Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

mojemu też się dostało to hormony, czy depresja zimowa? bo biję rekordy plucia jadem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie:) a dzisiaj zakupiłam pakiet kontrolny witamin, jeszcze tak często nigdy nie bywałam w aptece, odkąd mi się przedtawiło! marnez, foliki, seleny, inne bajery - będę okazem zdrowia. póki co, formę mam do bani:(((((( najbardziej interesuje mnie moje łóżko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja apteki osiedlowe omijam, bo wydaje mi się, że mnie pamiętają jak tylko testy kupuję he he, teraz zamówię pakiet na allegro :P Za to chętnie coś bym na siebie kupiła, dziś podjadę to może coś i kupię ... ? tylko co? :D na pewno jakiś smakołyk, a na tyłek ... sama nie wiem, amoże jakąś torbę ... albo kosmetyk ! ooo to by było milusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką miodzio torbę ostatnio widziałam w solarze ale za droga ... a może dziś a nuż będzie na nią przecena ... chociaż torby rzadko przeceniają i jeszcze na buty zerknę, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów mi o ciuchach, jestem uzależniona biorę hurtem torebki są fajne i przecenione, ostatnio kupiłam świetną o ochniku- czarna lakierowana dosyć duża, z uwaga fioletową podszewką w środku, bomba hmmm, tylko to mi tak szybko humor poprawia:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam dzisiaj mega migrenę, więc i zakupu odpadają, ŁÓŻECZKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki fajnie, że zaczelyście o zakupach ale ja niestety do niedzieli przyspawana jestem do wyrka jednak to grypa !!!! Ale są tego zalety wkoncu nadrobie zaleglosci w necie Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda to drazliwy temat - praca !!! ja na codzien w jednym pomieszczeniu mam dwie panie ktore ciagle mowią jak im źle na tym świecie, młode kobiety z wiecznym "fochem" nawet nie pisnelam ze mam ochote na dzidzi wiec podlączam się do twojego tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) Jakbyscie posluchały co u mnie w pracy sie dzieje. ludzie przekraczaja wszelkie granice w narzekaniu igadani głupot :) troche mnie to stresuje ale raz na kiedy przyjdzie babka po test ciażowy i sobie pogadamy. I uwierzcie mi nikt w aptece nie pamieta co kto kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to mamy panią z apteki czyli wiesz co i jak z tymi testami itd ktore lepsze a ktore pominąć ? Fakt praca dla ludzi no i z bezposrednim kontaktem z nimi to tragedia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jesli chodzi o testy ciążowe to zamawiamy najpopularniejsze i najlepsze naszym zdaniem. ja przetestowalam kilka rodzajów i mam swoich faworytów :) ale nie zdradzam bo nie chce tu na forum reklamy robic. Poza tym raczej nie kupuje u siebie testów, choć mamy cholernie tanie, bo się kryję ze starankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie te ukrywanie to tragedia, ja nawet nie pisnelam bo na 100% dostalabym "kwit do cywila"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje niby wszystko ok ale jak zajdziesz to zaraz jestes złym pracownikiem. U mnie tak jest w pracy. A szefowa przy byle okazji podpytuje nas czy cos planujemy. Ciekawe po co? Przeciez nie z troski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet sie nie odzywam bo z gory zakladają ze skoro mam duze dziecko to po co mi drugie !! Ogólnie dzieci traktuje się owszem fajnie jak innym się rodzą ale pracownice maja zawsze na to czas obojętnie czy mają 20,30 czy 40 latek. Ochydny ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu spałam :( Chyba naprawde ostatnio jestem przemeczona. I mimo, że w tym miesiącu wszystko jest przeciwko mnie to ja i tak wiem, że własnie teraz zostane brzuchatką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:)widze ze starania ida pelna para,moze to,jak to bylo powiedziane, juz ten wlasnie cykl i stalo sie?zycze wam tego i sobie rowniez...u mnie spokojnie,byl sexik codziennie do 18dc a teraz co 2-3 dni bo juz 22 dc...zreszta duzo sie dzieje u mnie i czasu nie ma:)bo dzis dostalismy klucze do mieszkania ktore bedziemy z narzeczonym wynajmowac...ach w koncu sami,tak calkiem sami:)moze to nowe miejsce przyniesie mi szczesie w staranniach?!do soboty mam internet a potem na nowym mieszkaniu przez jakis czas nie,wiec prosze mnie tylko nie wykreslac z tabelki za nieobecnosc!!!pozdrawiam bardzoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha co najwyżej zpadniesz pod kreskę :) tego ci życzę ja i mysle, ze cała reszta również :) Gratulacje z powodu własnego gniazdka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:)no mam nadzieje:)ze pod kreska sie znajde!!!my wszystkie !!!i nowy topic zalozymy,hahha o naszych malutkich dzieciaczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już widzę jak wszystkie będziemy po krechą to dopiero sie narzekanie zacznie :) Jedna przez drugą będziemy pisać: tu mnie boli tam mnie ciągnie, w nic sie nie mieszcze ;) Fajnie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja to bym chciala miec wiecej tu i ówdzie i mam taka cicha nadzieje ze po ciazy to zostanie troszke cialka gdzieniegdzie:)a marudzic pewnie bedziemy ... bo my baby to tak juz chyba mamy w psychice zakodowane:)hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my jesteśmy bardziej skomplikowane :) Nie bez powodu Bog stworzył Ewę jako drugą. Adam był tylko prototypem a Ewa wesrsja udoskonaloną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----- dziewczyny S łyszałyście, że może przy owulce nie być typowo płodnego śluzu? a przed chwilą wyczytałam że skok tempki wcale nie oznacza owulki, bo może ona wystąpić nawet d o4 dni przed skokiem jak i 1 dzien po skoku! to ja już nic z tego nie rozumiem, zawsze myślałam skok tempki oznacza przebytą owulkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki jest 21 koniec mysli o testach owulacjach czas na relax - co robią samce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Meg75-------------------34-----------23.01-------------- --?--------------1 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02------------4 Dziewczyna Bonda----33-----------06.02 -------------07.02---------3 Ziarenko lnu------------25-----------07.02-------------08.02--------- 6 reha---------------------30-----------08.02 (???)----------?--------------3 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------8-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------5-----------18.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Skopiowałam tabelkę bo wprowadziłam niewielkie zmiany... Poprawiłam swój wiek bo wczoraj miałam urodziny i jestem już 25 - latką :) Mfigielek ja mam brac luteinę podjęzykowo od 16 do 25 dnia cyklu, więc jeszcze nie zaczęłam. Lekarz przepisał mi ją na wyregulowanie @ i owulacji i powiedział że biorąc luteinę powinnam szybko zajść w ciążę :) Mam nadzieję, że jak pójdę do kontroli za trzy miesiące, to będę już w ciąży. A Ty jak długo ją stosujesz? Buziary ogromne dla wszystkch!!! Reha jesteś naszym wesołym duszkiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie:D:D:D POCZEKALNIA NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Meg75-------------------34-----------23.01-------------- --?--------------1 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02---------4 Dziewczyna Bonda----33-----------06.02 -------------07.02---------3 Ziarenko lnu------------25-----------07.02-------------08.02--------- 6 reha---------------------30-----------08.02 (???)----------?--------------3 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------8-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------6-----------18.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ziarenko lnu, wszystkiego najlepsezgo zokazji urodzin, sto lat i samych szczesliwosci!:) dzien dobry Paniom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×