Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

mfigielek - czekamy wlasnie idz rób tylko nie opiłas sie za bardzo bo z herbaty nie wyjdzie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea wypiałam tą jedna herbatę ale to było ponad 2 godz temu a test wyszedł typowo negatywny: tzn kontrolna wyraźna a testowa bledziusieńka ledwo widoczna... także uważam że nie ma co się nakręcać tymi testami, tylko jak robić to jeden właściwy, czyli ciążowy w dniu spodziewanej @. nie wiem od czego to zależy że jednym babkom te testy owu wychodza pozytywne w ciązy a innym nie. najwazniejsze że mój ciązowy wyszedł pozytywnie i tego się trzymam:) rea a ty juz zapomniałaś jak mnie zjechałaś, jak się przyznałam że zrobiłam te testy owu przed @?? no wtedy ci przytaknęłam że to rzeczywiście bezsensu, bo sie czlowiek sugeruje, iwęc żebyś mi czasem nie probowała robić takich ekseperymentów, bo wiiesz czym to się konczy, masz typowy przykład ze mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze jeszcze powtórzysz jak sie tak nie opijesz.... juz Ci niepotrzebne a skoro Ci zostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolki a czy mozecie spróbowac wejsc na moj wykres na 28dni mam w stopce... czy znowu nie mozna...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Wam odpisuję, a tabelkę zaraz znajde i się dopiszę. Udało nam sie przy 10 podejściu :) czyli starzał w 10! Ja zrobiłam test 4 dni przed okresem, bo jak wiecie juz od Folika :) pracuję w aptece, no więc dostałysmy z koleżankami bezpłatne próbki testów :) Żarty, zartami kolezanki mówią idź i sprawdź! No to poszłam do wc i zrobiłam test. Pi 4 minutach pojawiła się druga jaśniutka kreseczka, myslę sobie? Ten test to jakis lewy jest :) kupiłam inny, robię, znowu dwie kreski, no nic to chyba pomyłka. Moje koleżanki, mówią zrób jeszcze jeden rano i przed praca idź na betę hch. Pomyslałam sobie, szkoda kasy na te testy, ale ok. Kupiłam jeszze jeden. W nocy nie mogłam spać, przewalałam się z boku na bok i nic. Tysiące mysli na raz :) Rano-test - dwie krechy jak nic! Idąc do pracy poszlam na badanie z krwi. Po 13 dostałam wynik ok 50 czyli 2 tydzień ciaży liczony od owulacji. Zadzwoniłam od razu do mojej gin i powiwdziała mi, zebym powtórzyła betę za 48 godzin. W sobotę przychodnia nieczynna, wiec powtórzyłam w poniedziałek - wynik 254,5 :) Za tydzień mam pierwszą wizytę i mam nadzieję, że juz niedługo wszystkie napiszecie o swoich dwóch pierwszych kreseczkach. Teraz spadam do pracy, zajrzę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa... jeszcze tabelka :) Witam ponownie :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........6....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....07.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25................ Mfigielek, jak liczysz wiek ciąży? Od ostatniej @ czy od owulacji? Ja policzyłam, tak jak mi ginka kazala, od ostatniej @ ale jesli xle to poprawię wieczorem. Papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, wiem, wiem zjechałam i miałam rację! bo nie robimy testów! chodzi mi teraz o to, że mamy kolejny objaw jakby - bo typowo niegatywny test jest jedna krecha. jak pojawia się bladziutka oznacza, że coś się zaczyna. ty ją masz, więc wykrywa słabe stężenie i według mnie to się zgadza.....gdybyś miała 1 krechę obaliłabym teorię! ja zrobiłam owu w 22 dniu, bo przez 4 dni nie robiłam i chciałam się upewnić, że nie mam już owu - negatywny jak w mordę strzelił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku - jakie te wykresy eleganckie, fiu fiu! jak do pracy magisterskiej:) Lusia?:))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda - a zrobisz test owu? 4 tydzien dopiero, ale jaja:))))))) jak M zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, Klaudia a co wy niżej nie chcecie zejść? dalej, owu nie trwa 3 tygodnie... babole jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M - panie sobie pofolgują trochę.... mój mnie az tak nie wnerwia, chociaż.............. