Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NIKULAM_____ ale tak na wszelki wypadek to nie faszeruj sie bardzo lekami, podeślę Ci prawdziwy soczek z malinek, mniam mniam :) własnie piję herbatkę z min - sama robiłam, z teściowej malinek :) ale nie są jadowite - przynajmniej malinki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ale mogloby sie oakzac ze taki plamienia sa tez w czasie ciazy wczesnej czy raczej nie.Czy takie plamienia to przed miesiaczka tylko sa przez ta Luteine bo niewiem i sie martiwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nawet dochodzą .... ASIA_____ wiesiołek - ja miałam z firmy NOW FOODS - i brałam tylko jedna tabsę, bo ma odpowiednią dawkę, jest na prawdę dobry a efekty było widać po kilku dniach. Literatura różnie podaje co do pory brania , ja brałam rano, razem z kwasem foliowym podczas posiłku ale czytałam , że popołudniu też jest oki i od 1do 14 dnia cyklu - nie dłużej!!!!!! prócz tego wyczytałam- nie wiem czy zdrowe i mądre - że na poprawę śluzu jest dobra zwykła flegamina albo syrop guajazyl od ok 10dc - faktycznie rewelacja :) czytałam to gdzieś na necie, z tym że dziewczyna pisała , że bierze 2 dni przed wielkim buuuum :) całą butelkę (mało mądre myślę), ja biorę od 10 dnia cyklu 1 tabletkę flegaminy rano - a razem z wiesiołkiem bardzo mi pomaga, więc dzielę sie z Wami moimi spostrzeżeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA______ wiem to od moich koleżanek jeszcze z czasów studiów, że tak miały niektóre na początku. Ja powiem Ci LOLuś, że brałam luteinę ale nigdy plamień nie miałam, więc..... :) ale nie nakręcaj się tak jak ja ostatnio, bo potem wszystkie będziemy Cię musiały reanimować hahaha jak mnie wczoraj Wy, ale co tam - dobrze , że siebie mamy :) a robiłaś test w ogóle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati dzieki za rade i objasninie,anie nakrecam sie a test jak zrobilam raz w walentynki czy jakos tak to potem juz nie rozbilam bo niechce sie rozczarowac.A jak nie przyjdzie okres po Luteinie jak zawsze przychodzil to dopiero wtedy zrobie testa.Co ty o tym myslisz? Ale to jest szansa ze takie plamienia brazowe moga wystapic w ciazy bo jak dzis podnosilam skrzydla to mnie tak w brzuchu nisko zakulo i potem bo jakis 10min mialam te uplawy brazowe,niewiem czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo Pati;-) Ale o Flegaminie to jeszcze nigdzie nie słyszałam, domyślam się , że m.ówimy o tej na gardło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm widze ze juz poznikaly kobitki,szkoda, bo chcialabym sie jeszcze dowiedziec cos na temat tych uplawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski skoro was niema to zmykam spac.rano okolo 8 sie odezwe.papatki.DOBRANOC:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim:) znowu mi się udało pierwszej do was zaglądnąc. może dlatego że ostatnio bardziej reaguje na hałasy męża z rana, bo on wstaje pół godz przede mną.więc jak sie już obudzę to wstaje i dzięki temu mam czas do was jeszzzce zaglądnąć:) stwierdzam, że to się robi jak nałóg, żeby ledwo wstać z łóżka i do kompaa zaglądać:D no nic idę jeszcze ząbki wyszorować, jakiś makeup zrobić i zmykam do pracy. przypominam że dzisiaj środa popielcowa, jeśli dla kogoś coś to znaczy to nie ma dzisiaj żadnego podjadania słodyczy i pijaństwa! dzisiaj się umartwiamy, zresztą ja sobie postanowiłam że przez cały post nie wezmę alkoholu i słodyczy do buzi. To coś dla ciała, a dla duszy to jeszcze nie wymyśliłam.. no to pa kózki jak to mawia REa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! a co tu taka cisza? Nikogo nie ma, tylko nie mówcie, że celem umartwienia wielkopostnego zrezygnowałyście z kafeterii :( MFIGIELEK_________ masz rację to już nałóg ale ja też tak mam :) wiecie co, nie wiem czy Wy też tak macie ale jak post