Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość klarka83
prosze powiedzcie co moze sie dziac .Czy to moze bys ciaza? cy jakies zaburzenia hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Klarka nie wiem być może się mylę ale gdzieś słyszałam że jesli sie bierze luteine to albo wywoluje @ albo podtrzymuje ciążę.Więc być może jesteś w ciąży skoro nie masz@.A co do usg dopochwowego to jeszcze mogło być za wczesnie najlepiej powtórz test i będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa!Do jutra ;D Dziewczyny bądzcie dobrej myśli i się nie stresujcie!!!!BUZIOLE!I trzymam kciuki za nasze wszystkie dusze udreczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka, jesteś? ja wam tylko powiem, że albo dostanę @ w 22dc, albo coś ze mną nie tak. bolą mnie jajniki i trochę mam cykora kate ty się nie możesz denerwować kozo jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA jestem,ale za chwilke uciekam...musze sie polozyc,zmeczona jestem,kregoslup mnie boli no i brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to mnie pociesza, że może tobie ten test nie wyszedł jeszcze. więc to nie @ była. no i dobrze, poczekamy.... ja też się coś zle czuję i mam takie bóle, jakbym miała dostać @. a tak naprawdę to jeszcze min. 10 dni powinnam poczekać a jaka ta porada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Witam wszystkie. Dziś jestem pierwsza. Chociaż raz :) Wstałam wcześniej i przed pracą miałam jeszcze chwilkę by tu zajrzeć. Życzę miłego i owocnego w pozytywne doznania dnia ....... ;) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry z rana :) a ja dzis wczesnie ze ho ho, w koncu sie zmusilam wstac z rana zeby zrobić badanie krwi a tu guzik! okazało sie że skierowanie z prywatnej placówki nie jest do zrealizowania w państwowej (a u pryw. powiedzieli, że można) i o d.. blada. Z rana i pod górke Kate wspaniale ze już Ci brzuszek rośnie, tylko bez nerwacji mi tam :) Chciejka .... ponos słaba kreska oznacza ciaze :D Mi w grudniu na 3 testach wyszła taka słabiutka kreska, ale była, a potem jednak przyszła @ (mi sie ona nie spóżniała) - krotka 3 dniowa i max obfita, wiec chyba organizm sam odrzucił ... nie wiem ... bylam u gina i szlag sie zapomniałam o to zapytac aaaa i poprawiam tabelke :P POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32......4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28......2 kate z olka............27.01......???..........?...........24...... .3 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25......2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.......4 Dziewczyna Bonda...4..........27-28........?.........33....... 3 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 Rea....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32......4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28......2 kate z olka............27.01......???..........?...........24...... .3 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25......2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.......4 Dziewczyna Bonda...06.02......27-28........?.........33.......2 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 Rea....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga, patrze w konto, czas wyplaty nastał, nie :D i chyba firma sie walnęła bo ja o premii to nic nie wiem, a sumka taka okrągła .... no przydałaby się jak nic ... teraz mam zawgwoste, mowic czy nie ... oni nie sa zbyt uczciwi :P az mnie zatkało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maldunek składam z rana.... czołem.... U mnie @ nie ma nadal... nic sie nie zmienilo od wczoraj... ale nie mam tez zadnego sluzu wiec @ lada chwila przylezie... bo ponoc winno byc \"mokro\"... Kate79... a co ze zmiana tabeli w którym w koncu miesiacu jestes.... Nie denerwujj sie juz kochana a to ze dobrze z dzidziolkiem to wiadomo było przeciez.... fajnie Ci widziałas juz nie kropka a czlowieczka z nózkami i raczkami... ale Ci zazdroszcze.... Cudnie musiałas sie czuc.... widzac malenstwo.... Pisz co tam u Ciebie czesciej... przeciez masz sporo czasu wolnego.... mozemy czasami sobie cos pojesc wirtualnie (bez alkoholu) jak dla Ciebie.... U mnie dzien sie troche rozpoczal nie bardzo bo M sie nie polepsza... boli i bolli jak nie wezmie przeciwbólowego.... nic nie jest lepiej.... Hmmm