Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

a ro sorki, ja myślałam ze właśnie cie czyści a to kochana, ja wcześniej mialam podobne problemy i to starszne, gdzie czasem się już kończyło na lewatywie,bo tak mnie już brzuch bolał a tu przez tydzien nic, chce ci się a nie możesz. zapobiegawczo brałam blonnik w tabletakch, bo bardzo dobrze dziala na perystalktyke jelit,albo ziołowe tabletki. a domowe sposoby to woda z ogórków kiszonych lub kapusty - naa mnie zawsze działa:) słodkiego niet- bo jeszcze bardziej zapycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku- dobrze zrozumiałaś - przeczyściło mnie do cna: od niedzieli do wczoraj, ale zwykle było odwrotnie i ja też czasami nie załatwiałam się wcale, raz przez 2 tygodnie! masakra teraz też musisz na siebie uważać, bo będzie korkowało mocno. błonnik w tabletkach? i pomaga? może też skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam z WC i co sie okazuje ze mi wierci w brzuchu cos i co i chyba sie sprawdza wszystko i moze prawidłowo jest mam prawie @ jupi ! i co 14dc miałam kreche jak sie masz ciemna i chyba byla owulka i jak zerkam to w przedziecn sluz jakibyc powinien .... mam wykres w stopce mozna poogladac.... i co jak nerwówki niema na dzidzie to i @ o czasie.... wiec babolki musimy przestac sie nakrecac... ale sie ciesze jutro sie rozkreci dzis plamienia przeplatane na czerowno - bordowe.... zatem 28 dni cykl powraca norma... ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nakręcań? dobre sobie! a co wy mi teraz wmawiacie, że sraczka jest ciążowa?:)))))) że bąbel ciążowy i to, że nie mam ani sztuki objawu to może być objaw?! wstrętne babochony!!!:)))))) super, nie nakręcajmy się, ale ty mi się nie podobasz, jakaś taka z twarzy jesteś ciążowa. masz katar? o to już napewno!!!!! babochony - ale ładnie co? nakręcaczki jedne!!! nie dam się wam, o nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ty teraz Folik, mnie wyprzedzisz z tym cyklem i będziemy osobno obserwować? przeciez ja sie tak czuję, jakbyś mnie też tę tempkę mierzyła i mój wykres widziałam, a ona teraz @ będzie miała babochon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednego bzyta bobo nie będzie, po 4 mcach trafiania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babochony-fajne, podoba mi się :) Wiecie co, na jakiś taki temat żeśmy zeszły,że tak powiem g**wniany :D Ale ja po tym co piszecie, to muszę stwierdzić,że ostatnio też jakoś częściej chodzę-nie żeby były z tym problemy, ale tak ze dwa razy dziennie-może mam to co Mfigielek... :D Co, dziewczyny, mi diagnozy nie postawicie? Może jak jutro testa zrobię to sie okaże? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M - zrób dwa:) i potem jeszcze owu, bo podobno wychodzi:) a guli nie masz zadnej, nawet malutkiej? masz, to na bank, gratulacje!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciesze się foliczku, że poamło wszystko wraca do normy:) rea a ty w którym, jesteś dniu cyklu, co? i co z tymi twoimi tetsami owu>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, guli to ja żadnej nie mam... Robi mi się jak na każdą moją prośbę mój M ma odpowiedź "Zaraz!" Wtedy mi coś tu, o ,na szyi rośnie :D Ale to chyba nie to samo....Poza tym ja żadnych specjalnych objawów nie mam, więc może nie nakręcajmy się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ta gula, na szyi? moja koleżanka też taką miała, a potem się okazało, że to ciąża była!:))))))))))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:)widze ze wy tu ładnie rozmowy prowadzicie!!!!i o zadnym nakręcaniu nie ma mowy,hahha... ciekawe tylko czy ta \"sraczka\" to ciażowa czy jak?fajnie by bylo jeszcze 1 objaw jakze nowy by sie nam tu pojawil...ciekawe. u mnie 15dc.czyli dni płodne choć śluzu coś mało...nie wiem czemu...ale troche oszczedzam mojego Tomka i juz nie ma codziennie bzyk bzyk...w końcu potrzebne sa mi lepsze żołnierzyki prawda? ale jak dzis wstanie po nocce to go nie oszczedze,a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, REA, ja jednak na szyi bym nie chciał, bo to potem strasznie niewygodnie nosić :D :D :D Chyba nie jesteśmy do końca normalne... Jak myślicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być *nie chciałA Coś mi się tu rodzaj męski włączył :D Tylko bez insynuacji-zwykłe przejęzyczenie. Dla jasności: korzystam z toalety z kółeczkiem, nie trójkącikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i gratuluje bardzo Animondzie i mfigielkowi:) juz coraz wiecej brzuchatek:) ale fajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M no juz myslalam ze jakis chlop sie pod ciebie podszywa!!!???to by bylo straszne gdyby jakis to poczytal sobie,juz calkiem by mowili ze baby to jakies nie teges sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielkowa mamusiu, ja to jestem w hmmm, zaraz 25 dc i posłusznie melduję, że folik za mnie robił testy owu, ale ja też zrobiłam tylko kilka, bo potem coś mi się nie chciało, ale już mówię, robiłam: 13 dc- neg 15 dc - neg 17 dc - neg, ale dwie - kolor prawie taki sam, więc coś się zaczynało potem w najlepszym czasie nie robiłam:( 22 dc - neg (bladziocha jedna) owu miałam raczej wcześniej teraz, bo 19 dc, a w 18 dc wieczorem było pamiętne bzyt z niespodzianką! 22 dc miałam już przeczyszczenie i ślinotok i tak do 24 dc a dzisiaj jestem super fit, tylko od wczoraj mam gulę i nie nikt mi leku żadnego jeszcze nie zaproponował, ale poczekam na Panią Animondę. poza tym nie boli mnie kompletnie nic, wczoraj tylko słabiusieńko lewy jajnik ale przestał i cisza a wykres mojej temperatury, której nie mierzyłam jest u Folika w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA jakbys mnie teraz zobaczyła to pewnie myslałabys ze albo mam pierdolca albo rycze h.... wie z czego ale o tych gulach to ja chyba nawet M-woiw powiem jak to ciaza z czego wynika u Was opisy Twoje sa the best Ty musisz byc niezła baba... M_M to to macie gule macie ciąze... hehehehhe no zaje... dzisiaj przynajmnie dwie ciaze sa jedna na ustach gruga na szyi q.... mac ja ze smiechu pisac nie moge i rycze bo tak sie smieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i jeszcze, żeby meldunek był pełny, to od 21 dc bolą mnie cycki, całe, jak na @ i teraz nie wiem, czy mnie tak zawsze bolały, czy nie zwracałam na to uwagi i tylko mi ty mfigielku odpowiedziałaś, czy bolą was cycki na owu i potem przestają, czy bolą aż do @? ale one o cyckach nie lubią gadać, tylko o bzykaniu i żarciu:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz o wykresach to juz dowaliłas calkowicie musiałam isc do kibla sie husteczka wytrzec bo bnormalnie sie poryczałam ze smiechu... - dobre dzis przynajmniej smiech anie smuty... to gratulacje M_M skoro gula jest REA - Tobie tez tak sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, to ja dziękuję za siebie i za M_M, bo obydwu nam się udało w tym cyklu też głupio wyglądam, jakaś panienka tu zajrzała a ja parsknęłam śmiechem w monitor, zostawiła jakieś faktury i uciekła:) oj, lepiej mi już też. ja już nie wiem, jak to było bez was? jak to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha, wyciskaj tomka, jak pomarańczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, Folik, żeby tobie nie było przykro, że my z M_M w ciąży, to powiem tak: idę dzisiaj do spa..... mam piling czekoladowy, potem masaż całego ciała i jakieś coś tam aromaterapię, czy cuś już masz gula? gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałabyś sobie spokój z panoramą racławicką i poszłabyś ze mną do na jakieś swawole, pomasują nas, natłuszczą, poperfumują....... no, idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z M-em zrobie.... on natłuszczac to się chyba nie da.... nie mo gul nie rosnie ale ide do stomatologa dzis i wlasnie jak jezykiem sobie tak po dzisle lizne - to czuje gula.... o mamo co to moze byc.... troche boli... jak naciskam ale stomatolog chyba mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był przed chwilą dyro handlowy i zaglądał mi w monitor, ta pizdeczka chyba donosi, czy jak? on chyba mnie rwie - a jest taki oślizgły, tak się ślizga oczami po mnie, takie ma trzesące się blade wilgotne łapki, takie ŻABIE. zamknęłam mu komputer przed nosem, trzasnęłam aż miło. on taki niby coś potrzebuje, niby coś chce wiedzieć i tak mi siada na biurku, ludzie, jak sekretarka mi na biurko zasiada, ohydny jest, taki sliski i spocony, fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, ty lepiej zrób test, mówię poważnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zastanowie sie czy zrobic sobie test.... tylko jaki na inteligencje.... ??? bo w tym m-cu wczoraj było przewyrwany przedwczoraj tez czy cos z tego moze byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×