Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nic nie pisze przy zdjęciach. A więc: piesek Twój?, A w tej sukni białej to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super nad morzem. Uwielbiam morze. Byłam w Gdańsku 3 lata temu. czekałam na to b. długo a jak pojechałam to było zimno i tylko 1 dzień świeciło słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdjęcie na statku moje to z Sopotu. A to słońce to taka fałszywka bo za chwilę lało jak z cebra i była burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądam dokładnie jutro. Zaraz muszę zmykać. A ja uwielbiam morze, plaże, słońce i opalanie............lubie leżeć plackiem i sie opalać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam cię do znajomych cobym Cie już nie zgubiła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kobitki poszly, pewnie robia brzydkie rzeczy. ja nie wiem co z nimi zrbic, wstyd po prostu. Ewiko, chociaz Ty badz porzadna i zlozmy wpolnie rece do modlitwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co....... obok mnie leży mąż ................a dalej córka na moich nogach a na krzesełku siedzie synek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz wesola i kolrowa galerie, bardzo mi sie podoba. kobitka jak trza, usmiecha sie, zgrabna,blondi, eM pewnie nie moze sie oprzec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola ja jestem właśnie z pracy przyszłam BUUUUUUUUUUUUU BUUUUUU noge tak rozwaliłam ze chyba powinna być szyta ale może sie zagoi samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki____ wstawać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zapraszam na kawusie z mleczkiem wiecie co u nas tak zimno, jakby śnieg spadł co najmniej, słonce gdzieś za chmurami ale sucho takie, że.... wczoraj podlewaliśmy z eMem chyba z godzinę ten skraweczek. Przydałby się deszcz koniecznie, podmuchajcie w moja stronę jakieś chmurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA____ co się stało, bardzo Cię boli ? oj ty biedulo , Ciebie ktoś zaczarował czy co? wszystko się do Ciebie przykleja ostatnio - nie to co potrzeba :) pewnie pójdziesz na wolne, no bo jak będziesz pracować , hmmm? odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacer w chmrach
Dzień dobry. Co mam zjeść na śniadanie, Pati?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku_____ hmmmm ja jadłam twarożek z solą i żurawiną :) pucha... ale ja od zawsze mam takie ciążowe mieszanie smaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×