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA wiec działa tak ? wiec juz wszystko mozecie sobie ogladac jakie mam góry i doliny na wykresie.... a co nie moge byc lusia... musiałam zmienic bo trzeba bylo nastepny cykl oplacic a ja nie potrafilam w tym sie poruszac wiec od nowa zaczełam i juz teraz wszystko wiem co i jak i bede kontynuowała.... jako Lusia .... ale to szczegół- najwazniejszy obraz jakie tam jest tak nawet dla mnie jak pojde do lekarza to i on cos moze powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dol nie lece bo w sumie na@ tylko czekam i spadne ale ja teraz tylko obserwacje prowadze a takiej tabeli nie ma..... nie wiem gdzie sie umiescic kolejna ja na @ wiec czekam a pozniej w dol.... oby o czasie przyszła tylko moja kochana @-unia @-unieczka..... jak ja ja kocham w tym cyklu - bo mi sie cholera ostatnio spozniała a ma byc o czasie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, usprawiedliwiona jesteś... Foliku, a ja od niedzieli mam jakby tu powiedzieć ....problem z toaletą. Chyba się czymś strułam, bo zawsze mam problem w inną stronę. Jakieś miętowe herbatki muszę chyba... matko, mam nadzieję, że to nie jakaś grypa żołądkowa, o nie! Bleee, ale brzuch mnie nie boli, ani głowa.... ale mam ślinotok - o wydzielam płyny dwoma ujściami:))))) fuj! to jak z tymi wykresami? mierzysz tempkę codziennie? i co długopis i kartka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam wieczorkiem termometr kolo łózka i przychodze do pracy i aktualizuje to w krew wchodzi nawet moze byc- nie zapominam nawet zawsze 5 min przed budzik nastawiam i siup w .... wiadomo gdzie... i jakos idzie... a pozniej nawet porównac wykresy to tak nawet jakos ciagnie.... REA - a moze to wiesz u Cienie zatrucie no wiesz jakie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, zero odczuć, jajników, śluzów - nic, nic nie boli, tylko cycki, ale to od owu nic z tych rzeczy moja droga:) poza tym, w tamtym przypadku o którym mówisz, jest raczej trodniej, niż łatwiej słyszałam.... bleeee, bulgocze mi coś, a gazociągi, ohohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi lepiej, co mam brać na to, bo się odwodnię całkiem.... a ja mam w apteczce wiesz siemie lniane, śliwiki suszone..... po tym będzie gorzej zrobiłam sobie miętówkę - ble, ohyda, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, nie chce mi się pracować, co robimy? ploty, idziemy na spacer, czy jemy znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda patrząc na twój termin porodu, to masz później ode mnie! jak to możliwe? ja wyczytałam wszystkie możliwe obliczenia terminów i wyszło mi w większości że na 7 listopada przy liczyeniu metodą od okresu: 1dc + 7 dni - 3 m-ce + rok (31 stycznia +7 -3m-ce = rok= 7 listopada a metodą od zapłodnienia to wyszło jak u ciebie czyli 10:) data zapłodnienia - 7 - 3 + rok (17 luty - 7 - 3 + rok= 10 luty) w każdym razie coś koło tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba ta 2 wersja jest lepsza wiec poprawiam tabele" Animonda na pewno jesteś w 4 tc? POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........6....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA mi tez sie prcowac nie chce..... i wszystko mnie tu wkur...... nawet na szefa krzycze... az mi zwrocił uwage.... a powiem Ci ze ja zawsze jem jagody jak mam cos takiego jak piszesz.... 