22.00

Polecane posty

kucharz nie marnuj zapasów może kiedyś się zapomnę i skusze się na jakiś tort- albo sam trafi mi w twarz............... nadzieja umiera ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleble...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki śliczny kwiatuszek --taki niewinny jak ja:) oki to był żarcik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie:) tutaj nie będziemy o tym rozmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i nudna
I całe szczęście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się nie daje TAM, to właśnie można TUTAJ, może dlatego jest łatwiej, śmieszniej i dziwniej jednocześnie. A kto obserwatorem dobrym jest i czytać między wierszami umie, zauważy, oceni i się szczerze uśmiechnie. Żadnych dziwności, żadnych szaleństw, maska tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nawet Retro, która szalała przez kilka miesięcy w nienawiści do męskiej rasy - ZAKŁADAŁA WŁASNE TOPIKI(sic!). Wyszalała się i znalazła spokój w Kuchni.\" Szukanie - obudź sie stary retro żyje tymi konfliktami i jesli tego nie widzisz, to naprawde uwalacza to Twej spostrzegawczosci i inteligencji... albo po prostu nie czytsza tych topikow, ktore dalyby Ci pelen obraz... Gdy przez kilka tygodni nie wpisywalem sie w Kuchni, nie robiac tam zadnych zadym, retro sama zaczela pojawiac sie na topikach w ktorych pisalem, zaczepiajac mnie i prowokujac do odwiedzin... Te spory to woda na jej młyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik założyłem do takich właśnie celów. Żeby porozmawiać możliwe- natomiast to co napisałam na topiku szukania- jest po prostu stwierdzeniem faktu- niczym więcej. nie widzę sensu rozmowy na ten temat- chyba że mam w 50 postach stwierdzać to samo ale innymi słowami.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne-retro tylko chciała pokazać kucharzowi jak bardzo jest gotowa bronić go do upadłego- mnie miała na miejscu bo toczył się właśnie spór "O ATĘ" ale jej było mało- obronić kucharza przed komicznym- to jest coś! także wybacz jej- ona jak zawsze chciała dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami jakiej walki? tak sobie rozmawiamy- w końcu od tego jest ten topi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups:O znowu nie załapałam ze to rozmowa:P Dziecko mi sie przeziębiło,a tyle klasówek przed Nim :O oj oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami daj spokój mój mały od początku września nie wiem czy pełny miesiąc był w szkole- jak nie zapalenie płuc to ospa jak nie ospa to angina.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój w drugiej a zuzannie daleeko jeszcze do przedszkola- nie mówiąc o szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo ;) może na komunię nie zachoruje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój miał nogę w gipsie:O hehe jak sie ciesze ze mam dziecko..tylko to mojemu męzowi sie udało:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami to samo myślę o moim byłym;) zresztą dzieci- o ile za bardzo nie marudzą , za bardzo nie rozrabiają i za bardzo nie chorują to całkiem fajny wynalazek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci zawsze przytulą kiedy Ci smutno i nie pytają ''dlaczego'' ech to mój skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz sami- ja wole ze swoich dzieci nie robić pocieszycieli- ostatecznie to ja jestem od ich pocieszania- ale rozumiem cię- tak dzieci są fajne zwłaszcza jeszcze w wieku dziecięcym - bo kochają cię bezapelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn pyta się "dlaczego" :) Ale rozumie, że czasami trzeba przytulić mamę (chociaż ma coraz większe opory :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek jest troszkę z kosmosu- nie bawi się samochodami- interesują go tylko magia , baśnie i książki.......ma małe problemy z zaadoptowaniem się w grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie pyta dlaczego bo raczej staram sie przy Nim być wesoła...ale mnie na tyle zna ze wie kiedy coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie zginęło, bo to strata dla potomności by była 21:17 [zgłoś do usunięcia] ike przywiało mnie na chwilkę szukanie wpadłam odpowiedzieć na twoje pytanie dlaczego Komiczne zaś - również wg mojej subiektywnej oceny - ma w codziennym grafiku punkt: starcie dla rozrywki... potrzebny jest tylko obiekt czy cel. Im bardziej się broni w sposób chaotyczny albo wykazuje \"niemęskie uczucia\", strach czy nieporadność, tym lepszy otóż niechcący mam to samo- z przyczyn prostych- dla rozrywki właśnie drugiego dna tu nie ma bo kafe ma być - MOJĄ rozrywką i to JA mam się dobrze bawić- więc co mnie obchodzą inni rozmówcy? kiedy ktoś potrzebuje pomocy- udzielę jej jak umiem ale w wojnie dla wojny walczę- dla rozrywki- po prostu- myślę zresztą, że nie tylko ja tak mam w rzeczywistości jestem dobrym życzliwym człowiekiem twierdzę to z cała pewnością ale to NIE jest rzeczywistość piszę to bo po raz wtóry zdarzyło mi się pic jutro będę żałować bo ktoś to wykorzysta przeciwko mnie ale cóż --------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×