Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ja wam dam czarniutka! jaka czarniutka, jak ja biała całkiem?? M wprawdzie czarny, ale moje dzieci do mnie będa podobne i koniec przeczucia, dobre sobie, jak ja postanawiam, że nie to one mi z przeczuciami! a mój bąbel pręży się dumnie.... babole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Ty poczytaj co Animonda pisała, nic ani c nie czula własnie .. Nie obrazaj sie na ukochangeo, pamietaj jak pisałas, to dawca, karmić trzeba, dmuchać, chuchac, witaminizować. Poukłada sie.. on i Wam.. ok zmykam do pracy, gadajcie sobie, ja zjem popołudniu miski, co mi je MM obiecała:) Lubię Was:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA a to sie wtedy nic a nic nie czuje - są i takie przypadki... .... ale skoro Ty masz takie nazwijmy to zatrucie... a niby z czego to zatrucie.... hmmm z czego no.... co jadłas.... przeicez nie brałas zadnych misków co tu czestowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, ona sobie będzie kino robić, w nocy krzesełko, przed drzwi i będzie patrzeć jak się przed eMem wyginasz:) a na drugi dzień rano będzie komentować: po co te nogi tak podnosisz, masz tańczyć, a nie gimnastykę uprawiać. nic z tego nie będzie, a wnuka na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina Miski to moze i zjesz ja wiem gdzie M_M zostawiła i MIŚKI to ja juz załatwie.... a ten kto pozno przychodzi sam sobie szkodzi.... M _M to co zostawilas tam gdzie zwasze czy jeszcze nie bylas w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA przecie pisze ze pełne czyli bez szyby.... nic nie zobaczy ale odgłosów to jaj jej dostarcze.... a co.... nie wiem jak to skomentuje wolnosc tomku w sroim domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, ja dwa ostatnie cykle to miałam wszystkie objawy. wszystkie możliwe. teraz nie mam, nie ma co gadać.... raz bzyt było! malutkie bzyt, no może troszkę większe bzyku, bzyk ale babole - nigdy nie słyszałam o rozwolnieniu, jako objawie ciąży - jest w drugą stronę i sikanie..... no, nic tam nie ma, a napewno żadnej czarnej jagódki, ....chyba, że usiadłam na tę jedną od Nikulam, to może się zapodziała tamdzież:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"późno przychodzi" też coś! ja do pracy ie, a ze Wy zamiast pracowac to klikacie i miski jecie, to ja juz nie wiem, jak Was szefostwo rozlicza! ok zmykam, choć nie chcę mi się okrutnie.. a ktos wie,, co z Chciejką , mam nadziej ze sie nie obraziła!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to się będzie działo w pewnej miejscowości pod stolycą.... już całkiem niedługo... potem będą opowieści, że w nocy krąży duch jakieś starszej damy, która biega wzdłuż wisły i krzyczy: nie zniose tego jej krzyku, nie zniose!!!! co ona z moim synem, takie bezeceństwa, ladacznica....... i ludzie będą sobie opowiadać, że biała dama po wsi lata i straszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, zobacz jak się ciebie skrzyczy, to też piszesz ładnie;)!!!! ja tobie dam jagódkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę!!! Folik czy Ty kochana aby nie sugerujesz,że REA ma rozwolnienie PO MOICH MIŚKACH??? Oj, babolu, będziemy się gniewać :P Nie powiem,gdzie schowam dwie sztuki dla Ferminki, taka będę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, gdzie jest Chciejka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M a ja wiem a ja wiem tam gdzie zawsze.... w szafie wirtualnej.... zawsze tam chowasz.... Ty juz tam wódke miałas widzialam tylko polac nie polałas.... do domu wzielas... bo niby pic nie bedziesz to co mialas polac Ty to jestes .... Fermina idz do pracy kryzys idzie pamietaj a MIŚkami sie zaopiekujemy kochana... REA - o Ty fajnie nawet... niech ta dama biała lata i lata.... a ja przynajmniej spokoj bede miec.... ja jej chyba kupie bilet do worcka REA a teraz powaga warto jechac do panoramy raclawickiej... bo sie wybieramy z rodzinka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku - ty tutaj? :) dla samej panoramy nie warto - to jest poprostu wielki obraz, pod nim kilka armat, wysypany piasek i manekiny, z głośników leci opowieść. wrażenie jest, bo obraz jest piękny, ale żeby pojechać 350 km, żeby to zobaczyć to odradzam polecam jednak sam wrocław, rynek, zabytkowy Ostrów Tumski z panoramą na stare miasto i mosty na odrze, mamy z 200 samych kafejek, restauracji, aqua park ze strefą spa (sauny, błota, masaże), blisko w góry, w każdej wsi stare pałacyki, ogólnie jest tu co zobaczyć i pozwiedzać, a wrocław nocą - gwarantuję tobie, że jeszcze tylu knajp z tańcami w jednym miejscu nie widziałaś ale zareklamowałam miasto, jakieś tantiemy mi się należą chyba:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki. Ja dopiero teraz wstalam po superancko przespannej nocy i zarabistym wieczorze przy swiecach itp.Wypjam kawke i jedziemy na zakupki