Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

nikulam to ja wolę od twojej teściowej te jagody, niż od Folikowej. tamte mogły być spacjalnie dla niej robione z arszenikiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----bardzo proszę:)Myslę,że moja jak na teściową jest bardzo w porządku:)Jakoś ją w miare "wychowałam" przez te 7 lat naszego związku choć na początku nie było lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ja do owu mam jeszcze kilka dni bo dopiero mi się @ skończył więc jeszcze troche zanim zejdę piętro niżej w tabelce.Robię dziś sprzatanie-pranie firanek itd...czego nienawidzę!!!Ale niestety mój eMo to typowy facet i nie ciągnie go ani w stronę gotowania ani tym bardziej sprzatania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pranie firanek, ta to ma dopiero zajęcia. na spa idz kobieto, do kina:))))) dobra, dobra, ale porządek w tabeli być musi babole - zwijam sie, dzisiaj mi się nie chce robić, lecę do domku, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! wpadam na chwileczke by przywitac sie troszeczke :) Animonda !!!! GRATULACJE OGROMNE :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale teraz juz zamieszkasz w naszej brzuchatkowej tabelce na stale co ??? i mam nadzieje ze sie nie wyniesiesz az sie \"rozpakujesz\" a wtedy stworzymy nowa tabelke rozpakowanych :) tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc wyglada na to ze to ja pierwsza bede "rozpakowana" :o aaaale narazie o tym nie mysle a tak w ogole to co to za nastroje wisielcze dzisiaj :( CO TO MA ZNACZYC???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jedna zaczyna biadolic to cala reszta sie podczepia pod temat i biadoli rowniez :o dziewczyny ogarnijcie sie ...... po zlym przychodzi dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFIGIELKU WIIIEEELLLKKKIIIE GRATULACJE!!! :) :) :) :) :) Miałm przeczucie, że Ci się udało juz wcześniej jak pisałas, ze cię brzuch pobolewa :) Ha, jestem czarownicą :) Ja nadal zdycham :) i mebelki oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nawet sienie przywitałam :( Normalnie ostatnio jestem nierozgarnięta ;) No więc: CZEŚĆ WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Wlasnie wrocilam z pracy zjadlam obiad i jestem na chwilke,ale jak Was niema to popiszemy pozniej.Mnie dzis brzuch i jajniki bola niewiem czy owulka sie zbliza czy co,a sluz mam dosc duzo i taki gesty niewiemco to moze oznacza.Jest ktos zeby mi doradzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale niewiem czy jest ktos na forum.Ja poszlam do wanny jak wrocilam z pracy i lezalam az do teraz to chyba z godzinke czasu,musialam zrobic ze soba golenie i te sprawy zeby byc sexy dla mezusia.A teraz leze sobie w sypialni i pisze do Was moze jest jakas kobitka na forum.Mezus powiedzial zebym odpoczywala po cieko pracowalam dzisiaj,a on na chorobowym w domku siedzi.Takze nalezalo mi sie taki relaks w wannie a teraz w sypialni.Niewiem czy jest ktos zeby ze mna napil sie likierku bo niechce sama pic. Hallo jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze chyba nikogo niema na forum,cos kiepsko sie dziewczyny odzywacie niema Was wogole.Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
hej kobitki.jestem wlasnie w trakcie dni plodnych. nie dosc, ze w zeszlym tygodniu krwawil mi odbyt(hemoroidy niestety)to jeszcze wczoraj w nocy dopadla mnie grypa zoladkowo-jelitowa.3 razy z przodu i 1 z tylu!!!normalnie wodospad.wtedy kiedy mam najlepsza szanse na poczece dzidziusia czuje sie jak wyciagnieta z pralki:(a wiec ze staran w tym miesiacu pewnie nici.pozdrawiam was goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
tzn.16 razy z tylu.glupa klawiatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nowa81 Jestesmy chyba tylko we dwie bo niewiem czy jest ktos jeszcze,a to nie dobrze ze Cie grypa zoladkowa dopadla no wiem cos o tym bo moj ojciec wlansie teraz ja ma.No to masz przekichane,ze nici ze staran,a ja niewiem cy moga byc dni plodne 3 dni po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki. Znów se dużo poczytałam. Niestety nie mam okazji z Wami porozmawiać. W poniedziałek przyjechałam z tzw. podróży poślubnej. Było extra. Na razie jednak z małego bąbelka nici. Niestety @ idzie do mnie wielkimi krokami. Zapewne zawita w nocy lub jutro. Czuję ją całym ciałem jak się zbliża. Małpa jedna. Jestem jakaś zmęczona. Niby byłam na urlopie ale jakoś tak nie czuję się wypoczęta. Wróciłam do pracy i jakoś ciężko mi się pracuje. Znów przechodzę chyba jakieś przesilenie wiosenne. NIC MI SIĘ NIE CHCE!!! Dziś przyszłam po południu to jak zasnęłam o 18 to mnie dzieci dobudziły o 21.30. Zaraz znów idę spać. Za dwa tygodnie idę do endokrynologa zbadać tarczycę. Kiedyś miałam z nią problemy ale jakoś to zaniedbałam. Teraz muszę się za to zabrać. Zrobię sobie jeszcze wcześniej badania żeby dać mu już na pierwszej wizycie. No to na razie. