Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

kate.... ale Ci zazdroszcze i ciesze sie ze masz dwa serduszka w sobie..... pojedziemy fatycznie Rea_ (jak nie bedziemy tak chlac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wlasna dzialalnosc wiec nie nameczam sie za bardzo :) a mezus cieszy sie jak glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj chcialam mu opowiedziec o tym zdjeciu a on sam wzial i mowi tu raczki tu nozki brzuszek hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenak te chlopy az tak glupie nie sa:p dobra dziewuszki spadam, bo dobanku mi nada leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachuny poplacic :( dzis piatek dzien wyplat, oj wystoje sie wystoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co to jest, jak sie pojawiam to nikogo ni ma i sama pisze :( odstraszam??? czy co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu się pracuje! i to u kogoś, wiesz kto to szef? kate?:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się czasami zapominam. za rzadko go widuję, cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalala wesoło mi dzis po tym szampanie..... Rea a jak ty sie czujesz...... lalalalalalaalalalala..................... Chciejka - za póxno !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki,jeszcze od mojego M dostalam maly ochrzanik,ze chce pic(kolezanka miala wpasc na winko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, jestem... przeszło mi i teraz boli mnie głowa.. ale ktoś tu z doła wylazł. miło. spaaaaać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka, Folik, wiecie co jutro zrobić, tak? nie sprzątanie, nie śniadania, ale najpierw... no, to dobrze ,że wiecie! może, może jeszcze jakiś bąbelek będzie, bombel, bombel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ moze cos przeciwbólowego posłać... Chciejka.... a Ty jak ochłonełas czy jednak jutro testujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0 przyjemnosci,od tyg go nie widzialam,wypic nie mozna internetowo tez juz wypily bobole wszystko :) z czego ja bidula mam sie cieszyc ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaraz będzie dhl, to ja tobie teścik, a ty mi apapik, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ jak mi sie nic nie chce dzis... u nas pada cały dzien a ze chlapa to beda korki i mazowieckie dzis z ferii wraca... wrrr. uwielbiam piatki.... ( a ja moim sprzetem pijana musze gnac do EMa z krzyza zdjętego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam kiepski dzień, spać mi się chce i po robocie gnam do wyrka, pod kołderkę, oooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M wsiekly dzis jak osa(na mamuske heheh dobrze jej tak):) ale ja jestem wredna..ale jej sie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bardzo by chciał bejbika (o zgrozo syna a nawet 2) ale czy dopytuje... raczej nie bo ja mu wszystko pierwsza powiem wiec dopytac sie nie zdazy... a z testem to tez kaze poczekac skoro ostatnio sie przesuneło.... ...... ale teraz najwazniejsze jego kregi... raczej w te strone myslenie.... ale ogolnie moj M to raczej nie nakreca sie bardzo albo udaje a swoje mysli.... ale jak sa dzieci w rodzinie to lgna do niego .... cos ma w sobie.... i ogolnie lubi dzieci... Chciejka moze jak te II kreski widzialas to lepiej ze nie pilas.... ja bede pozniej przezywac a ty masz sumienie czyste.... czaisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik a moze zeczywiscie widze co chce widziec..moj M tez na plecy nie moze wlasnie dzwonil ze idzie sie polozyc,bo chodzic nie moze...nie wiem jak moge mu pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheijka co jak co powtórzyc trzeba test zeby miec pewnosc... ja mialam jakby co bez testu isc na bete... ale jak M chory to nie moge go zostawic i sobie tak brykac... musze go głaskac... wiesz na dobre i na złe... dlatego jutro zatestuje bobo - testem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×