Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ale widzę, że Wy się jeszcze krótko staracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa staraczke:) a tamte co juz ochlane na maxa czy jeszcze sie trzymaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Chciejka sorki.... ze nie wiedziałam skad Ty.... a jeszcze kogos z Poznania nam trzeba i juz cała Polska.... to ja w takim razie mam 2 (176, i 86 kg) i to drugie ok. 65 kg. terazx chora.... siwe wloski i strasznie zrzedzi... i sie czepia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Rea nie martw się jak tak dalej pójdzie to mój też będzie tyle ważył, bo potrafi zjeść 4 kolacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik myśli, że bardzo długo! i ma czarne myśli, to taki nasz mały malkontencik, bardzo sympatyczny, ale czasami pluje jadem, uważaj, nie lubi jak jej się pisze o bawełnianej bieliźnie, hi hi! przyczytaj sobie kiedyś,co pisała:) ja też tak myślę, jak ty. to dopiero początek. i dbam o morale tej drużyny! ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos co bys najchetniej zamienila na psa-nawet wscieklego ha haha, nawet siwego:):)prawda Foliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nyny no "LEPIEJ" jasne to z siwymi wloskami moge odstapic nawet dhl-em wysłac moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzyma długo ta kobita, mówię wam. pewnego dnia kupi sobie kawalerkę i ucieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopina to chydzina, tak wiec w sytuacjach hustawek nastrojow , wiecie......woli siedziec cicho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie mi się z Wami pisze ale niestety muszę iść trochę popracować. Tak więc do następnego! Papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, musisz ją POKOCHAĆ ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ jadem:) hehehe znowu mnie rozbawiłas..... a kto znowu wc iaze zaszedł.... mam nadzieje ze nyny nie kochała sie przez bielizne.... bo i wtedy leki na progesteron nie pomoga a juz nie daj Boze przez bielizne ale chociaz moze jakby tak w konrektny dzien to moze i bedzie w ciazy.... nyny nie odbieraj tego zle co pisze powyzej.... musisz poczytac troche wtecz aby zrozumiec.... kiedy jad sie pojawia... ale tak ogolnie to jest tu Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro sobota,ale nie chce wymowek,ze sprzatanie,pranie,glaskanie po glowach itp..widzimy sie jutro rano kobity..obecnosc obowiazkowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj, spadaj w dół:))) ja też się powoli pakuję, bo kołderka czeka ciepła. i taki jeden mały kłamczuch z pustym brzuchem:))))) chciejka i Folik - jak zasiądę do kompa i odpalę kafe, to widzę meldunki o ilościach kresek! jak nie, to się na was obrazimy. bierzcie przykład z bombelka, fiku, miku, zaraz teścik i co ma w brzuchu??? i szampana znowu wypijemy, w poniedziałek, a co? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, postrasz ich troche, może ciebie posłuchają do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wpadłam się przywitać , przypomnieć, żebyscie o mnie nie zapomniały:) jestem, jestem, jestem zaraz Wasczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam wczoraj
Mam takie pytanie. Bardzo prosze, by ktos mi odpowiedzial, bo Wy jestescie bardziej doswiadczone, a nie chce kierowac sie tylko tym, co gdzies przypadkiem przeczytalam. Plamie 3. dzien, mam 24. dc. Krwawienie zaczelo dzis slabnac i stalo sie bardzo rozciagliwe. Sama krew jako taka splywa rzadko, ale duzo bylo jej w formie gestego sluzu. Wyglada na to jakbym wydzielala duzo sluzu zabarwionego krwia. Niedlugo robie test. Podobno sluz jest gesto wydzielany podczas ciazy. Czy to, co teraz sie dzieje moze o tym swiadczyc, czy naczytalam sie blednych informacji? Przepraszam za upierdliwosc, ale ciagle u mnie cos sie zmienia od paru dni. Dochodza nowe potencjalne objawy ciazy. Doszlam tez do wniosku, ze moglam wpasc juz na poczatku miesiaca, wiec test zrobie juz jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! Wpadłam tylko na chwilkę Witam nową staraczkę :) A więc do jutra kobietki. No i oczekuje pozytywnych testów (doczytałam że takowe będą ;) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirewsza! przy sobocie tak rano, wiem,wiem, grzech.. Gratuluje Bombelkowi! No i jest styczen! a jednak! a moze jeszcze jeden jakis?:) Witam kolezankę Nyny, staramy sie mniej więcej tyle samo cykli:) Tu jak zwykle pod moja nieobecnosc pijaństwo! Przyzwyczajam się , choć zaczynam podejrzliwa być i niedługo pomysle, że celowo to robicie, kiedy mnie nie ma:) o własnie, ja nie powiedziałam, ze klilkam znad morza:) Dobrej soboty Dziewczyny! I tym, co odganiają ja dołaczam się do tańca odganiającego @ , a sio! a sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobitki no i mam inny problem potrzebuje waszej pomocy która zna prawa dotyczace spraw pracowniczych jestem w czasie staranek hmm no i dostalam wypowiedzenie za porozumieniem stron -- kiepsko w firmie i nie potrzeba tyle personelu - przeplakalam dzis nocke ale .... pytanie bo wiem ze jest jakis przepis ktory mowi o tym co dzieje sie z wypowiedzeniem jesli w tym okresie okaze sie ze jestem w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry,przykro mi ale nie bede w stane Ci pomoc,malo orientuje sie w tych sprawach. Test robilam wczoraj wiec nie bylo sensu zeby go dzis powtarzac.Wyszedl negatywny wiec moglam sobie wypic :) kolezanka byla i wypilysmy butelke Martini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity, Folik??? ja już na poserunku :P Chciejka, nastepnym razem sie uda :) Meg ja też się nie znam, ale moim zdaniem jesli byłaś w ciązy to powinno coś cię chronić poszukaj w necie np: http://www.twoja-firma.pl/wiadomosc/13966,ciaza-a-okres-wypowiedzenia.html http://forumprawne.org/prawo-pracy/20552-ciaza-okres-wypowiedzenia.html nie płacz, wszystko się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×