Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NIKULAM_______ kochana tak bardzo chciałabymw to wierzyć :( nawet nie wiesz jak bardzo. Chyba wezmę cos na uspokojenie, bo wypłaczę zaraz wszystką wodę z organizmu. Powiedz ni Skarbie dlaczego niektóre mają tak prosto - nie dbają o siebie a jednak mają normalne życie, czym sobie na to wszystko zasłużyłam :( wiesz mam taką koleżankę z podstawówki - z patologicznej rodziny, szlajała sie z kim popadło- stary- młody, cóż za róznica, przespała się w rowie, otrzepała i dobra jest, żadnych warości, wiary w cokolwiek, żadnego hobby, nic - próczz cudownego synka- pewnie nawet nie wie z kim, mąż też się całkiem fajny znalazł, ma pewnie slub kościelny i calkiem fajne- jak na jej mozliwości - życie. I to jest sprawiedliwość!!! a my dmuchamy, chuchamy i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku rozrysowałam sobie Twój cykl i według mnie to owu miałaś 17-18 dc. Ja też śluz płodny miałam przez kilka dni, więc tym bym się nie sugerowała. Skok po 18 dniu był wyraźny, więc to by wskazywało, że owu była właśnie tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mamy 200 setna strone !!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam coś szczęście do tych okrągłych stron, 100 też rozpoczynałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kobity nie smutac mi sie juz do licha !!!!! pamietajcie ze to co narazie niedoscigniete i nieosiagalne bedzie pozniej bardzo wyczekiwane i kochane !!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGNIKU____ kochana jesteś, dbaj o swoją fasolkę a my bedziemy dbać o was wirtualnie :) wiem, że zycie toczy sie dalej ale ja w marcu konczę 34 i zegar nieubłagalnie tyka coraz szybciej. Dziecko to moje największe marzenie, i byłoby największym ukojeniem tego, z czego musialm zrezygnować, już nie mówiąc, że może pozbyłabym się tej głupiej zazdrości o przeszłość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI____Z pewnością tak jest jak napisałam i koniec:)Nie wierze by Twój M chciał dzidzie a teraz jak sie nie udało to nagle mu się odwidziało, to niemozliwe!Mój M też tak ma, jak go coś gnebi, jak się zamartwia to nic nie mówi, najchętniej to by gdzieś wtedy uciekł., zaszył się sam i sobie to poukładał. Jak na siłe z niego nie wyciągne to nic się nie dowiem:)I nie jest to jego zła wola czy cokolwiek takiego, on juz poprostu tak ma i tyle. Nie wiem Kochana czemu jednym jest w zyciu łatwiej a innym nie:(Wiesz ja mimo 31 lat zyłam dotychczas w takiej niewiedzy.Wydawało mi się,że to nic trudnego zajść w ciąże, wszędzie widziałam kobiety w ciąży, co chwile słyszałam o jakis wpadkach,aborcjach itp. Nie miałam pojęcia,że w całym cyklu jest tylko te kilka-kilkanaście godzin za zapłodnienie, nie miałam pojęcia,że tyle kobiet sie stara, robi co się da, wydaje na to kupe kasy, traci mase łez i emocjo a to sie nie udaje....mówiąz szczerze to z racji,że nigdy mnie ten temt nie interesował to zyłam w totlnej niewiedzy i nieuświadomieniu. Teraz oczywiście żałuję, bo z moim M jestesmy już 7 lat razem i czmeu my nie próbowalismy wczesniej? Nigdy nie był to właściwy moment, a jak już jest jak się ocknełam to mi sie nie udaje...ale wiesz nadal wszędzie pełno ciężarnych kobiet, dalej słysze o wpadkach (koleżanka z pokoju w pracy)dalej o aborcjach...więc to chyba mozliwe, da się zajść w ciąże i jestem pewną,że NAM TEŻ SIĘ UDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati wez no se schowaj ten twoj zegar na sam spod szafy, i wyjmiesz go jak skonczysz 70 tke dobra :) wtedy niech ci tyka ten twoj zegar biologiczny....babolu ty jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognik przepraszam, że cie męczę tymi moimi pytaniami, ale teraz masz największe doświadczenie