to ja jestem najbardziej głodna. Postanowienia zrobiłam - zero słodyczy i ... - jk co roku w każdy piątek chleb i woda. To drugie się udaje, gorzej ze słodyczami. Robię takie postanowienie w środę popielcową a w czwartek zjadam cała czekoladę hahahah. Może w tym roku chociaż by się udało, ba jak na razie od kilku tygodni nie ciągnie mnie do słodyczy. A teraz zapraszam na herbatkę z malinkami, bo kawy nadal nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny.Wlasnie przed chwila wstalam i teraz jem sniadano tzn sersk wiejski.Pycha.No ja sie tez przylonczam zero slodyczy i alkoholu zobacze czy wytrzymie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Wreszcie mam chwilkę żeby do Was zajrzeć, bo net mam tylko w pracy, a w tej po urlopie urwanie głowy było... Mam nadzieję ze teraz troszke spokoju mi dadzą ;) Zaczynam nadrabiać zaległości z ostatnich dwóch tygodni :D O słodyczach dzisiaj też nie wspominam, ale postanowień nie mam zwyczaju robić, bo zakazany owoc smakuje najlepiej, a ja mam za słaba wolę :) ale chętnie Wam pokibicuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziwczyny, witam Nowa kolezanke Asik:) u nas raźniej i wierze , że pomagamy sobie w poczeciu dzidziusia:) Wszystkie od rana jakieś postanowienia, wyrzeczenia, ojej, moze i ja o czyms pomysle:) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03.......23-28 ....nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 Nowa81.............21.03......30-32..................... 28.......3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kózki! mfigielku, trzymam kciuki, mocno! A u mnie smutno, mój M wyjeżdża dzisiaj i jeszcze się pokłóciliśmy wczoraj, jak wychodziłam to jeszcze spał, nawet go nie budziłam. Jajo już prawie gotowe, wyściółka też, sluzik się nawet pojawił, ehhhhhh....... Mam kilka dni dla siebie, ale nie lubię sama mieszkać, więc muszę sobie zaraz ściągnąć jakąś kumpelę.... Foliku, przyjeżdżasz? upiekę szarlotkę....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i drugi raz muszę zaktualizować tabelkę, bo znów jestem wyżej niż bym chciała ;) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03.......23-28 ....nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 Nowa81.............21.03......30-32..................... 28.......3 Asik85...............12.03......28-31.........?......... ..23........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25.. Jestem prawie na 100% po owulacji-dość wyraźnie to czułam, potem była cisza a od wczoraj czuję się fatalnie-boli mnie głowa, jajniki dokuczają, piersi znów się robią wrażliwe, a wczoraj po ciężkim dniu w pracy po prostu padłam... Co dziwne, wcale się nie nakręcam, raczej myślę,że skończy się jak w zeszłym miesiącu, wtedy też dokładnie tak miałam... W dodatku mój M mnie jeszcze na koniec dnia wkurzył. Oni to mają fajnie, żadnych huśtawek hormonalnych itp. to takie niesprawiedliwe! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopiuję jeszcze raz, bo widzę że Ferminka w tym samym czasie zmieniała i znów jest nieaktualna :D POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03.......23-28 ....nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 Nowa81.............21.03......30-32..................... 28.......3 Asik85...............12.03......28-31.........?......... ..23........