Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Klaudia----śliczne zdjęcia!Już na maila odpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest reszta?????Babole jedne pisać szybko nam tu wszystko co i jak po nocy ;) Ja juz z Nikulam kawkę wypiłam a Wy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja spadam muszę się brać za sprzątanie i prasowanie bo jutro mamy komunię P ale nie lubię takich imprez....nie wiem w co się ubrać?Jak myślicie?białe spodnie i jakiś topik czy może spódnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to fajne uczucie Was wszystkie zobaczyć ;) miło jest wiedzieć że Wy jesteście NAPRAWDĘ ;) Buziole dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---ja po kawce poszłam wstępnie przygotować śniadanko bo M już na cotygodniowych większych zakupach jest więc jak wróci to coś by pewnie zjadł:)Co do ubrania na komunie to myśle,że zarówno te białe spodnie jak i spódnica bedą bardzo dobre, ubierz to w czym się będziesz dobrze czuła bo wyglądała( patrząc na zdjęcia) będziesz dobrze zarówno w jednym jak i w drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA---chyba Cię na NK odnalazłam co?:)Ty tez u mnie z tego co widze bylaś:) REA---czekam na obiecany wizerunek:)Zresztą czy Ty już jakiś test może nabyłaś? Przecież już 12.05 lada dzień....:) PATI---gdzie jesteś Słońce? Co u Ciebie?!Dawno nie pisałyśmy :( Chciejko---jak tam obaj potencjalnie nowu M? Spacerku---jak humorek? Masz dziś zjazd? Dobrze wyczytałam ,ze z Łeby jesteś???? To tak blisko mojego rodzinnego miasta! Ania---piękne zdjęcia masz na tej NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Wczoraj padlam juz po 22 zasnelam jak niemowle,chyba te zakupy mnie wymeczyly troche i poznie cwiczenia.teraz sorbie zrobilam kawe ale zwykla parzonamoze mnie postawi na nogi bo do rozpuszczalnej mleko mi sie skoncylo a niechce misie do sklepu jechac pozniej pojedziemy to kupie. Spacerku poczta:D Nikulam a ciebie moge o emaila prosic?i wyslij mi swoje zdjecia:D Rea Ty tez jak mozesz:D Czkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam Tak spacrku, wywalailam sie z Tablelki i ktos wzial nie ta co trzeba, nie protsetowalam, szansa zawsze byla, ale juz po, wczoraj bylam na zabiegu :( pewnie bede was podczytywac, ale nie chce mi sie pisac, wy takie zaprzyjaznione juz a mnie i taktu nikt nie wspomna pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Bonda Tak mi przykro ze juz po wszystkim,ale najwidoczniej tak mialo byc ja sobie tez tak tlumaczylam.Glowa do gory nie smutaj sie i zostan z Nami:D PROSIMY!!!! Nie odchodz zobaczysz moze Kate tez wroci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lola, ładna dziewczyna jesteś:) Cera egzotyczna, bardzo ładnie. Dziewczyna Bonda, teraz przechodzisz ciężkie chwile, nie wiem, czy wystarczy Ci do tego dystansu. Pisz nam co u Ciebie, nie musisz teraz myśleć o staraniach. Nie myśl, że Cię ignorujemy, pisz co czujesz. Trudno jest pewnie wypowiadać się osobom, które nie przeszły tego co Ty, można Ci współczuć, ale Ty sama wiesz jak to jest, nie wiadomo więc co można Ci powiedzieć. Mi jest przykro, bo boję się o swoje dziecko i wyobrażam sobie co by było, gdybym je miała stracić. Z resztą widzisz, że dziewczyny też są bardzo troskliwe i przejmują się Tobą. Klaudia, ubierz się w skórę i zrób furorę:D Nikulam, napisałam o Łebie, bo moje rodzinne miasto zawsze kojarzą z Łebą:) Studiuję dziennie, więc teraz mam wolne. Widzę, że mieszkamy gdzieś blisko? Reszta kobitek, meldować się choć raz i puszczamy Was wolno na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie doszlo dzieki.:D Dokladnie spacerku masz racje dziewczyna Bonda my jestesmy tu poto zeby ze soba rozmawiac doradzac. Ja tez raz stracilam i wiem jak to jest,i teraz tez nie moge sie starac dopoki sie nie wylecze musze zazywac Diane na zbicie hormonow i wyregulowanie takze tez niewiem kiedy zajde a za chwile tez bedzie rok jak sie staramy.Takze niema co panikowac,jak bedzie mialo byc to napewno bedzie a pewnie w najmniej oczekiwanym momencie:D Glowa do gory i zostan z Nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki spacerku idz Ja dopijam kawe i popzniej jak eM zejdzie z gory bo jszcze spi to zjemy cos a potem pocwicze i jedziemy na zakupy.:D takze pewni tez bede ale popoludniu a na wieczor mam zaplanowanagoraca kapiel w wannie plus maniciur i pediciur niewiem czy to sie tak pisze,a wczsniej eszcze maz mnie zafarbuje a co. Takze zycze milego dnia wszystkim.Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, kochana jestem z Wami cały czas, czytam, ostatnio dużo się tu dzieje. Bardzo kibicuje Chciejce, bardzo bym chciała żeby się jej wreszcie ułożyło. Za was wszystkie też trzymam kciuki i cały czas trzymam cieplutkie miejsca tu na dole tabelki, zarezerwowane specjalnie dla was. Ostatnio wziełam kilka dni zwolnienia i odpoczywam w domku. Z dzidzią wszystko dobrze, rośnie szybko, ma już ponad 8 cm. :) Brzuszek też mam już całkiem spory, wszyscy mi mówią, że szybko się ujawnił. Dzidzia nie chce być już anonimowa i się rozpycha :) Pozdrawiam was cieplutko i cały czas choć nie widoczna to jestem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ......2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6........8 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 ewika74...............27.05.......27.........????....... . 34 .......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25....,11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ....11 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22........... A co się dzieje z mfigielkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babolki. Przyznawac mi sie tu zaraz ktora do mnie na nk zagladala,co? bo wiedze ze ktos tam byl,ale zaproszenie nie zostawila-nie ladnie nie ladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo a co tu tak puściutko?Ja cały dzień zabiegana jestem mama moja przyjechała do mnie,jeszcze jest a wieczorkiem nie wiem czy będę bo chyba mój męzuś mi zwiniw laptopa Dziewczyno bonda my o Tobie cały czas pamiętamy odzywaj się jak najczęsciej i podaj swojego meaila jeśli możesz ;) To samo dotyczy Ciebie Ogniku...Pozdrawiam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Ja wlasnie wrocilam niedawno z zakupow,zjadlam i teraz pije kawke a pozniej ide cwiczyc:-) a potem do wanny i bede robila ze soba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko poczta :) Ja siedze w pracy,szefowa pozwolila mi dzis wyjsc o 20.. Halas tu okropny bo mamy komunie w hotelu i jest pelno ludzi,do tego dzieciaki biegaja. Klaudia sliczna ta Twoja niunia i mamusia tez niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide ciczyc niewiem czy jeszcze dzis bede,jakos niemam humorku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacer w hcmurach
Anka, w pięknej okolicy mieszkają Twoi rodzice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×