Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NApisz kiedy masz dostać a ja poprawię ą tabelkę a TY ocenisz czy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola a kiedy spodziewasz się kolejnego @? Jesteś w dobrej tabelce, zmień tylko przewidywany termin kolejnego @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to trochę za wcześnie, że już przechodze do brzuchatek, ale chciałabym przynajmniej poczuć jak to jest być tam na dole. Mam nadzieje, że przyniesie mi to szczęście POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........6....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....07.11.2009............25.... .. ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke i poprawiam: POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........6....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....07.11.2009............25.... .. ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie.Wiec ja teraz bede mierzyla temperature od jutra i zobaczymy moze uda mi sie wypadac kiedy bede miala owulacje,bo tak to zglupialam ze dostalam okres 2 razy w miesiacu.Co Wy o tym mysicie lepiej odstawic Lteone czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki widze ze Was niema. Szkoda,ale trudno sie mowi pewnie kazda z Was jest zajeta bardzo.A ja ide na M jak Milosc.Bede jeszcze pozniej.Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)na poczatku GRATULUJĘ mfigielku tych 2 kreseczek!!!!to na pewno piekne uczucie moc je ujrzec:) mam nadzieje ze niebawem wszystkie bedziemy w tej tabelce na dole z brzuszkami!!!!????pozdrawiam bardzo wszystkie kobitki i sorki ze nieczesto zagladam ale na nowym mieszkaniu zawsze jest cos do roboty no i starania w miedzyczasie :) mam nadzieje ze moze w tym cyklu owocne?w koncu to wiosna niedlugo a na wiosne wszystko sie budzi do zycia... a wiec i nasze dzieciatka moze zechca tez zaistniec niebawem:)tego zycze nam wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kózki moje, ale miałam parszywy dzień i nawet się na sushi nie załapałam, wrrrrr.... Chciejko, nie jestem jednak walącą z najwyższego mostu i Ferminka obaliła mnie z tronu, ale przyznaję jej rację. Dajcie sobie czas, jeżeli zasługuje na to, to zdobędzie nagrodę, ale mi się ten twoj chlop nie podoba.... I mam głęboką nadzieję pierwszy raz na tym topiku, ze twój @szon nadejdzie niespóźniony. To nie jest dobry moment, zaufaj nam, postronnym obserwatorom - z boku nie wygląda to najlepiej, ale opowieść też niedokończona...... dalej nie wiemy nic, co się wydarzyło po sławetnej kąpieli....pomiędzy tą nocą, kiedy on leżał, a ty płakałaś a następnym dniem. opowieść jest dziurawa, jak ser, mimo to ja wysnuwam wniosek - chłop się zastanawia. a jak się zastanawia, za wcześnie na wszystko wszystko może stać sie i tak, że za miesiąc, dwa, będzie jak w bajce - tego tobie wszystkie życzymy. daj czas jemu, ale przede wszystkim sobie, ty tu jesteś najważniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku mój, ja nawet dzisiaj kawału nie mam żadnego, może taki stary jak świat: przychodzi facet do kiosku i mówi: - pa pa pa pa pa pa pa papa pierosy - oddycha zmęczony. - jakie? - ma ma ma ma ma ma ma ma mamarlboro! - wykrzykuje po długiej chwili. - długi czy krótkie - pyta niezwruszona sprzedawczyni. - ty ty ty kur...... wo!!!!! taki niewybredny żarcik na dobranoc:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jeszcze jedno - tak się o tych cycochach dzisiaj napisałam, że mnie boleć zaczęły - mój mózg jest czujny na czyjeś objawy:) a dla wszystkich nerwusek przytoczę, to co kiedyś już to pisałam: pytanie na forum: - panie doktorze, jakie są objawy zatrucia wód płodowych (chyba)? - nie mogę Pani odpowiedzieć. - dlaczego? - bo zaraz je Pani u siebie stwierdzi. to dla nas wszystkich, których bolą cycki, kłóją jajniki, ciągną brzuchy itp. najważniejszy objaw dla nas - brak wiecie czego!:) i tego się trzymajmy, paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza! Kacha , dziekujemy za zyczenia, oby sie pospełniajły u kazdje po kolei:) a ja jetem pierwsza w kolejce bo czekam najdluzej niemal i nic, moze za mało się łokciami rozpycham. Rea masz racje, ja objawy miewałam juz wszystkie niamal, w małym natezenieu co prawda, ale zawsze, ale zeby tak cycki bolaly albo sie powiekszłay, choć ciut, to nigdy:) Ja chyba poszukam topiku : \"czy przy ciązy cycki moga nie boleć i być nadal małe?