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj pierwsza! :) Witam wszystkie! Mam nadzieję,że dzisiaj stawicie się w lepszym humorze, bo wczoraj to faktycznie smutnawo było. Nikulam, nie martw się, będzie dobrze-trzeba troszkę podregulować hormony i napewno niedługo spadniesz do najniższej tabelki! Uszy do góry;) Rea, jak tam Twoje kłopoty z no-wiesz-czym? ;) Jagody teściowej Nikulam pomogły co nieco? U mnie też @ zbliża się wielkimi krokami-jajniki pokłuwają, w środku jakby też, cycochy zaczynają piec, wszystko mnie zaczyna wk... i rano trochę mokrawo miałam-więc @ jak nic, bo poprzednio też tak miałam W dodatku włosy mi się tłuszczą jak cholera-rano umyję,ą wieczorem już są nieświeże (jak to na @) :( No ale mam nadzieję,że w przyszłym cyklu się uda i tego się będę trzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziwczyny. ja sie melduję rano jak zwykle, potem Wy tu plotkujeci eprzez dzień cały, ja czytam wieczorem , wychodzi potem, ze srednio to ja pokazuję się na forum raz na trzy, cztery strony:( Po pierwsze wielkie gratulacje Animondo! Kazda fasolka podnosi nas na duchu:) Mfigielku Ty dbaj o siebie, ja moge podesłac soczek malinowy, calkiem naturalny z malinek z ogródka:) Dziewczyno Bonda, wszystko co chciałam napisac juz napisała do Ciebie MM:) Mi tez raz czy dwa przeleciało przez mysl, że moze topik wcale nie pomaga, że zmusza do ciagłego myslenia..ale nie, ja nie rozmawiam o tym z męzem tak czesto, on nie wie, co we mnie , nie wie,tak jak Wy, to rodzja pamietanika włąściwie dla każdej z nas. Moze powinnysmy wydrukowac i przechowywac:)Mnie wczoraj tu dziewczyny podniosły na duchu, nie wiem, jak, ale na mnie to zadziałało.. Więc nie idz nigdzie od nas, ale jak tak zdecydujesz to zrozumiemy. Folku czy na te miski z kremem to ja dziś tez mam jeszcze szansę?:0 pewnie nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam, miski rozdawała MM, Folki to pewnie je zdadła tylko, dlatego mi się pomyliło:) hihih Widzę, że Rea na Was próbowala wczoraj eksperymenty przeprowadzac:) hihih Ty Rea lepiej się zaoparz w cioązowy a nie owulacyjne:) Nikulam, nie łam się, do dobrego lekarza, niech coś da, ale sama tych wyników nie interpretuj. Mi mój gin. powidził, mimo ze ja jeszcze badan nie robiłam, ze u kobiet zawsze znajdzie sie coś powyzej, ponizej normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie M _ M i FErmina bo inne widze spia jeszcze... I tu sie mylisz Fermina - ja misków nie jadlam wcale bo ja wczoraj pozwy pisałam - aaa i tu sie pomylilas.... babsztylu jeden.... :) M_M widze nastawienie dobre - @ przyjdzie a niech sobie przyjdzie u nas PCOS-wiczek (chyba) to dobrze jak o czasie przychodzi... ale zobaczysz ze niedługo wcale nie bedzie chciała przyjsc - bo jej nie chcemy tak.... glupiego @-szona.... a u mnie harcowac SIę M-owi chce na całego.... wiec juz idzie ku dobremu..... i moze nastepny cykl nie bedzie jako obserwacja ale jako - staranka.... i odwiedze gina i poogladamy czy jajeczka sie tworza i czy pekaja.... Dzis w radio trabią o Światowym Dniu Tesciowej - mamo - kto wymyslił.... REA- mam jagody chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, miśki wczorajsze rozeszły się jak świeże bułeczki :) dzisiaj też je kupię,ale dopiero ok. 10 idę zwykle do kiosku, więc dla Ciebie zostawię ze 2 szt-zjesz jak zajrzysz poczytać wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Foliczku. Fajnie,że M zdrowszy, bo skoro ma wigor... Ale nic dziwnego, po takim poście :D Mój po tygodniu się rzuca na mnie jak wściekły a co by sie działo po 2 m-cach jestem sobie w stanie tylko wyobrazić :D Co do @ to w duszy gdzies mam cichą nadzieję,że może jednak nie przyjdzie... Ale wmawiam sobie,że będzie napewno-może będzie mniej bolało? Wczoraj się dowiedziałam,że koleżanka która pracuje drzwi w drzwi ze mną jest w 3 mcu... Ech,m czemu to takie trudne? Ale nie smęcę, bo mnie pewnie zaraz któraś postawi do pionu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze M-M tak trzymaj nie smutaj sie bo pomyslny tylko co nam to pomoze zamartwianie itp.... jedynie zaszkodzi.... nic nie zmieni nic a nic.... wiec ja juz smutac sie nie mam zamiaru... akurat z powodu braku ciazy... tylko walczymy kochane walczymy... załamki pewnie bede miec tylko od razu pisze - stawiac mnie od razu do pionu.... a wiec - podsumowujac... fajnie ze jestescie i wposmagamy sobie wzajemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos pionu....:) hej Kózki no i ja mam dzisiaj kiepski humor, chociaż wiosna idzie pełną parą. słońce tu takie, że do biura nie chce się wchodzić z tym żołądkiem to chyba lepiej, dziękuję za jagody Nikulam, wybacz mi Foliku twoich nie dotknę - chcę jeszcze pożyć:) ale na wewnętrznej stronie wargi zrobił mi się jakiś bąbel - kompletnie nie wiem, co mam z tym zrobić... to opryszczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień teściowej - super - Foliku, prezent kupiony? zrobiłam herbatkę z cytrynką - mocną - komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm REA_ wewnetrzej stronie wargi ale której ? hehehe ma nadzieje ze ust... co... ja mysle ze to od tych jagódek co Ci nikulam dała a było moje wziac.... a jesli gdzie indziej ten bąbel to hmmmm mąz wyjezdzal szybko wrócił co prawda ale. ale... hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciowa i prezent... dostała na imieniny i to chyba 1-wszy i ostatni raz sie tak oszukałam... ze jej dałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×