Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Babolki:) Mnie praca wyciagnela z domu a nie piekna pogoda...nawet nie wiem jaka pogoda,bo nie mam tu okna...buuuuuuu Glowa mnie do tego boli,a @ dalej nie widac.Pewnie zrobi mi figla i przyjdzie w pon albo wtorek i znowu bede musiala gina odwolac/ Ja poprosze to ciasteczko a co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuj się Aniu a martini Ci zostawię jak z pracy wrócisz to wypijesz ;) U mnie pogoda niby ciepło a jak zajdzie słońce to chłodny wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki:) dawno mnie nie było, ale miialam dużo zaległosci w pracy więc musiałam trochę ndarobić. ale oczywiście podczytywałam regularnie:) u mnie już lepiej. mdłości pomału przechodzą. najgorsze rano przy wstaniu, ale jak zjem to mija. brzusiu rośnie- nie dopinam już spodni, więc poamłu trzeba będzie się zaopatrzyć w większze roamiary. w czawrtek była na usg - fasolka poamchała mi malenką rączką a sreduszko tak szybko pikało:) radiolog poqwiedziął ze to najpiękniejsze obraz na świecie jaki tylko może być... określil maleństwo na 12tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku figielku jak ja Ci zadroszcze-wiem,ze to nie ladnie,ale to zdrowa zazdrosc :) Ciesze sie,ze fasolka sie zdrowo rozwija. A daj mi to martini teraz,a co tam-bede sie bardziej do klientow usmiechac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Anka uważaj bo podaję....a brzuchatki mogą sobie aby powąchać ;) Chmurko mi aż tak brzuch szybko nie rósł pierwsze spodnie ciążowe kupiłam jak byłam UWAGA:w 5 m-cu ciąży....nie mogłam się doczekać tego mojego brzucha do 5 m-cy jak ktoś nie wiedział to nigdy mi nie powiedział:\"o widzę że jesteś w ciąży\"Nawet jak kupowałam ubrania ciążowe to ekspedientka mówi-no jeszcze pani pochodzi z pół roku w tych ciuszkach....a to był 5 miesiąc.... Idę trochę pospacerować pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja po dzisiejszym ciezkim dniu pracy wkoncu odpoczynek juz po kapieli,i teraz malowanie pazurkow.Z drineczkiem. Jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola, ja jestem ale Ciebie zapewne już nie ma. Nikulam odezwij się, napisałam do Ciebie meila. Mfigielku cieszę się że już ciut lepiej. No musisz sobie sprawić te spodnie. Spacerku Ty też szykuj się na nowe ciuszki! A u mnie nic nowego. Praca, dom itd. Wiosna już jest pełną parą, super! Oby tak dalej. Teraz czekam na urlop w lipcu. To już bliżej niż dalej. Pozdrawiam Was wszystkie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeku.Ja myslalam,ze tu juz pol strony postow bedzie a tu pustka.. Wstawac Babolki!!! Haloooooo!!! Dzien Dooooobry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaale tu dzisiaj pustki.... Pewnie jak zwykle tylko ja siedze w pracy.... Lola___zapomnialam Ci odpisac-sorki.Ja jestem na poludniu Irlandii,w Clonakilty,to jakies 50 km od Cork.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No babole czemu nic nie piszecie????? Chciejka jak po weselu?Mnie zaczyna brzuch pobolewać jak na @ a mam mieć w czwartek ale ciiiicho....nic więcej na ten temat nie piszę w tym cyklu i testu też nie kupię wcześniej na pewno nie mam już zamiaru tracić kasy i tak to nic nie zmieni.Piję herbatkę i czekam aż się któraś odezwie LALKI-wykorzystam że Folika nie ma ;) Pisać KOZY jedne-póki nie ma Rejki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Klaudia chociaz Ty sie odezwalas... Jak mi nudno,w hotelu po feriach martwa cisza.. Wysprzatalam cale nasze biuro,potwierdzilam rezerwacje na weekend i teraz siedze i sie gapie w monitor...ehh..a pogoda taka ladna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o super ze ktoś o tej porze i godzinie jest. jak weekend miną niewiem co myśleć mam 24 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i @ ma być w piątek zrobiłam test i wyszedł :-( negatywny może jednak za wcześnie zrobiłam jak myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umie Ci doradzic,ja nadal miesiaczki niemam w ciazy nie jestem a okres skonczyl mi sie 2 marca i co?Nadal czekam i biore Luteine moze przyjdzie,i bedziemy sie starac.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to może twój @szon spacerki robi sobie wiosenne. @@@@@ wracaj do LOLI koniec spacerowania. ja na szczęście mam @ regularnie bez opóźnieN niestety bo chciała bym zeby sie tak 9 miesięcy spóźniła a później niech już sobie bedzie ile chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona ...
ja ostatni raz okres miałam 1marca, jak robiłam test to wyszedł negatywny, nadal staramy się o dziecko. ale czy może dojść do zapłodnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata----- hehe napewno wroci do mni miesiaczka za jakies 10 dni tak mi sie wydaje po Luteinie,ja bym tz tak chciala zeby sobi poszla na 9 miechow ale jak bedzie miala byc ciaza to bedzie niema sie co napalac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam dzis chyba 32 dc i @ wrednej nie widac,w ciazy tez nie jestem.Pewnie znowu przyjdzie po 40kilku dniach..Zobaczymy co gin we wtorek powie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaslucona--- niewiem zrob testa,ja sie nie wypowiadam bo nie jestem taka doswiadcona jak inne kobitki na tym forum sorki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja też tylko chce żeby sobie @ poszła jak zafasolkuje a tak to ani niech sie waży uciekać odemnie. Zasmucona- a byłaś u gina????????? bo to już długo nie masz 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×