troche sie martwie a moze nawet nie troche czuje sie jak w szpitalu bo M cały czas w łózku.... i co moge jedynie moge zrobic kanapki i pogłaskac po glowie.... :( Ide po kawusie... bo juz pewnie mnie czajnik woła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno bonda teraz na zakupy!!!! Foliku, masz ostatnią szansę ogłosić styczniową fasolkę!!! ja mam zdowotny spadek formy, ale jajka już nie bolą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim.u mnie bez @,spac nie moglam bo to myslalam,to mnie brzuch bolal.Dzis siostra kupuje kolejny test,zrobie jutro lub w niedziele.Nie wiem co o tym myslec,znowu sie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejko, będzie dobrze. a ten test zrobiłabyś dzisiaj jeszcze, bo ja muszę zaraportować fasole i nie wiem, czy dwe czy jedną:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ ja tam mam zaburzenia hormonalno nerwicowe a nie fasolka nawet nie mam checi testowac.... :( dzis kopie doła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA nie powiem korci mnie,ale poczekam,moze tez mam jakies zaburzenia jak Folik,ale dola??eee tam Folik damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda - jak mam glowe do góry to doła kopac nie moge... bo widze chmury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie zaburzenia? Jakie doły, co ty Folik... my już blisko jesteśmy, nie możesz zluzować przed metą! o ema zadbaj, nakarm, wypożycz jakiś film - a może słuchaj powinien sobie poleżeć w wodzie? może weź go na basen, masaże wodą - ja miałam też poważne problemy z kręgosłupem i lewdo łaziłam, tylko basen mi pomagał może go pomasuj,hmmm wiesz gdzie?:) niech się chłopak trochę rozerwie..... ciasto mu upiecz (przyniesiesz w poniedziałek), teściówce daj, przestań mi się łamać babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kózki, weekend już prawie, trzeba się weselić, odpocząć, pośmiać trochę, na spacerek iść. może coś sobie kupić w nagrodę za ciężki tydzień, co? może jakie fajne galotki????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jedyne co ja wpadam to sa paranoje!!! caly czas zadreczam siebie i was tymi samymi pytaniami,mysle jak wariatka,analizuje ...nie potrafie czekac i tu jest problem.Zapytam ostatni raz co wy o tym sadzicie?tak z reka na sercu(na klawiaturze hehe)wmawiam sobie,czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co analizować. brak @ to najpewniejszy objaw, ale pamiętajcie kozy; IM DŁUŻEJ ZWLEKACIE Z TESTEM TYM PÓŹNIEJ DOSTANIECIE @, JEŻELI TO TYLKO HORMONY. JEŻELI BEJBICZEK, TO TEŻ ŹLE, BO NIEPOTRZEBNIE SIĘ STRESUJECIE i mówię to ostatni raz spóźnia się, robię test, nie jestem, ok hormony i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale REA ja robilam,no i niby negatywny,ale pozniej dopatrzalysmy sie z siostra tej bladeej 2 kreski i wlasnie nie wiem co myslec,bo ona taka blada,a @ nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka, pisałam o 2 kresce, moim zdaniem jestes, ale ja tez mialam 3x taka 2 balda kreske i okazalo sie ze nie jestem, przyszła @ ... a ja sie juz tak nakręciłam ze jestem i guzik, idz na bete i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ ty to mozesz rozbawic czlowieka na maxa.... gdzie tam M i rozerwanie.... jeczy ze go to wrecz teraz denerwuje przytulanie itp ok. ale nie takie tam wiesz.... wiesz jak boli to wiesz... chyba kazdy wie.... na base powiadasz chodzil zawsze i na pewno bedzie jak sie podleczy bedzie co drugi dzien myskał bo wiem ze wtedy leiej sie czuł.... a test moze masz racje ze zrobic jak sie @ spoznia.... ale ile nie wiem bo skoro sie cos wydłuzyło..... zrobie jutro na pewno... Chciejka26... jak widzialas kreske... to moze jednak jutro zrób i powtórz.... jakas nadzieja jest... rozumiem ze kreske widzialas po "niby @" ... tylko czy Wy z siostra sie nie nakrecacie i zwidy moze jakies... bo ja wiem ze np. jak sie chce widziec cos to sie widzi.... sama to przezwyałam kiedys a testa rozebrałam a wówczas bejbika nie chciałam.... a kreska mi sie tylko wydawała..... ale zycze aby była i juz wyrazniejsza... jesli jest to bedzie juz ciemniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, jakoś sobie nie mogę wyobrazić ciebie, nie czekającej na dwie kreski. przekracza to moje zdolności abstrakcyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×