a mezus jedzie na jazde o zdaje na prawko kat.C ale egzamin dopiero ma za miesiac ale musi wyjezdzic.Takze jak wrocimy popoludniu to sie odezwe.Pozdrawiam Was wszystkie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_ nie nie dla samej \"panoramy\" nie jedziemy ale co w polsce musimy zobaczyc... bo jak byalm we francji i jak mi ktos powie ze wieża eiffla to cudo to ja juz na ziemie. go sprowadze.... kupa zelaza.... i widok z niej deczko lepszy niz z pałacu kultury i nauki./// nic nadzwyczajenego moze ktos widzial to potwierdzi prawda.... kolos zelaza... i nic szczegolnego sam paryż itp ok... nawet bardzo ale nie wieza.... wiec do wrocka jedziemy do rodziny i do kluczborka i wlasnie to chcemy zobaczyc... a po kanjpach sie poszlajac mozemy... ale my jako M i ja bo jade z rodzina ale moja zaznaczam moja.... nie M-a... juz sie ciesze.... dzieki REA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
no hej dziewczynki.ja tylko na momencik przywitac sie, zebyscie mnie z tabelki nie wyrzucily.mam teraz dni plodne a tego sluzu to cos nie za wiele.w zeszlym miesiacu to lecialo.nie wiem moze to zwiazane zmoja grypa zoladkowa?pozdrawiam i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nowa... hej... to działaj nie patrz co tam grypa.... jak sluz jest bzyk bzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!Jeśli ktoś jest?Bo ostatnio coś tylko z 5 forumowiczek się odzywa a reszta zapadła się pod ziemie...;)Meg gdzie jestes?Pewnie zaskoczyła i już sie do nas nie odezwie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, z tą eifla się nie zgodzę. ja miałam dreszcze, ale byłam na czubku i to w nocy... podobało mi się bardzo a że mamy cuda, to prawda, ja jestem miłośniczką zabytków, i mamy naprawdę czym się pochwalić a ty nic nie mówiłaś, że jesteś dolnoślązaczką z krwi:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, właśnie, ta Meg nam zniknęła i Chciejka też! no nie wiem, o ile o meg jestem spokojna, to o tą naszą małą sie martwię trochę.... chciejka, wywołuję cię do tablicy!!!! pokaż się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie ferminko przeczytałam co napisałaś, że mówiłam, że to dawca i trzeba dmuchać... tak, ale ja na razie dawcy nie potrzebuję;) ja go rozpieściłam - obiadki sratki, kochanie sranie, pitu pitu, a tak naprawdę to jego problemy są najważniejsze. tak się jemu wydaje, muszę go sprowadzić na ziemię, bo mi się chłop popsuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No REA paryz owszem ze noca to ladnie ja akuracik tez widziałam noca tyle ze z dołu.... ale nie jest to cudenko w dzien jak sie tam na górze znajdziesz dreszczyk to miałas kochana bo wysoko.... i pewnie lek wysokosci masz jak ja..... ale nic pieknego.... jakby w tej kupie zelaza.... a widok na miasto owszem nie takie szare jak u nas mi tez to sie podobało - ale ja mowie o tek mega kontrukcji.... i mega kolejkach.... a szłas pozniej po schodach bo ja tak i mało sie nie posrałam bo lęk mam i schodziłam tyłem... hehehehe.... z płaczem po co tam wlazłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani magister animondo - proszę mi coś polecić na tego bąbla w buzi, przeszkadza mi, wadzę nim o dolną szczękę:) jak wywinę wargę to widać, że jest matowa biała gula - proszę o diagnozę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej dziewczęta:) --rea z tym rozwolnieniem to nie jestem pewna jak to jest przy zafasolkowaniu, ale ja przez 2-3 dni to 2 razy dziennie musialam skorzystać z toalety, to mi wtedy tak jelitka ładnie oczyściło, że aż miło hehe;) oczywiście nie miałam biegunki, ale na pweno bardziej mnie pobudzało do załatwiania się... a ty czasem jakieś duphastonu czy czegoś takiego nie bierzesz? ale brzuchol to chwilami daje się tak we znaki, mówie wam. w nocy mnie budzi i szczególnie rano, czasem jak mnie złapie to nie mogę się wyprostować. a dzisiaj 34dc, tempka wzrosła do 37,1 i pół, ale to może od tego przeziębienia, a sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, szłam aż sie kurzyło zakochałam sie w tym paryżu po uszy ja to zresztą jestem obieżyświat, zwiedzać, zwiedzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie teraz mfigielku załatwiłaś.... przeczyszczenie jelitek, to za mało powiedziane, ale mi już lepiej. zaczęło sie w niedzielę i dzisiaj już spokój... ale mi teraz dałaś!!! no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wolałabym na twoim miejscu, żeby mnie czyściło, niż korkowało. ja mam z tym drugim problemy i jest czasami strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałam - nic nie biorę, oprócz foliowego, czasami przeciwbólowe, o i magnez od miesiąca a jakiego ptysia sobie dzisiaj zasunęłam, mega ptyś, całego zjadłam i teraz patrzę na moje wielkie fałdy na brzuszysku fuj, muszę schudnąć, bo aż sie źle czuję wizualnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×