\" hihi moze jak się zmienią to bedzie znak , ze juz:) kawę podaję, tym co mogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga! To ja poproszę kawkę, bo w domu nie piłam-a póki nic nie wiadomo to mogę :D Poza tym raczej @ będzie, bo jakoś tak mi się wydaje-też żadnych szczególnych objawów nie mam... a kawka może mi pomoże bo jestem dziś jakaś taka nie w sosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Wlasnie wstalam i bede jadla snaidanko a potem do pracy ale tylko dzis i jutro i potem znowu 4 dni wolne.I czekam na owulacje bede mierzyla temp caly czas i nie zazywala Luteiny,i moze sie uda trafic w owul.Milego dzionka zyczei znikam juz.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam..... aaaaa (Ziewam) dawac mi ta kawe... bo zaspałam dzis i nic jeszcze nie chlipnełam..... i tylko ziewanie... Wczoraj prostanowilismy (Ż) pozwolila mi mieszkac hehehehe głupia bżdziągwa... mówi ze jej przeszkadzam jak gadam z M głosno bo ona lubi cisze i ze nerwice ma przeze mnie i ja do niej - vice wersa- ale stwierdzilam ze jej na mózg uciska to chyba nie załapała o co chodzi.... dzis juz cos zaczynamy działac w sprawie gniazdka naszego jedziemy po mebelki.... i nic nie bedziemy inwestowac co moze tu pozostac wszystko co mozna zabrac gdyby jej bardzoej na mózg zaczelo uciskac... i zobaczymy.... ale najlepsze to bylo to: a co ja zrobie jak dzieci bede miec... to beda jej przeszkadzac juz na maxa ich krzyki - a ona wzruszyła ramiobna i mówi: phiii o ile one w gole beda.... - no to juz ja pprzerosło w słowach i ja z nia nie mam juz o czym gadac.... moj M chory nawet sie nie dotykamy prawie a ta juz z pogarda jakby to do mnie nalezało. jedynie .... i tak przemyslałam sobie ze chyba wróce gdybym załapała do moich rodziców... bo i tak do tej pracy co jestem nie wróce... wiec aby załapac i chyba tam gniazdo zaczniemy wic.... mam wolne pokoje tam 4 i kuchnia plus łazienka tyle ze na wsi ale co sie tutaj mam nerwicy nabawic ktora prawie juz mam.... no ale numer był pozniej z M - pomijajac Ż - jemu zachaiało sie harcy i jak nigdy atakowac mnie chciał.... ale jak pomyslałam ze bida ma te leki to go na ziemie sprowadziłam.... moze bedzie lepiej to jednak sie uda bo z Ż to nie mam zamiaru juz zamieniac słowa i chyba zaczne do niej na Pani mówic.... a teraz mnie katar łapie i chyba znowu bede chorowac... wrrrr.... a teraz lece na kawe iw wstawac kolejno.... chociaz cos ktos tu na kawe zapraszał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babolki:) Foliku - ale się tobie egzemplarz trafił - nie ma co! jadowity! mamy wiele wspólnego, naprawdę. a dleczego nie chcecie na tej wsi? wieś jest super, szczególnie jeżeli chodzi o dzieci:)))) ja to marzę, żeby się na wieś wynieść, marzę!!! z nią chyb się nie dogadasz, ciekawa tylko jestem, czy ona wnuki jest w stanie pokochać i chować, czy już zgorzkniała do cna? zastanów się jeszcze... a M co mówi na wieś? ten ich dom w samej warszawie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka - melduj, czy @ przyszedł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Folik-faktycznie wyjątkowo trudny egzemplarz Ci się trafił, ale z tego co mówisz, macie alternatywę-co z tego że na wsi? Tak, jak Rea uważam że wieś jest super jeśłi się ma dzieci-powietrze świeższe i miejsce do biegania... A z taką Ż to chyba nie ma sensu się męczyć-że ona niby sugeruje,że dzieci nie będzie-a to cholera- juz Ty jej pokażesz, nic się nie przejmuj. Aż jej w pięty pójdzie! ;) Do kawy częstuję herbatnikami-proszę wszystkie, które nie robiły Wielkopostnych obietnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was babolki:) jak od kilku dni budzę sie po 6, muszę bo zaczyna mi pecherz doskwierać. a potem jeszcze kimka do 9, w końcu odeśpie zaległości. zauważyałm też że cięzko mi już doczekać do 22.00, bo już mi oko się zamyka. teraz najbaqrdziej daje mi się we znaki brzuch dołem, jak mnie wczoraj kłuło, przeżynało, to szok! boli, przestaje, boli, przstaje i znowu. nie mogę się kłaść na boku, bo mnie piersi bolą jak je uciskam, zrozbiły się takie twardsze w środkowej części. Wczoraj poszliśmu na kolację z M i był very happy, niby przeczuwał ale widziałam w jego oczach takie niedowierzanie. Powiedział mi że już był na 