Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Dziś skanowałem:classic_cool:.. Moze trzeba oczyscić:(.. Bardzo Mi sie podoba dzisiejsza sesja nie tylko dlatego,ze Jesteś tam jak zawsze piękna..ale też dlatego,że Masz tam rózne wyrazy twarzy przez co mogę wyobrazić sobie jak teraz wyglądasz no i jak reagujesz na poszczególne Moje posty:D..tzn.jakimi minami;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiększyłem..i znalazłem jeszcze więcej piękna niż w normalnych rozmiarach ;)..z bliska lepiej ;).. A w ostatnim czyli tym w złości:D..Masz oczy jak na filmiku łysa;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robiłem?? Jak włączyłem skanowanie to poszedłem do w/Anny bo długo się skanuje:(.. .. Jak to nagiego:(?? Nie da się tak ;).. Kto Mi zrobi takie zdjęcie??;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'W złości nawet Moje oczy się śmieją..Wiesz.\' Właśnie to miałem napisać:classic_cool:.. Jak to nazwać?? Moze wystarczy zamiast /ciepłe kluchy\'...zwyczajne..\'dobra kobieta\' ;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałeś Mi wysłać rozpiskę.. Nie przypominałam,ponieważ uznałam,że Sam wyślesz Kiedy będziesz Miał czas lub chęć..Ale do Niedzieli chciałabym Mieć..:). Skończy się Twoje długie spanie..Będę Cię co rano budziła..:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×