2 łyzeczki ale wiesz to trza na wsi mieszkac...... a Ty we wrocku skad jagody wezmiesz takie wiesz .... ze sloiczka.... a ANIMONDA gdzie niech tu pomaga PAni Mgr prosze pomóc REA bo sie troszke rozlała.... odwodni sie dziołcha i co bedziemy mieli pogrzeb wirtualny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Przyłącze się do dzisiejszych smutków:(Odebrałam wczorajsze wyniki i : Prolaktyna na czczo 191 po te.scie z MTC 3668!!!( z tego co czytałam powinna się podnieść max o 5 razy czyli powinnam mieć niecały 1000) testosteron 1,220 !!!max można mieć 0,82 DHEA-S 403,40 norma: 35-430 czyli tez zbliżam się do górnej granicy :( progesteron w 45dc 0.942 czyli chyba cholernie mało bo wg norm dla fazy lutealnej to 0,95-21 :(Załamało mnie to:(Dodam,że prolaktyne tak wysoką miałam już z pół roku temu zbiłam ją lekiem Dostinex i co tylko 3 mc cieszyłam się dobrymi wynikami teraz znowu wszystko wróciło i to mocniej niż było;( Czy ja kiedyś zajdę w ciąże z takimi wynikami? ;(płakac mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam --- Ło nastepna Głupia baba z załamkami sie wchrzania..... - kotku drogi stajemy na nózki.... który Ty cykl 3 sie starasz i juz sie załamujesz i płakuniach..... chyba trza w dupsko przylozyc.... podleczysz sie i bedziesz zaraz spadac do tabeli na dół.... dobrze ze wiesz co jest jakby nie tak.... animonda walczyła i wywalczyla opisała nie traciła nadziei a Ty płakuniasz.... mfigilek nam smecił tez i co i wysmecił (tylko mfigielek nie gniewaj sie ze tak pisze) i Ty tez popłakuniach chilke i zaraz notuj co spada a co rosnie i bedzie dobrze.... bedziemy wszystki spadac... ze I tabele niebawem zniszyczmy.... bo nam potrzebna nie bedzie i dopiszemy ropakowane brzuchatki..... no co juz dobrze (głaszcze)..... przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jagód nie posiadam:) ale mam apetyt i zjadłabym pierożki z jagodami, albonaleśniki! mnei też tu wkur... - gdybym tu nie miała jako takiej niezależności i małych chodów na górze, spieprzałabym gdzie pieprz rośnie! ale widzisz leniwa jestem jednak i sobie tu cicho siedzę! czasami tylko krzyczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam - spoko wodza, jak mówi mój kuzyn 8 letni:) my nie damy rady? przestań wyniki czytać, niech sobie "doktór" poczyta, zapisze co trzeba i już, ty lepiej na jakiej sałatki daj, albo jagód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam - w ciążę zachodzą 50 letnie anorektyczko-degeneratki, palące fajki, jedzące stary pasztet z suchym chlebem, narkomanki, bulimiczki, pijaczki, a ty się boisz, że w ciążę nie zajdziesz? przestań już, no, już! wracamy do jedzenia? co tam masz dla nas, bo z Folikiem jesteśmy głodne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK---dziękuję za chęć postawienia mnie do pionu:)chyba to jednak narazie niemozliwe zbyt jestem smutna i do tego zła, ten cholerny Dostinex nie jest tani, a tu prosze poprawa na 3 mc i teraz znowu od nowa,jeszcze gorsze wyniki niz wczesniej?:(To pewnie dlatego już 46dc bez @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta REA ja Ci moge posłac jagody - ,....... od tesciowej (Ż) chce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---tak masz racje w ciąże zwykle zachodza te co nie chcą albo nie powinny :(Do lekarza ide w sobotę pewnie znowu wrócimy do tego leku ale czy to ma sens?:(Jeju ale mam dziś zły humor :(Przepraszam Was za to smęcenie. Do jedzenia mam oscypka i mufinki z galaretką(taki mix dla ciężarnych):)Jagody też mam ale w słoiku-teściowa robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×