100% pewny, że jestem w ciąży jak zaczeło mnie cignąć przy myciu zębów (dzień planowanej @), bo kiedyś nasza znajoma opowiadała, że jak zaszła w ciążę to był jeden z pierwszych objawów, że nie mogła normalnie umyć zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale też bym się kawy napiła....no ale cóż musi mi wystarczyć kakao:( dziewczyny mam do was pytanko: myślicie, że mogę noralnie iśc do fryzjera i zrobić sobie pasemka? nie to żebym widziwiała, różnie na ten temat wypowidają się lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek - jeszcze raz gratulacje - no chyba z bólu i zlego samopoczucia z wiadomego powodu to sie winnas cieszyc.... ja bym byla bo zaraz bys \"nerwusku\" mowila ze nic cie nie boli itp a tak niech przez jakis czas Ci babolek pokaze co moze czynic niecierpliwej mamusi.... chciałas to masz i sie ciesz ze ciagnie piecze itp.... cos sie rozmnaza cos zaczyna bis pod sercem.... halo halo Ci zaraz za kilka tgodni da po zebrach.... co do wlosków ja na Twoim miejscu odczekałabym do 2 m-cy ale to moje zdanie jest to jednak chemia.... mojej bratowej lekarz jak byla w ciazy powiedzial zeby poczekała 2 m-ce a całych wsloków jej nie kazał farboweac wcale bo i cebulki zaczepia... a pasemka zrobila w 2 m-cu na jakas okazje.... ale to raczej mowil cos o wdychaniu chemikali u fryzjera.... przeciez Ty piekna jestes i tak sama w sobie jako ciezaróweczka a co tam włosy pozniej odbijesz sobie... A ja jeszcze pomarudze. o tym mieszkaniu na wsi ... ja obecnie mieszkam na wsi u M i Ż.... nic takiego ze sie wsi boje ... nie nie.... ja zadna mieszczuszka o nie.... zeby nie ta wies to by te mieszczuchy z glodu zdechły zawsze tak mowilam.... w tym rzecz ze ja ze wsi pochodze bez gospodarstwa rodzice nauczycielami i sa na emeryturce... ale teraz od M pod warszawa mam 30 km do pracy a w moim rejonie pracy nie znajde - tam ręka ręke myje.... a jak zaciaze bede mogla wrocici posiwecic sie dziecku... ale poki co nei wiem ile bede zaciazac miesiecy zwazywszy jeszcze na M-a.... chorego bu.... a do rodziców to ja chetnie.... bardzo.... tam mam domek pietrowy z działeczka mama mieszka z tata i bratem jeszcze na dole a gora stoi pusta i pajaki sie tam ganiaja... z odzielnym wejsciem jeszcze wiec gites....ale ja zwerbowac tam meza musiałabym a to wiaze sie z szukaniem dla neigo pracy... ale moze cos znajdzie tu pracuje z bratem maja firme... a tam nei wiem.... ale moze jakos to sie rozwiaze.... samo z siebie.... a tutaj to wszystko jest niczyje jest 40 wspolpwascicieli i bałagan ze ktos musi kase wylozyc i splacic kazdego zeby miec swoje.... wiec tu M nic nie ma tak na serio bo nic nie zrobione notarialnie rejentalnie itp.... i dlatego jest taka dupa ztej calej sytuacji moge scenariusz nawet napisac do III cz. kogla mogla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lachony :) Folik oj nie masz zycia z tym babsztylem, serio, to gorszy szkodnik niz stonka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I KTO POWIEDZIAL ZE W CIAZY NIE MOZNA PIC KAWY?????? MOJA KOLEZANKA PILA 3 DZIENNIE I WSIO W PORZADKU:) JA PIJE 1 DZIENNIE SLABA, TAK WIEC CZY 1 DZIENNIE, CZY NP KAWA 3W1, TO NIE WIDZE ZADNYCH PRZESZKOD- JESLI TYLKO SMAKUJE A CO DO FARBOWANIA WLOSOW, LUDZIE TO NIE 18 WIEK !!! TERAZ JUZ WSZYSTKO MOZNA ROBIC, PRZECIEZ WLOSY OD TEGO NIE WYPADNA I Z DZIDZIA TEZ NIC SIE NIE STANIE, TYLKO TRZEBA POWIEDZIEC U FRYZJERA ZE JEST SIE W CIAZY , BO CZASAMI NP MOZE WLASCIWY KOLOR WYJSC-CHODZI TU O CZERWIENIE, KTORE MOGA WYJSC RUDE ITP.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boimy sie kate - boimy sie wilka złego - a dlaczego bo piszesz wielkimi literami co oznacza ze na nas krzyczysz... buuu boimy sie.... boimy sie... a powaznie to nie wiem gdzie baby ja dzis znowu mam pozwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no bo mi sie capslock wlaczyl i tak sie pisalo a ze mialam wene tworcza to nie przerywalam :D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się wystraszyłam, jak usłyszałam ten wrzask Kate :D Spokojnie, kobito ;) Jestem ,jestem, tylko co chwilę ktoś mi d..encję zawraca i muszę pracować-niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........6....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....07.11.2009............25.... .. ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×