Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

witam... jetem a miałam juz dzis nie przychodzic.... ale mam tyle roboty na poniedziałek.... ze jednak musiałam.... kate a w tabeli to chyba cos zaktualizowac co ?.... chyba to dalej niz 5 tc.... ???? No ociagamy sie... U mnie dzis teremin @ ale nic nie robie zadnych testów na razie.... nic mnie nie boli zeby chociaz cycochy.... to nic... mam wrazenie ze czasami jajnik zakłłuje ale to chyba tylko złudzenie.... Ogólnie czuje sie do bani.... przez przeziebienie i na dobra sprawe to moze jednak niech sie @ pojawi bo skoro ja cos ciagle łykam.... a i jeszcze wygladam goraczki a tu nic.... wiec to chyba nie grypa.... meg.. a jak u Ciebie sie sytuacja przedstawia.... jest cos w kolorze czerwieni.... mam nadzieje ze jednak nie i syn bedzie miał rodzenstwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzedam wszystkie pytania o odczucia i melduję,że ten cykl jest jakiś zwariowany...:) Wytłumaczyłam sobie,że nie można się dać zwariować i działać psychice, nawet mi się udało i rbardzo zadko zdarza mi się zamyslić o małych rączkach i stópkach! :D Może też dlatego że moja sytuacja zawodowa uległa troszkę zmianie-niestety nie na lepsze- w lutym miała wrócić koleżanka z urlopu macierzyńskiego, miałabym wtedy wolną drogę...ale niestety postanowiła zostać 2 lata na wychowawczym... Nie mówię,że się dziwię, bo ją rozumiem-też ponad dwa lata się starali o dzidzię i chce się nią cieszyć-to zrozumiałe... Tylko co ze mną?? Nie chcę czekać 2 lata;( Ona miała problemy w ciąży i poszła na L4 od razu i szef bardzo był cięty na nią i jak jeszcze teraz ja oznajmię że jestem to nie wiem co będzie... No niby z głodu nie umrę:) ale wiecie jak jest. A co do objawów to w zasadzie cały czas mnie pobolewa brzuszek-piersi też są napięte, wydaje mi się że owulka była we wtorek-19d.c wtedy bardzo mocno mnie bolał po jednej stronie i sluzu też było sporo, raczej płodnego. Z tego wynika,że chyba planowana @ mi się przesunie na początek lutego... Przyznam się,że nie liczę na powodzenie w tym cyklu-jakoś przestałam się schizować-nareszcie, bo juz myślałam,że zwariuję od tego myslenia! Będzie co będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, ja mam kilka na przechowanie, na razie się nie zanosi, żebym skorzystała. M_M witamy ponownie, w końcu się pojawiłaś - już myślałam o porządkach w tabelce....:) Foliku, a co ty w pracy, chora?! Nie ma plamień, nie ma plamień.....:) bieżące informacje - cisza w domu, ten bubek się na mnie obraził! czy wy sobie wyobrażacie?! Ewika, dzięki za radę, ale dopóki on się nie uderzy w pierś, nie ma mowy o żadnej rozmowie. Może się zrobić kwas, bo wiecie im dłużej takie coś trwa, tym większa burza będzie. trudno, nie wyobrażam sobie przejść nad tym do porządku dziennego. O nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane w ten niezbyt ladny dzien.Humor mam taki sam :( wczoraj spiecie mialam z moim M.Chyba zazdrosny czy jasny piernik, @ jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ja tego nie sprawdziłam, ale uważaj na wit.c na razie, bo coś mi się kołacze, że ma właściwości poronne, ale sprawdzę to i dam tobie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha.... plamien nie ma ale tez nic szczegolnego innego sie nie dzieje.... dzis mierzyłam temp. (raczej pod kątem gorączki grypowej i jak strzelił 36,6 wiec dupa) bo temp. w ciązy winna być raczej podwyzszona..... ale wiem ze to nie reguła..... Ja czasami jak poczytam to normalnie moze sie w glowie poprzewracac... bo doszykujemy sie objawów... i kazda rzecz jaka sie dzieje to objaw.... w poprzednim m-cu mnie wywaliło (syfole) a wyczytałam w necie ze wlasnie tak sie moze dziać dzis nic nie mam prawie zadnego syfola... ( dwa malenkie na brodzie a juz myslałam ze zaczyna wywalac....) tez moze byc ze niby ladniejsza cera jest....w poprzednim mnie troche cycochy pod koniec bolały... - tak objaw.... dzis nic to tez moze byc bezobjawowo.... aj tam objawy to wcale nie kazdy ma takie same.... Moja Mama nigdy zadnego objawu nie miała tylko brak@ nic poza tym.... pod koniec 3-m-ca miała zyganka.... wiec ile ludzi (babek) tyle objawów.... no a najlepszym jest jednak brak @ i test.... pozytyw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie śmignelam juz z domu dosć chorowania zakupy zrobione dzis mezulek robi zalegle imieniny wiec mam stanie przy garach brzuch boli jak cholera @@@ nie ma !! narazie zwykle mam regularne @ ale nie wiem czy wyjęcie CoperT nie ma wplywu na dlugość tego pierwszego cylku? Cholera jasna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rteha ja na witaminie C prawie cały czas..... dokładnie wit. C, rutinoscorbin, flegamina, cholinex, i folik.... aj lepiej jak juz takie strachy sa to niech @ przyjdzie.... jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, panie z 2 i 3 grupy, uwaga na dawkowanie wit.c i a: Skutki uboczne przyjmowania zbyt dużej dawki Kwas askorbinowy nie jest toksyczny, ale przyjmowany w nadmiarze może powodować biegunkę, wymioty, dolegliwości żołądka i wysypkę skórną. Natomiast u osób mających problemy z nerkami, przez nadmiar witaminy C, może się przyspieszyć proces powstawania kamieni nerkowych. Stosowanie nadmiaru witaminy C w okresie ciąży może być szkodliwe dla płodu. Wysokie dawki tej witaminy, według klasyfikacji FDA określającej ryzyko stosowania leków w czasie ciąży, należą do