z objawami ciąży. mogłabyś mi powiedzieć czy ta twoja tempka 37,2 cały czas się utrzymywała po skoku po owulce, czy dopiero po paru dniach wzrosła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jeszcze usłyszałam własnie,że zmarł Franciszek Starowieyski :(jeden z moich ulubionych malarzy :(jakis taki smutny ten dzień, chyba winka się napije, Pati masz ochote? Mam wino z afryki, czerwone, półwytrawne ....może ktoś jeszcze ma ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście dla zafasolkowanych mam soczek marchewkowy jednodniowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku, wcale mnie nie męczysz, chętnie Ci odpowiem, ale pamiętaj, że każda kobieta jest inna i u każdej obiawy mogą inne. 11dc - 36,75 12dc - 36,75 13dc - 36,50 14dc - 36,80 15dc - 37,15 pierwszy dzień po skoku 16 dc - 37,05 17dc - 37,20 18dc - 37,15 19dc - 36,95 20dc - 37.00 21dc - 37,15 22dc - 37,28 23dc - 37,20 24dc - 37,25 Dopiero 9 dni po owu temp zaczęła się utrzymywać na stałym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie się z Wami napiję, poproszę szklaneczkę soczku. :) ... i Wasze zdrowie kobietki, aby smutki odeszły jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze Ogniku jedna szklaneczka dla Ciebie i jedna dla Fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm........ kolejne ptasie mleczko od mojego M :) NIKULAM,OGNIK,KATE_______________ miałyście rację :) mój M po prostu nie wieedzial jak sie zachować "nie chciałem Cie zranić czymś głupim i nie wiedzialem co powiedzieć - poprostu Cię kocham" hmmmm jaki to słodkie uwienczone szybkim bzzzzz hahaha - nie wiem kiedy @, nie wiem kiedy dni płodne itd.... ale robiliśmy od nowa bobaska. Oj Skarby Wy moje co ja bym bez Was zrobiła:) tylko modlić sie o wiatr, bo jak jest wiatr to mam net hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.PRZYJMIECIE MNIE Z POWROTEM??? glupio mi sze tak sie zachowalam i odeszlam na jakis czas od Was przeciez to nie Wasza win ze ktos jest w ciazy a ja nie.Jest Nas kilka na topiku co juz sie dlugo staraja i nie sa w ciazy a ja juz panikuje.Glupio mi jeszcze raz.Moge liczyc na Was dalej? odpiszcie!!! czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati no pieknie sie smiejesz.....i tak trzymac.... widzisz my baby lepsze niz wrozki i wiemy jak rozkminiac meska mentalnosc:) a ten zegar wsadzilas juz na dno szafy ??????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola wlaz tu powrotem i siedz na d*****psku spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, super że się wyjaśniło. Mądrego i wyrozumiałego masz eMa. :) Kocha Cię i to jest najważniejsze, razem wszystko przetrzymacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 dzieki wielkie ze moge wrocic spowrotem i ze mnie jeszcze chcecie.Ja sie dzis jakos zle czuje chyba zmiana pogode glowa mnie boli i wogole jakas taka jestem.A Ty kate jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozy jeste znowu. właśnie skończyłam robotę:( do dupy ta praca moja i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate z jak jest bzzz z brzuszkiem? słyszałam, że inaczej, znaczy lepiej - dla facetów - mamy niby inaczej wyściełane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---ognik dziękuję za informację. na pewno jeszvze z twojego doświadczenia jeszcze skorzystam:) kate o co chodziło z tym moim czytaniem? bo nie bardzo zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea eeee nie no z bzzz jest normalnie, dzidzi sobie siedzi spokojnie w swoim "domeczku" i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się tobie cwaniaro udało.bezobjawowo. popatrz na bombelka - nasza bida wuchudnie całkiem..... a tobie to tylko rodzić. co rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×