Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hello:)sprawdzam jak u was starania???trzymam kciuki!opisze też troche siebie:163 cm,45 kg(zawsze taka chuda byłam),brązowe włosy teraz naturalny kolor,zielone oczęta,okularki na nosie:) ogólnie nie jest źle choć te kilka kilo więcej by się przydało,szczególnie w miejscu gdzie powinna byc pupa...bo tam raczej jest miejsce na nia tylko:)haha.pozdrawiam wsystkie:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dawać proszę!!!!!!!!!chętnie wezmę:)mam nadzieje że jak zaciążę to coś mi potem gdzieniegdzie zostanie?!buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh,kochana to ja wręcz przeciwnie;P ja to bym chciala najlepiej nic nie przytyc w ciąży:D a to juz wysyłam;)czekaj,bedzie szło wolno bo strasznie go duzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no ja juz nie wiem co Was zatrzymało,ale moze by tak ktoras sie chociaz na chwilke pojawila? ja juz jestem po przytulankach;) niestety,wszystko ze mnie ucieklo;( ale to nic,i tak do dni plodych jeszcze daaaaleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzis od samego ranca na posterunku.... juz dzis troche lepiej moze dlatego ze weekend sie zaczyna.... i dzis do 15 pracuje....... na pewno sie nie pojawicie teraz wiec nie bede wylewna... jak na razie @ ani widu ani słychu ale nic mi tez nie dolega srasznego od czasu do czasu w pachwinach mnie kłuje... ale czy to jajniki... nie wiem juz sama... (gdzi eje mam) dobra robie kawe bo i tak nikogo nie ma o tej porze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np to ja tez się melduję. Folik , jednak nie robisz jeszcze testu? Oby nie przyszla @. A ja wygładam tak:naturalne jasne włosy do połowy plecóe, wzrost 166, waga 50 kg. Ja czytam opis to w wyobrazni swojej wygladam lepiej niz w rzeczywistości. Otóż włoy cienkie jakieś, mogło byc więcej:0 Ja podobnie jak anioletto gdzieś się zupełnie zagapiłam albo apodziałam, jak tzreba było wkoljec po biust stać:(I nie dostałam prawie nic hihihi Pewnie niektore wziłey niesprawiediwie duzo:) Ranionka watłe za to w biodrach jak dla mnie ciut za duzo:)Oto ja:)Może sie do rodzenia przydadzą:) MIłego dnia Dziołchy, całusy piatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie po kolei i każdą z osobna :) wczoraj miałam takie zamieszanie w pracy,że nie za bardzo miałam czas pisać tu u nas,ale dzisiaj przewiduję spokój :) jak wyglądam? naturalne ciemne włosy,ale dodatkowo farbuje je na czarno długość do połowy pleców, 170 cm wzrostu, 60 kg,oczy ciemnego piwa, sylwetka proporcjonalna z małym ale... mój biust to 75 E... dla mnie za duży...a kupno odpowiedniego stanika graniczy z cudem... nawet nie chcę myśleć co będzie w ciąży... masakra!!! tak wiem ta,która ma mały biust chce większy a ta która ma większy chce mniejszy... buziaczkuję Was przedweekendowo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina30.... testu nie robilam.... jakos sie boje.... no widze ze ja najgrubsza jestem wiec samo za siebie mowi zeby sie odchudzac..... a co do mnie to (jak pisałam) zadnych objawów oprócz ciagnacych troche jajników (raczej jakos w pachwinach) to troszke odczuwam.... a poza tym nic mi nie jest... troszke mogłyby bolec cycochy... przynajmniej byłyby jakies nadzieje.... a tak nic ... no i cos innego to to ze nie nie mam ochooty na wilcze zarcie i slodycze... to mnie troche dziwi... ale to chyba autosugestia i moze mnie nie ciagnie... nie wiem... poki brak okresu jest nadzieja.... ale coraz bardziej zaczynam watplic.... do jutra@ ma czas... jak sie nie pojawi... bede testowac.....ale sio sio!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO to już wiem, ze to Dosia mi sprzed nosa zabrała jakies dwa rozmiary biustu:) No nic, moze choc ciupunke urosną w ciązy:) Zmykam do pracy, dobrego dnia,a od Folika @ sio, sio!Zreszta od każdej z nas, SIO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki,ja juz w pracy jestem,a Wy? czy jest jakas chetna na pogaduszki? czy wszystkie uciekly? jesli tak to ja tez do pracy sie zmusze troszeczke:) no wlasnie,Dosiaa,Ty mialas nam kochana miejsce w kolejce zajac a nie wszystko dla siebie brac;P mnie tez nadzieje nie opuszcza ze troszke mi sie urosnie w klatce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki ale Wy głupolki jestescie ja mam 75 D w porywach do E i wcale a wcale nie fajnie.... bo jak mam isc bluzke jakas kupic albo marynarke to zawzyczaj wszystkie sie nie dopinaja gdzie ????? w biuscie.... najlepiej jest miec C... a miałam taki okres i wtedy bylo najlepiej...... a i po mniejszajace biustonosze tez zakładam... niektóre nawet pomagaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik,ja to sie z Toba zgadzam wiesz,tyle za ja marniutkie 80 B mam,a C to takie upragnione wlasnie:( ale to nic,skoro moja mama po ciazy dostala cycole jak trzeba to ja tez prezencik taki dostane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina połowę mogę oddać od zaraz :):):) folik ja tez mocno trzymam kciuki i odpędzam myślami od Ciebie @ !!! ja jeszcze mam przytulanki i tak aż do niedzieli :) ja będę się modlić po świętach...planowo @ mam 27 grudnia...oby nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik widzę,że podobny rozmiar mamy :):):) tak, tak zakup y sukienek lub marynarek to kosmos...a niech sobie któraś wyobrazi jogging albo skakanie na skakance... ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglybysmy sobie te rozmiarki wyrownac,co?zeby tak kazda miala ladne C,ale by bylo fajnie hmm;) to ja tez ta wstretna @ od was odpedzam,sio sio sio!!!!!!!!! ja wczoraj przytulaneczki zaczelam;) i tak az do wigilii,o ile mi chlop nie padnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto --- uwazaj troche na jego szyjke.... wiesz zeby nic mus sie powazniejszego nie stało.... moj oatstanio narzeka na nogi.... ze go bola... na szczescie my juz po przytulaniu to raz a dwa ze nogi to ja mam trzymac w górze... jemu niby to ma nie przeszkadzac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ona byla daleko... mam nadzieje ze aktualna.... NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 kiki13--------------------32----------10.12------------- 15.12-------------- Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?---------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------27.12------------- 26.12------------ 5 dosiaaa -----------------28-----------27.12-------------?----------- -------1 Angioletto---------------24------------6/12--------24/12 --------------1 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------?----------------- -?--------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 ---- czas wstawac kochana !!! my juz w pracy i dawno kawie... a Ciebie jak nie widac taknie wiedac.... juz slonko wstawaj bo dla fasolki takie lezenie nie jest zdrowe.... dziewczyna bonda.... jak tam ma@ Ty chyba na dzis to termin mialas a nwet chyba po a jak samoppoczucie..... moze jednak sie druga krecha pojawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik,uwazam na niego;) wiesz,ja juz do przytulanek dochodzi,to jakby mu reka odjal i wszystko jest ok:D dzis dopiero 7dc.ahh,do owulki jeszcze daaaleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Folik trzymam kciuki, u mnie za to @ dziś przyszła A ja to całe 163, 59 kg, włosy takie pół długie, kasztanowe, raczej proporcjonalnie (na brzuchu mi się najwięcej odkłada wrrrr) A biuscik całkiem całkiem 75B, wiadomo, że C byłoby fajniejsze ale nie mam co narzekać. Oczy piwne :) aktualizuję zatem tabelkę: NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL dziewczyna_bonda----33---------08.01 ---------------09.01---------------2 kiki13--------------------32----------10.12------------- 15.12-------------- Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?---------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------27.12------------- 26.12------------ 5 dosiaaa -----------------28-----------27.12-------------?----------- -------1 Angioletto---------------24------------6/12--------24/12 --------------1 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------?----------------- -?--------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszu swoje dane zmienie:) NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 kiki13--------------------32----------10.12------------- 15.12-------------- Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?---------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------27.12------------- 26.12------------ 5 dosiaaa -----------------28-----------27.12-------------?----------- -------1 Angioletto---------------24------------7/1--------9/ 1--------------1 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------?----------------- -?--------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Bonda,tak mi przykro kochana:(:(:( a tak @ od Ciebie odganialysmy:( no ale za pare dni,staranka zaczniesz jeszcze raz i na walentynki to juz 2krechy musza byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Bonda,o ooo widze ze my mniej wieceej tak samo @ sie spodziewamy.ja jej mowie sio sio wiec mam nadzieje ze nie przyjdzie tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie :) ale przekopiowałaś starą tabelkę :) kiedys w ogóle nie zwracałam uwagi na @ była, przychodziła i odchodziła, zawsze się dziwiłam czemu nie o tej samej porze w miesiącu :D myslałam ze mam ją totalnie rozregulowaną, a teraz jak się jej przyjrzałam to okazuje się że ona bardziej punktualna i zorganizwana niż ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,wiem mialam takie samo podejscie:)szkoda tylko ze te cylke taaaakie dlugie:( NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL dziewczyna_bonda----33---------08.01 ---------------09.01---------------2 kiki13--------------------32----------10.12------------- 15.12-------------- Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?---------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------27.12------------- 26.12------------ 5 dosiaaa -----------------28-----------27.12-------------?----------- -------1 Angioletto---------------24------------6/12--------24/12 --------------1 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------?----------------- -?--------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka,ale dzis duzo bledow popelniam,przepraszam;) no,powinno byc dobrze:) NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL dziewczyna_bonda----33---------08.01 ---------------09.01---------------2 kiki13--------------------32----------10.12------------- 15.12-------------- Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?---------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------27.12------------- 26.12------------ 5 dosiaaa -----------------28-----------27.12-------------?----------- -------1 Angioletto---------------24------------7/1--------7/1 --------------1 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------?----------------- -?--------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×