Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ano wlasnie, niby zle nie jest ale juz mi sie nie chce ... ale ja zakladam firemke bo tu sie lada moment udusze ... znaczy juz zalozona nawet, mam wspolnika i pierwsza fakturka za nami :D moze dlatego tak czas mi sie tu dluzy ... najpierw musimy cos uzbierac coby zaczac zyc z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam wczoraj
Czesc Rea, dzieki za odpowiedz:) boje sie, ze jesli teraz nie docenie ciazy, jesli w niej jestem, to potem pozaluje. lekarz mowil, ze przy probie zajscia bedzie mnie leczyl, bo mam pcos, duzo torbieli i rzadko owuluje. ale tym razem moglam zaskoczyc, bo po spadku prolaktyny przy dostinexie czulam sie w tym cyklu inaczej, jakbym w koncu te owulacje dostala. najpier zrobie test w przyszlym tygodniu, wtedy pojde do lekarza i napisze Ci tutaj. wiem, ze jestem juz monotematyczna, ale przezywam bardzo to co sie dzieje ze mna. juz mysle o przyszlosci, gdyby dziecko mialo sie poczac....nawet nie skonczylam 3. roku studiow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super plan, bez nerwowych ruchów. ja też mam dość debili nad sobą. matko, dla góry liczy się jedno: cyfra. ja planuję akcję, nawet małe ulepszenia komunikacyjne, a jaki wzrost sprzedaży Pani przewiduje? śmaki, żeby się tobie debilu lepiej i krócej pracowało! nie mam siły.walę głową w mur, a ten mi o kryzysie. jak słyszę słowo kryzys to mogę od razu walić w mordę. to jest ostatnio najlepsza wymówka do braku kompetencji, albo dla braku jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wczoraj, tylko daj nam koniecznie znać, co z tobą! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam wczoraj
dzieki, na pewno napisze:) i trzymam za Was kciuki bardzo mocno!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jakoms kawkie zrobic ... bo usne tak sie rozkrecilam ze prawie zrobilam robote a mam jeszcze ja na jutro i krzyczalam ze 2 dni to stanowczo za malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga jak czasem przegladam kafeterie to rozrzut tematów powala od sensu życia po totalnie odjechane (wczoraj był dobry temat:"szlam centrum wa-wy a ptak narobil mi na glowe i nikt nie powedzial mi" lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam tylko ino nie zawsze mam mmoment do napisania dobry jutro bedzie cizko... bo mam cos do zrobienia analizy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko lnu jak to już dostałaś @? To ile dni zdążyłaś wziążść tej luteiny? Ja dzisiaj ostatni dzień, ale narazie nic, tylko chwilami od czasu do czasu ćmi mnie w brzuchu jak przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity.. ja juz nie wiem co sie ze mna dzieje.. @ juz nie mam !!!!! kumacie cos z tego? nic,a nic..brzuch boli i to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ślicznotki :) Sorki, że tak żadko zaglądam ale ja mogę pisać tylko w domku :( no i zajęta byłam ostatnio. Tylko KOCHANY MFIGIELEK zawsze o mnie pamięta :) Mfigielku trzymam za Ciebie kciuki tak szczególnie mocno :) Ja ciągle czekam. W sobotę wyjeżdżam więc mnie nie będzie przez 10 dni i zastanawiam sie czy zrobić jutro test czy zabrać go ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombelek wytrzymaj jeszcze parę dni, bo może byc za wcześnie. cierpliwości>> a ja 3mam kciuki, potem daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde laski,pokazalam siostrez ten test i ona powiedziala,ze widzi 2 kreske,bardzo blada ale jest wzielam to do lepszego swiatla no i ja tez cos tam widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) juz pewnie nie mozecie sie doczekac wiaomosci o mojej pierwszej wizycie i usg :p :p :p...........taaaaaaa masakra, jenym slowem dzien koszmar zakonczony happy endem. to postaram sie w skrocie opisac te angielska rzeczywistosc:o pojechalam na 10rano tak jak mialam miec wizyte, po znalezieniu wlasciwego pietra, poszlam do rejestracji i pokazalam to skierowanie, kazali mi czekac, posadzili na poczekalni, potem przyszla jedna p...ani i powiedziala ze nie tu.gdzie indziej mam czekac, to to polazlam i dalej czekalam. Bylo