Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No mówiłam, że animonda pomoże - nastroje widzę bojowe i super! tak trzeba, inaczej się zagryziemy babole nerwami. ja coś ciśnienie mam podniesione - z eMem napięta atmosfera ostatnio. coś się kłócimy i to o takie byle co, no nic ZNP się kłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea.. bąbel powiadasz, bąbel ...hmm... według mnie to znak jakis.. ..jeszcze ne wiem jaki, ale znak na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - mam dla Ciebie rade.... Ty sie kłóc z M-em w dzien a wnocy jakby nie - cieno nawet nie wiesz kto to wyobraznia i bzyk bzyk.... wstajesz i znowu sie mozesz kłócic.... i w nocu znowu ktos tam ale ciemno i nie wiesz kto.... i wtedy mozesz nam opisywac co zachodzi w Twoim organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM jak my Cie rzouzmiemy, taka nikła nadzieja w głebi to zawsze jest.. a po przeczytanych i zasłyszanych historaich, ze mozna miec i @ przy ciazy, to nic dziwnego, ze zawsze gdzies w srodu taki cichutki głosik " a może jednak ":) Bociany jeszcze nie przeyleciały, na wiosnę więc czekajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis jest ciepło u mnie prawie 10 stopni wiec bociany niedługo nadleca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku w to zaszalałaś z tą radą dla Rei:) Ty to masz wyobrażnię ...i zabawy z mężem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozo jedna rozwiązła! masz nadzieję, że na ustach:) dobre, widać, że mało bzzz było, uuuuuu no tak, tylko, że mi się bzzz też nie chce i o to jest chyba wojna. coś mi się nie chce i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ona sie tylko kłóci z mezem albo gniewa o byle co.... REA musi dzieci rodzic... i tak przysiegała milosc i uczciwosc malzenska az do smierci... wiec co da jej gniewanie sie itp.... niech udaje ze go nie kocha w dzien a nocy numerek i tak codziennie a sukcesy jaaaakie beda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest 11 st. i wali słońcem aż miło, zaraz sie chyba zerwę do domu, uuuuu, już mi się tu nie chce siedzieć, bleeeee a w tym żołądku, to mi cały czas się przelewa. gorączki nie mam, więc się poprostu strułam! ale 5 dzień mnie muli..... z jednej strony to dobrze, bo sie oczyszczę jak nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola, hola żadnej przysięgi nie było, co to to nie! nie dam się zaobrączkować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty bzykaczko jedna, ale ten twoj M cię przepościł, aż strach cię do miasta puszczać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to zmienia postac rzeczy troche REA - skoro nie bylo przysiegi to moze te wahania M-a sa do roztrzenia.... faktycznie podobnie jak Chciejka.... hmmmmm mamy watpliwosci a jak te 5-dniowe doleglowosci (WC itp) to wiesz taki jeden rozrabia jak juz po owulce... tej ewentualnosci nie brałas pod uwage.... hmmm prosze rozaptrzec i to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wtedy i jagódki nie pomoga.... ale jak dziołcha byłaby to mozesz ja np. nazwac na czesc przyczyszczania JAGÓDKA - bardzo ładnie a co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, widać Folik jeszcze trochę eMa na dystans trzyma, bo widać,że kosmate ma myśli :D żeby się biedaczek nie odwodnił i całkiem z sił nie opadł, jak wieczorem Folik do domu wróci :D Wiosna, wiosna, może te bociany coś pomogą, a jak nie, to dziewczyny na kapustę czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA dzis ide do sotpmatoloda - i zaczynam sie troche bac... ale smiac mi sie chce.... jaby tak jagódka wyszła teraz.... ale byłoby co.... taka ciemniutka..... śniada.... oczka czarnulki fajowa co.... a to rzygaj sobie jeszcze a niech test II kreski pokaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STOMATOLOGA IDE... COS PISAC DZIS NIE UMIEM... DOBRA - juz REA - nie przeszkadzam Ci .... moze Ty cierpisz powaznie a ja Ci tu wizje jakies... sorki... nie gniewamy sie TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym też wolała bociana... ale co ma być to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bociana chce... kapuste to na okłady jak nam piersi beda z bólu pekac.... jak bedziemy karmic.... nasze dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina .... przestan bo mnie rozmieszyłas ze az sie oplułam...z tym moim specjalista....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko - a Ty wolne dzisiaj... chyba czas oczka umwalowac.... i do pracki.... REA - chodz do nas... uciekłas.... pewnie sprawdzic czy bąbelek znika.... zniknie zniknie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze ja mam przeczucie co do Rei.. ..bedzie Jagódka.. ale tam chłopak miła byc , hmmm a Jagód to go nie nazwiemy przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no , po tym co teraz napisałam, to ja się chyba grzecznie pożegnam i i pójde do pracy. Co ja tu wypisuje!?:)no to się zbieram uszy do góry, pierś ( kto ma) do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih hihi własnie przeczytałam komentarz MM co do Reiowego babelka:) więc juz doszłyśmy wspólnie , czego to znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie u niej z tego babelka to moze się wszystko poprzewracac.... u niej bedzie na odwrót - wcale nie oznacza ze to bedzie JAGÓD.... bo ona Bzzzz jakos przed owulka.... to bedzie Jagódka jak sie masz.... no chyba ze na serio jak przeczuwa to jesli tak tez cos wymyslimy.... hmmm jakie tu jemu imie nadamy... hmmmm z czym zwiazane moze.... PANKRACY.... niespotykane.... fajne REA, M i PANKRACY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku coś cię dzisiaj mała szajba napadła! nie wiem, czy wątpliwości - ja jestem obrażona na niego i koniec, a ty już mi tu z fusów nie wróż, bo ja nic nie czuję, nic a nic nawet jajniki śpią, więc tu rąk nie zacieraj babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta ja tez lece po kawe i do roboty o jeszcze mam serek bakomwa kawowy.... no moje dzieci to na imie beda musiały miec cos zwiazanego z KAWA..... zdecydowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA najwaznieszje ze zyjesz i sie odzywasz.... do nas..... a zapomnialam powiedziec ze kupilam z M-em wczoraj drzwi do naszego gniazdka ale pokojeowe i tzw. pełne mimo ze wszystkie sa ze szkłem (szyba) w domu .... co by moich cieni przez drzwi Ż nie widziała.... i co by szyby nie leciały bo ja do szklarza nie bede chodzic... wiecie przezorny zawsze ubezpieczony... tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×