Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

:-D.. Czytaj..:classic_cool:.. Interesuje się wszelkimi badaniami i doniesieniami z dziedziny seksu i chętnie wypróbowuje zdobytą wiedzę. Nie ma w niej pruderii... 'Z reguły dobiera mężczyzn o zbliżonym do jej temperamencie..kobieta (..).. potrzebuje w łóżku urozmaicenia i jeśli jeden mężczyzna tego jej nie daje, poszukuje innych.:-o.. Może robić wszystko, nie ma dla niej rzeczy wstydliwych. Chętnie całuje, pieści i szepce czułe słowa. Potrafi też darzyć tkliwym uczuciem kobiety.? Daje się stymulować werbalnie i sama też to stosuje. Jest mistrzynią w seksie telefonicznym.:-D.. Lubi, kiedy mężczyzna całuje jej palce albo wewnętrzną stronę dłoni i delikatną, miękką skórę od łokci po pachy. I najlepsze..:-D.. Potrafi się ekscytować myślą o spikerze radiowym, listonoszu, urzędniku w okienku lub gwieździe sportowej. Fantazjuje na temat balów kostiumowych, spotkań z aktorami czy piosenkarzami...:-o..:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły dobiera mężczyzn o zbliżonym do jej temperamencie..kobieta (..).. potrzebuje w łóżku urozmaicenia i jeśli jeden mężczyzna tego jej nie daje, poszukuje innych\' Będzie urozmaicenie:D..nie będziesz szukać innych:D:P \'Chętnie całuje, pieści i szepce czułe słowa.\' Doskonale:classic_cool:..\\ Seks tele..:classic_cool:.. Chyba nie będę Ci nic wysyłał bo na listonosza się rzucisz:(..do urzędów też nie chodz:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez telefon to Ja w zwykłej rozmowie się jąkam..a co dopiero seks tele..? Listonosze?..Kobiety u Mnie...więc ślij..:classic_cool:.. Ja już pakę zrobiłam..jutro dokończę..:classic_cool:.. Urzędy..? .Nie bój się..:) Ja Ciebie wszędzie widzę..:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spokojny Jestem;).. O spikerów i sportowców się nie boję:D.. No to spokojnie mogę \'rakietę\' Słać..jak listonoszki:D:P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mówisz o takim,że Ktoś Może Mi coś zrobić..np..stłuc Mnie czy Inną krzywdę cielesną-bój się..to zrozumiałe.. A jeśli mówisz o takim,że Ktoś Mnie Ukradnie..;-)..Nie bój.. Ewentualnie Sama się ukradnę..:-p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałem,ze nie boję się o to,zę Ci się ktoś podoba..ale mówiłem o sportowcach,spikerach którzy są nieosiągalni..a z tego co Ty Odpisałas wynika,że coraz mniej zależy Mi na Tobie..a to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'A Swoją drogą...wcale się nie boisz.. Coraz Mniej.Aż przyjdzie dzień,że przestaniesz bać.\' Czyli przestanie Mi zależeć. Ja nie Jestem zmęczony:)..A Ty??;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'A Swoją drogą...wcale się nie boisz.. Coraz Mniej.Aż przyjdzie dzień,że przestaniesz bać.' W sensie,że ufasz Mi coraz bardziej i coraz Mniej podejrzeń i wątpliwości..I,że kiedyś będzie tak,że złe myśli pójdą precz.:classic_cool:.. RozumieMy już?..:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×