Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

kate79... jak sie czujesz co do ciazy.... juz nie pytam o psychiczne nastawienie do zycia z powodu cioci.... ale ciazowo..... Ty "NAJSTARSZA" brzuchatka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie byłam za bardzo religijna, choć chodzimy do kościoła itd. ale wierzę że modlitwa może pomóc... A jeszcze co do ćwiczeń to trzeba wzmacniać cały "gorset" mięśniowy wokół kręgosłupa, to znaczy mięśnie grzbietu ale i brzucha-one są bardzo ważne, bo podtrzymują kręgosłup w odpowiedniej pozycji. Niesety, mojego M do ćwiczeń bardzo ciężko zachęcić-za to masaż- baaaardzo chętnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja też uważam że wszystko zależy od Boga i dlatego trzeba wierzyć BO WIARA CZYMI CUDA! i nie wolno nam o tym zapominać Więc dziewczyny nie traccie nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje sie calkiem normalnie, bez zadnych dziwnych atrakcji. tak jakos mi juz w dole brzuchol wywalilo, no i pryszczole nadal tancza na mojej buzce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek --- no teraz to moge bzzz jedynie z szefem :) - musze poczekac do wieczora... ---- jak mi mąz sie nie rozpadnie.... bo kregosłup to podstawa.... zartuje ma sie rozumiec działamy działamy..... M_M.... M ma to stwierdzone u jakiegos lekarza ale ja nie wiem u jakiego.... hmmm co az zona... ??? A przy tym wszystkijm boli go bardzo poldupek i noga jedna.... tez to chyba od tego kregosłupa.... Wczoraj to smiałam sie ze jak my w tym miesicau zacizymy to wyjdzie jakis polamaniec.... jak sie masz... A teraz z innej beczki a wiecie moze czy (chyba pytanie nie jest glupie) do poczecia jest wskazny orgam u kobiety.... bo sa rozne opinie.... wiecie cos na ten temat.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 - przyszcze hehehe przeciez kobieta w ciazy co by nie mowic jest zawsze piekna..... nawet z pryszczami..... ja moge byc cała w nich bylebyc w Twoim stanie niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik nie wierz w bzdury!!!!! orgazm i poczecie taaaaaa Folik ty to chyba zajechalas tego chlopa ha ha ha i teraz kregoslupek mu siadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do orgazmu to wyczytałam gdzieś że w dniach płodnych macica się przy nim tak intensywnie kurczy że "zasysa" do środka spermę...Może dlatego przytulanie w "tych" płodnych oczywiście dniach jest dużo bardziej przyjemne. Ale orgazm oczywiście nie jest warunkiem zapłodnienia-i bez niego żołnierzyki sobie poradzą-są diablo sprytne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79... tez sie na tym zastanawiam..... :) :) ale ona tez chce potomka... wymyslil sobie ze chciałby miec 2 synów (A ja nieeee) i jedna córeczke ale pozniej zeby sie oni opiekowali mała.... zdurniał a ja chce 2 dziewczynki... a my nawet jednego nie mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśłi chodzi o kręgosłup Twojego M to prawdopodobnie faktycznie dyskopatia, jeśli boli go pośladek i ból promieniuje do nogi (czasem do samej stopy) a wtedy pomagają właśnie ćwiczenia i terapia manualna ( tzw. nastawianie) tylko warto wybrać dobrego speca żeby czegoś nie spieprzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik-Twój chce chłopców a mój dziewczynkę-a najlepiej dwie, znaczy się bliźniaczki (ogłupiał) i po bzzz każe mi leżeć z nogami w górze, hihihi jakby to pomagało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, najważniejsze byle zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.... jak Wy z tymi nogami do góry czy tzw. swiece robicie.... moja mam sie smieje z tego jak jej powiedziała a tak w ogole to ile czasu PO lezycie ze tak powiem "RAZEM" bo ja tak z 1-15 minut.... a pozniej mi jednak troche wypływa..... ze tak okresle... i martwie sie ze nic nie zostało...... ale sie roozpisałam.... ale co chyba po to forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto co tam zacieszasz??? :) Folik oprzyj te nogi po prostu o sciane, no chyba ze macie lozkona srodku pokoju, albo wyprobuj moja pozycje o ktorej pisalam na samym poczatku, wtedy nic nie wycieka:) ale tam co ma wleciec to i tak wleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku,przejzyj kilka stron kiedy pisalam o sobie,pamietasz? lezalam z poduszka pod tylkiem i swiece robilam a i tak wszystko wylatywalo!!!!a i tak sie udalo!!!!!one wszystkie tam ida tylko jednego alpiniste odprowadzic,i reszta potem wraca,a po co ci tam tyle chlopakow???:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dzieci to ja tez pragne dziewczynki ... a ostatnio ustalilismy ze jak sie uda to chcemy 3 :D Oczywiście polówek pragnie synka :) angioletto i co robiłaś test? ten ktory dzis kupiiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alpiniste doprowadzic dobree.... hehehehe dziewczyna bonda.... jak masz ten okres czy raczej zapowiedzi jego i nas tylko stresujesz.... ja zaciskam kciuki tylko zle mi pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie twierdzę że to bzura, bo pewnie i pomaga, ale nie za bardzo w przypadku tyłozgięcia macicy jak u mnie na przykład. Dla świętego spokoju jednak leże ok. 5 min. z nogami albo na oparciu łózka albo na moim M (sam się prosił) :D co do wycieków, to własnie chyba się sprawdza to o co pytała Folik-podczas dni płodnych uciekają dużo później, więc może ta teoria o zasysaniu też nie jest do końca głupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam tescik i zacieszam sie na smierc hahahha:D:D:D:D:D pozytywny,grube wypasione krechy odrazu!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież te które się nie starały i zaszły w ciążę to raczej z nogami w górze nie leżały, więc jak się ma udać to się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewcyzna bonda.... robi czy nie robi.... mam juz gratulowac.... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Angioletto! Byłam pewna że tak będzie:) Dbaj o siebie, bo jest Was już dwoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze spadac... bo nie wyjde dzis do domu.... tyle mam zaleglosci... a wczoraj byl dzien sprzatania biurka a ja nie posprzatałam.... a Wy.... te co macie biurka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chyba w tym problem że chcemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do pozniej ..... babolki to gadajcie sobie o tym i o tamtym... o byzkaniu... i o krechach.... o orgamzach.... i o brzuchach.... a ja poczytam pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×