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, to może coś w powietrzu było? Bo u nas też nieciekawa atmofera była wczoraj... Nie smutaj się-wyjeżdża, odpoczniecie troszkę od siebie, zatęsknicie, to potem może będzie bardziej OWOCNIE :) Pogadaj z jajeczkiem, może zaczeka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M coś w tym jest, u znajomych dookoła też nie wesoło..... objawy obiecujące...:)))) no, ale się nie nakręcamy i czekamy. MOże zwiększymy target lutowy? kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Asik85 - witamy w naszych skromnych progach.... pisz co i jak a bedziemy analizowac.... Rea_ jade... co bedzie jade... co prawda dziecka obydwie nie zrobimy ale szarlotki chetnie spróbuje... pisz adres i na ktorej stacji mam wysiasc bo samochodzem sie boje bo pewnie niezle popijemy i jak policja mnie zlapie..... to lepiej nic nie mowic.... NIe smutaj sie... a na ile Twój M wyjechał.?... Ja w tym m-cu tez bez staranek a czasami przerwa wskazana,.....idziemy razem (jak sie @ nie przesunie) to i razem sie wiesz bzyku bzyku w nastepnym cyklu... (Z M-ami ma sie rozumiec) a moze do w-wy przyjedziesz.... z M-em do nas A u mnie w domu zapadła cisza tzn u zmijki w domu... z M-em nawet moze byc... a zmijke traktuje jak powietrze.... czyli jest ale jakby jej nie było... i taki układ mi odpowiada.... mamy tazw. ciche dni z tesciowa... A dzis zapomniałam i zjadłam kanapy z baleronem i ogorkiem na sniadanie i M-owi tez zrobilam rano takie kanapki i co teraz bede sie zmazyc w piekle... przeciez sroda dzis - popielec... o mamo... ide zaraz do sklepu po inne zarełko... A M- wczoraj to bardzo uwaznie ogladał testy owulacyne moje i chcial zrozumiec bidak o co w nich chodzi i chyba załapał... a do mierzenia temp.. to on mnie budzi i nawet krzyczy ze przysypiam zamiast mierzyc... i mi troche to pomaga... No to tyle ... a kawe dzis mozna... nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, dobry plan, już mi obojętnie czy we wrocławiu, czy w warszawie!!! pogadamy, pojemy sobie ..... w ten post, pójdziemy na tańce......:))))))) Ten twój M to fajny chłop jest. naprawdę, o ile mogę wyczytać między wierszami. zainteresowany, podoba mi się! gdyby jeszcze tej matki się tak nie bał swojej, ale będzie dobrze zobaczysz... ciche dni z teściową - dobre! to ani słowa? a o co finalnie poszło, o wycieczkę do twoich rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, kawe możesz jak już te kanapki z baleronem zjadłaś:) hihi za pózno Rea a niech jedzie i pomysli ten Twój chłop, zateskni moze i jeszcze zdazy na te dobre dni:)A Ty wysciolke pielegnuj:) Ja po owu i jak co miesiąc, wtedy moje libido wzrasta, jest fajne bzzz, a druga częsc miesiaca to wyrzucanie z głowy mysli czy się uda, nie uda, dlaczego i ble be ble...Mam postanowienie , że jak nie w tym i następnym się nie uda, to i ja pójde na badania i z M zacznę rozmowę, żeby i on się przebadał.Jakoś w kwietniu. A na razie ..mam nadzieję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, niech się przebadywuje ile wlezie. A ty libido pielęgnuj, podrywaj go i uwodź. Byleby do celu:)))) MOje jajościskam mocno, a co jemu tam źle? cieplutko, mokrutko i fajowo, gdzie będzie chodzić po zimnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ ok. to pamietaj wysiadaj na centralnym tam najblizej mam jak z pracy jade... i idz w kierunku mariotta wiesz taki duzy hotel... napis na górze jest musisz zadrzec glowy zeby zobaczyc i stan na przystanku i wygladaj seicento czerwone.... gdzies na awaryjnych bede stac.... kiele przystanku.... a nie przelatuj na druga strone miedzy samochodami tylko podziemiami bo mnie kiedys złapali bo tam do pasów daleko... a ja mnie czasami łapie klaustrofobia i sie dusze w podzeimiach.... hehehe ale to czasami.... wiec pisz kiedy co i jak.... a powaznie to moja kochana Ż (czyt. żmijka) powiedziala mi wprots ze ja denerwuje moje gadanie ciagle... czyli zero odzywania w jej kierunklu- a M-owszem i to ok - przeszkadza ja ze z M-em gadam i ona słyszy u siebie...... nawiedzona ale juz to mam w ...... i bede robic co mi sie podoba bez jej udziału.... ale koniec juz o Ż.... przeciez jakby jej nie było tak.... ???? chce o niej zapomniec.... Ferminka a Ty sie kochana nie sieśmiej ze mnie bo za baleron pewnie bede w czyściu.... a chciałam do nieba... ale kawe mozna.... juz robie bo do 11 nie wytrzymam.... a dzis jak na zlosc wzielam sobie klopsy i ziemnaki z surówka.... co by obiadu nie robic w domu.... hmmmm bo pozno dzis pojade... