Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Rea_ juz niedlugo do domku do ktorej pracujesz.... ??? a z jakiego Ty miasta... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, mnie boli jajniczek prawy:))) taki fajny obiecujący ból, ale się nie narkęcam, stop! Foliku, zakaz? może to i dobrze... ja też staram sie nie dotykać kompa w weekend, ale nie zawsze wychodzi, a jeżeli chodzi o pracę, cały czas tu zaglądam i nie mogę się skupić!a wszystko leży i łypie na mnie z biurka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ tak tak robimy porzadki bo gesto a malo sie odzywaja... ktoras tu mowila ze sie przeprowadza i bedzie pozniej aby jej nie wyrzucac ale nie pamietam ktora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a różnie, powinnam do 16:00, ale zawsze siedzę dłużej... ja z Wrocławia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea tak jak mnie zawsze piersi bolały kilka dni przed @, a nawet po owulce tak teraz zupełnie nic. Wczoraj mnie chwilę brzuch bolał jak przed @,potem przestał. Ale dzisiaj mnie tak dzwinie kłuło tak nisko jakby w pachwinie.. no i tyle by było tych jakiś objawów. narazie to pocieszam się tempka, bo od owulki to cały czas wysoka (rano mierzę na dole:), a wieczorem pod pachą i są prawie idnetycznie czyli ok 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niedawno pracowałam w poznaiu i dojeżdżałam, bleeee tu jest fajniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie po tej luteinie w ogóle nie bolały cycochy. nic. ale po 4 dniach się zaczęła @ i nie mogła skończyć! jak są jakiekolwiek dziwne rzeczy to jest dobrze, cokolwiek, to jest nadzieja. to jak Folik testuje 01.02 to nic nie będzie w styczniu? chyba, że pozotywny zaliczymy na styczeń, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam test i negatywny, wczoraj chyba skończyłam. zrobiłam jeden, bo już myślałam, że nie mam owu wcale, były takie krechy, że wychodziły za test:))) a dzisiaj czułam, że nic już nie ma, no i spadłam do was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik patrze na tabele i widze że twój @ planowo na 23, to przecież już 6 dni spóźnienia, czego teściora nie robisz w styczniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w sumie ile razy ci wyszedł ten test pozytywnie? Bo mi wychodził przez 5 dni z rzędu, a potm już nie robiłam bo mi się skonczyły, wolę zrobic ten jeden, a konkretny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, bo ona CZEKA.... bo się ZASTANAWIA.... a jak z nią było ostatnio? tak samo! ja jej chyba wyślę paczką z 5, może poprostu nie ma testów w stolycy. może się skończyły np.? a ona się wstydzi powiedzieć....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea to robimy składkę dla folika na teściora przysłużymy się dla wyższej sprawy hehe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam tylko 2. jeden pozytywny i dzisiaj negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet mam 1, był do testów gratis, o mogę już wysłać DHLem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea a tak a propos tej luteiny, to brałaś doustnie? i po co ją brałaś, na uregulowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod język nie miałam @ 48 dni! poszłam do lekarza po gratulacje, a ten mi tą luteinę zasunął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam wczoraj
czesc, dziewczyny:) jak sie macie? u mnie plamienie nasililo sie, trwa 2. dzien, boli mnie krzyz, brzuch juz nie tak bardzo. przeczytalam, ze implantacja trwa ok 7 dni, wiec nie wiem czy warto robic test w przyszly wtorek 28. dc, skoro nie znam daty potencjalnej miesiaczki. mam niejasne wrazenie, choc bez dowodow, ze wpadlam. jakos tak czuje. z reszta bardzo chce tego dziecka, wiem jak zalezy innym kobietom na potomstwie, wiec nie zmarnuje tej szansy. Wy takze staracie sie o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wy jestecie wtreciuchy... nie robie testu bo ostatnio juz tyle razy bebnilam ze 10 dni mialam @-szona opoznionego... wiec moze byc to samo... wiec 10 dni dodaje... a jak Wam zbywa tescior to poprosze Rea akurat z Wrocłwia bedzie szedl dluzej to dojdzie na 01.02;... chyba ze wczesniej zawiadomie o @ to Ci odesle... zwykłym.... listem na DHL-la nie mam :p Mfigielek... dzis mam 36 dc.... a ostatnio w 40 dc byla wiec czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Ja zbyt często się nie oddzywam, ale cały czas czytam co piszecie, więc proszę mnie nie wyrzucać z tabelki!!! U mnie niespodziewanie w 20 dc pojawiła sie wstrętna @. Nie wiedziałam czy mam dalej brać luteinę i zadzwoniłam do swojego lekarza. Powiedział zebym przerwała brać tabletki i że czasem tak się zdarza że @ przychodzi wcześniej i że po luteinie powoli wszystko mi się unormuje.. Tylko ciekawe kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32......4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28......2 kate z olka............27.01......???..........?...........24...... .3 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25......2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.......4 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 Rea....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ....... Dziewczyna Bonda...4........X..................33....... ..... Poprawiam tabelkę. Nawet w tym miesiącu nie zdążyłam spaść do drugiej tabelki, nie wspominając już o trzeciej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko lnu --- widzisz jak nas to zycie zaskakuje.... mnie sie przedluza nie wiedziec czemu Tobie wczesniej teznie wiedziec czemu... zycie i niespodzanki... to jest cała nasza niewiadoma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wczoraj ja mogę tobie tylko pogratulować podejścia. kilka lat temu całkowicie inaczej zareagowałabym. jeszcze nic nie wiadomo, ale skoro jesteś pozytywnie nastawiona, to jest najważniejsze:))))) tak to widzisz jest, że my kilka lat temu wcale o tym nie myślałyśmy a teraz żałujemy, ja na pewno. ale idź koniecznie do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozy, jak mnie ta moja robota ostatnio wnerwia, nawet nie macie pojęcia! a kiedyś sprawiała mi nawet przyjemność..... dostałam propozycję poprowadzenia (wspólnie ze znajomym) małej, świeżej firemki, muszę się z tym przespać... ale rano nie mam zapału, żeby tu przyjść, brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda a jak robota nie idzie, to czlowiek jest cały do kitu... kiedyś tu siedziałam do wieczora, potem klepałam do 21 przez kom. czasami coś w sobotę poklikałam, a teraz.... cmyk i do domku! teraz to mi dobrze na zwolnieniu:) najlepiej, ale i tak mam fona przy uchu, ale chociaż nie siedzę przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zdobyć to zwolnienie, na kilka miesięcy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×