juz 15 minut po czasie , znowu poszlam do rejestracji i pytam co jest grane(tam juz byla inna p....ani) ona na to ze sprawdzi, zabrala moja karte i zniknela na 10 minut. po tym oczekiwaniu mowi do mnie czy mialam juz robiony pierwszy skan(usg) ja ze nie -dzis pierwszy raz, ona- wyslalismy do ciebie dwa listy, ze juz mialam miec ten skan wczesniej robiony miec ale sie nie pojawilam!!!!!!!!??????? se mysle na glos to co ze mna teraz-ona ze sorry ale dzis juz maja full pacjentow i koniec. dziewczyny jak ja te suki tam pogonilam myslalam ze mnie wewnatrz rozp********oli. mowie chce rozmawiac z kims z administracji, managerem, doktorem h***** mnie obchodzi z kim ale tak tego nie zostawie. i zaprowadzila mnie ta jedna p***** i poszla ze mna, tam jeszcze raz wygarnelam znowu wszystko i mowie to co ile mam znowu czekac kolejny miesiac????? czy moze w 9tym przyjsc!!!!!! o jezu juz mi lzy polecialy, one poszly sie za drzwi naradzac a ja sie tak juz sama rozplakalam ze szok-juz nie wiem czy z zalu czy zlosci, bylo mi strasznie przykro. w koncu wyszla ta jedna i mowi ze pojdzie ze mna tam gdzie robi sie usg i zapyta czy bardzo ta pani od usg jest zajeta teraz, no niestety byla zajeta................................................... ale nagle znalazlo sie dla mnie miejsce na godzine 15sta :o no prosze- i nie znaj tu czlowieku angielskiego to mozesz k***** zdechnac, i jescze podeptaja po tobie, chyba sie tak jeszcze w zyciu nigdy w miejscu publicznym nie klocilam, boziu co to bylo:o no wiec pojechalam na 15 sta na ten skan i tu ta lepsza czesc opowiesci:) widzialam moje malenstwo,lezalo na pleckach i obie rece i nogi mialo podniesione go gory-a serducho walilo mu jak szalone :D ale wiem ze wszystko z malenstwem jest dobrze poki co -i tym sie teraz raduje:D:D:D:D:D uff ale wam opisalam historie, ale same widzicie i mozecie sobie wyobrazic jak moglam sie strasznie czuc...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate domyslam sie,ja mieszkalam w Londynie przez 4 lata i tez nachodzilam sie po szpitalach,tam trzeba sie wyklucac :) fajnie,ze z dzidzia wszystko ok.Nie denerwuj sie juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate79 super że wszystko ok!. AAAA i proszę nie wyrzucać mnie z tabelki. Jestem tu codziennie, może nie piszę bo nikogo już wtedy nie ma :( ale zawsze czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Jestem na chwilkę ale chyba nawet nikt nie zauważył że się nie odzywałam dwa dni :( Chciejka nie chcę cie dołować ale ja też widziałam drugą kreseczkę blada ale była a na drugi dzien dostałam @@@@.Ja zakupiłam testa na owu myślałam że jest 5 w paczce a tu tylko jeden i bede musiała dokupic,jeszcze mam trochę czasu do owulacji.Folik a ty co kiedy robisz testa?Może akurat coś jest na rzeczy...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia moze masz racje... rano niby zaczela sie @ ale nie"rozkrecila sie" teraz nie mam nic,nawet nie ma plamienia. moze widze co chce widziec,cholera nie wiem,no normalnie nie wiem !!! czy ta 2 kreska tez powinna byc taka gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarka83
Witam kochane staraczki. Moze ktos mi pomoze wiec zaczne. Staram sie z mezem od lipca o dzieciatko i brak.Brałam luteine na wyrównanie miesiaczki i było nawet ok.A teraz jest 48 dzien i brak oresu ale testy ciazowe nic niewykazuja (ostatni robiłam w 42dniu)W 42dniu miałam usg dopochwowe i tez nic niewykazało (mozliwe ze mogło jeszcze byc robione za wczesnie i nic nie wykazać?)Dostałam luteine na wywołanie ale 6dni biore i nic.Co to może być? Jakie badania lekarz powinien by w zwiazku z tym zrobić? bo nic mi nie robił. A chyba powinien prawda? A moze ja sama jekies moge zrobić tylko jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka jak ja byłam w ciąży z córeczką i zrobiłam test tak ok 7 dni po terminie@ to wyszły mi od razu dwie grube kreseczki.Albo jutro Ci się rozkreci albo jestes z ciazy a plamienia sie na poczatku mogą zdażyć .Zrób sobie test pojutrze jeśli nie dostaniesz@ i będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×