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - jajo sciskaj zeby na drugi cykl ich wiecej było.... ja tez to robie..... a M to dzis mi kazal robic test owulacyjny ale go w głowke puknełam ze to po poludniu - to koniecznie mam pokazac co wyszło.... w sumie go to interesi.... jego kol. np. ma problem z plemnikami bo mial jakies przeswietlenia koło pachwin czesto i dlatego chyba nie moga zaskoczyc.... badal juz towar i tak mu powiedzieli ze rtg tak działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobity... rozmowy dzis powazne..o eMach ,Z,awanturach...macie racje cos w powietrzu wisi.. Ja dzis na sniadanko,buleczke z dzemem malinowym zjadlam :) jak post to post..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, swiatowcu, wiem gdzie centralny i gdzie mariott - nie bój żaby, trafię. jestem u ciebie co 2 tygodnie ostatnio!!!! zobaczymy jak ty do mnie przyjedziesz! jak dziecko w lesie! w campanilu na towarowej lub w ibisie stare miasto śpię, trafię!:) tylko coś ugotuj dobrego, lubimy sobie pojeść. a co zrobimy z Ż? też sporo gadam i to czasami głośno! może zrobimy w domku potańcówkę do białego rana, Ż się ucieszy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Ty się nie przejmuj czyścem, bo jak Ty do czyścca to Ż do piekła na bank więc choć miej tą satysfakcję! ;) Poza tym za samo to,że z nią mieszkasz to powinnaś iść prosto do nieba :D Masz fajnego eMa(chociaż ja też nie mogę ogólnie narzekać-mój też bardzo się interesuje tymi staraniami, orientuje się co i jak, chce być w to jak najbardziej zaangażowany) i tego się trzymaj! Przy okazji-dużo zdrówka dla niego-3mam kciuki za rehabilitację ;) Rea Mam zamiar testować, o ile @ mnie nie zaskoczy wcześniej, to w Dzień Kobiet-a co! Jestem za tym, żeby nie czekać za długo bo wtedy jedna kreska boli bardziej, bo jesteśmy już mocno nastawione na dwie! Może będę mieć fajny prezent a jak nie to wcześniej powiem eMowi że ma coś przygotować extra na ten dzień i jak się nie uda to będę się pocieszać :D Dobrego mam plana, co baby myślicie? Poza tym to o tych moich objawach nie myslę raczej bo po co-co ma być to będzie, a widać że my silne jesteśmy-zawsze trzeba się podnosić po niepowodzeniach-owa do góry i byle do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea - popaprancu przeciez wiem ze wiesz gdzie i co a ja jedynie ze zdjecia panorame racławicka i nic poza tym a jeszcze moge sobie zerknac na necie jak dworzec wrocławski wyglada.... pewnie o niebo lepszy od naszych warszawskich a szczegolnie ladny jest u nas PKP stadion -poczekalnia jak siedzisz i czekasz na autobus to na 50% mozesz wejsc do autobusu z gównem na glowie bo ptoki lataja po całej poczekalni.... a i nozykiem od jakiegos chinczyka mozesz tez dostac bo majtki biustonosze itp mozna kupic prawie przy kasie biletowej sajgon na całego.... M_M trzymam kciuki kochana bo skoro mamy niby to PCOS to jak zaciazysz to dawaj zaraz ja za Taboj.... A i dzieki pozdrowie M-a od Was.... hehehe powiem mu ze go podsrawia Rea_ i M_M... pewnie załapie kto to domysli sie napewno - nie bede musiała tłumaczyc hehehehe A ja byłam w sklepie zaprzyłam kawusie... i co kupilam sobie ? sałatke sledziowa i wedzona makrele i cale biuro teraz capi tym.... a co jak post to post wole jak smierdzi rybami niż mam czuc pozniej swąd z piekła jak sie beda co niektórzy palic wiecznie..... fuj.... mniam mniam rybki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea przecież Ż jest jak powietrze.... przeciez jakby jej nie było ile razy mam Ci tłumaczyć.... a powietrza nigdzie nie schowasz.... ale już koniec o Ż......koniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×