kategorii C. Oznacza to, że w badaniach na zwierzętach udowodniono już działanie niepożądane na płód, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone badaniami klinicznymi. Większość przypadków hiperwitaminozy występowała także przy nadmiernym spożyciu tranu z wątroby ryb, posiadającego bardzo wysoką zawartość witaminy A. Nadmierne suplementowanie tej witaminy jest też szczególnie niewskazane dla kobiet w ciąży. Może bowiem dojść do zaburzeń rozwoju płodu na skutek przedawkowania tego składnika. Uważa się, że kobiety w ciąży nie powinny nawet spożywać zbyt dużych ilości wątróbki - szczególnie bogatej w witaminę A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i te cycochy nadal wielkie i bolą zwykle tak bolą do tygodnia przed @ reha co to za cudo sie ze mną dzieje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra czyli nadmiaru wit C... ok. to jedna tabletke sobie jednak wezme.... skoro to nie nadmiar... ale jakos nie wierze w jakies 2 kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać-co za duzo to niezdrowo..:) Najlepiej nie faszerować się witaminkami w pigułach, tylo więcej warzywek, owoców itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg75.... to nie zadne cudo.... tylko spadaj po test i do tabeli najnizej.... lec.... bo czuje ze @ Cię omija krokami wielgasnymi.... a jajo oddaj np ferminie na nastepny cykl.... ona cos mowila ze chciała,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie spękałam boje sie rozczarowania ale chyba jade do apteki bo nie wytrzymam - trudno najwyżej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jajao chciała, chciała,a le ja sparwiedliwa, poczekam, teraz nie mój cykl, niech sie wykluję u tej co w kolejce teraz czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napisałam, ze ja czytając dwa razy miałam problemy ze zrozumieniem, chyba tylko twórcza reha by się domyśliła:)chyba coś o jaju chciałam napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Wy tu sobie piszcze kilka tsron, ja poczytam wieczorkiem, zmykam do pracy, ale jakoś lżej z myslą, że dziś piatek. Gdyby tak jeszcze trochę słonca za oknem:) No dobra , przesadzam, wiem:)To dobrego dnia zycze. Reha Ty i tak spokojna, bo probuję się wczuć w Twoją sytuację, to nóz się w kieszenie otwiera na mysl, że on kota ogonem odwrocił i się obraził! Ech chłopy.. ale mój ma podobny kierunek ucieczki..też sie czuje poszkodowany, kiedy to ja tylkime powinnam się odwrócić. Do wieczora babole, uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg - coś mi się nie chce wierzyć! Może za kilka dni jeszcze trzeb apowtórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg...... qrczaki to co nikt nie spadnie na doł...... dlaczego..... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jesli nie dostane @ to będzie powtórka jutro z ranka nadal nie wiem czy jest jakis wplyw wyjecia wkladki na dlugosc cyklu gin powiedziala ze wialam wkladke tak krotko ze nie zadomowila sie by zle wplynąć na endometrium :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Meg, może było za wcześnie. a jak nie, to też bez zmartwień, bo to dopiero początek. tak od razu nielicznym się udaje....czarownicom:))) cycki do góry... ja mam w ogóle inny plan - jak teraz te swoje jajka oddaję, to postanowiłam załatwić rzeczy, które powinnam: - gin - toksoplasmoza - testy, bo tak kocham tego mojego kociaka, ze mam to napewno - dentysta - coś mi ostatnio chrupnęło bo wiecie, potem może nie być jak.....:))))) Foliku, ty następna w kolejce. Wiem, że moje jajo dobrze się u ciebie czuje, więc go nie wypuszczaj... będę matką chrzestną, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama już nie wiem co mam myśleć ale wiedzialam ze nerwy będą biore sie w garść i ..... i ... nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOKONUJĘ AKTUALIZACJI POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84..............25.01........?...........?........ .24....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 M_M...................30.01........?...........?........ .23.....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... 25.....2 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33.....3 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 . ....3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25.....6 reha...................08.02......32-38.......nie....... 30......3 Fermina30...........11.02.........25-26......TAK......30 .....7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33.......tak......33 ......8 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ognik80..............21.01....28-34...raczej tak... 28......1 Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4< br /> Folik32................23.01.........?..........?........ .32......4 Meg75.................23.01........28.........tak..... 34......1 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie.......24.....4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek, A ja leze w domu, wczoraj lało się z nosa i pozatym nic nie bolała a dzis ponad 38 stopni, bole miesni i glowa boli :( Nie chce chorowac !!!! A wczoraj jak bylam u internisty to powiedziala ze wszystko jest ok, ja to mam szcczescie do lekarzy :/ W zeszlym roku tak mnie załatwiła internistka ze wylądowałam w szpitalu. Biore za tem plopiryne i nie wystawiam nosa znad kołdry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×