Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

niki, taki akuratny:) ale co tam nie poddawaj się. możesz robić jak Folik, zacznij czuć się że jesteś i będziesz...... a zamawiałaś sobie na maj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik wyślij mi tą twoją minkę z usteczkami żmijki jak one się tak oglądają, to może my jakieś dziwaki? miłość platoniczna, cha cha o niki o tobie też mowa. razem balujemy a minek nie znamy.... ja też czekam na pocztę. Pati od ciebie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---tak wiem zamawiałam, ale...nie wiem jak to wyjasnić, w poprzednich cyklach miałam jakąś taka nadzieje, wyszukiwałam w sobie oznak itp. natomiast w tym nie czuje zupełnie nic(mimo,że od strony medycznej zrobiłam dużo bo i ta prolaktyne zbijam i folik łykam i monitoring miałam i te żel na necie kupiłam ), nie chodzi nawet o dolegliwości fizyczne bo na te byłoby i tak duuuuużo za wcześnie,ale tak bardziej psychicznie...nawet tej metody Folika nie chce mi się zastosować...nie wiem sama poprostu nie czuje i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wiec moj M zaczyna prace o 6 rano i konczy ok 16.ale kiedys skubaniec potrafil od 8 do 1 w nocy siedziec i to 6 razy w tyg! I teraz mi wypomina awantury jakie mu wtedy robilam.Tylko ze on tam siedzial tak dlugo bo chcial..A ja nie chce tylko musze..Fakt,ze ten tydz jest przerabany,ale to dlatego ze jedna miotla rzucila prace z dnia na dzien.. Wlasnie zerknelam na grafik i widze,ze mam jutro na popoludnie i w niedziele tez..bedzie jazda w domu..Sprobuje sie zamienic..ale cos watpie... Moze ja tez sobie wmowie fasolke to bedzie ;) Klaudia mi sie poczta sciaga na kompa w domu..wiec dopiero jutro zajrze,bo po pracy musze sie eMem zajac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania bylam chyba u Ciebie na NS....nazwisko masz na Sz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika, Niki - szok, dwie lufy:))) wow:) a te hawaje, szczęka mi opada ja to muszę wam z domu podesłać, bo WE FIRMIE nie trzymam, PODGLĄDAJĄ WIELBICIELE:))) zartuję:) teraz mi się będzie lepiej pisało życzę wam fajnego weekendu, spodziewajcie się fotosów ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---dziękuję:)Kochana jesteś!Oczywiście czekam z niecierpliwością na CIEBIE-TWOJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa to Ciebie widzialam u Pati. Tak to bede ja ;) Namiierzylas mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:D Wazylam sie przed chwila co prawda po obiedzie mieska na parze z przyprawami tylko mmm pycha ALE 2 KILO MNIEJ!!!!!!!!!!!!!!! od poniedzialku:D:D:D Jak sie ciesze niewiecie,ale warto cwiczyc.Bede laseczka ze hoho:D Witam.Wlasnie niedawno wrocilam z zakupkow,kupilam sobie krem na cellulit z Nivea,balsam wyszczuplajacy sylwetke tez z nivea i balsam zwykly do ciala.Ślicznie pachna:D Takze jutro kuracja wylegiwanie sie w wannie pzniej robienie ze soba i oczywiscie cwiczenia 2xdziennie. Ale jak sie patrzy na wage to az cos,juz nie moglam do poniedzialku wytrzymac:( A co tam u Was? Folik trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ja adresu nie podaje bo mam imienny...ale napisze np do Loli i poda mi reszte adresow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:D A co am u was slychac? czemu nikogo na forum niema co jest grane?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lola, gratuluję schuścia:P Klaudia, jak dzieciaczek, wrócił już do siebie? Paticzek, nie pamiętam, coś tam, coś tam, aha, e-mail z prawdziwego zdarzenia. Dziękuję bardzo:) Rea, hormony mnie rozwalają, bierzcie je ode mnie i wspólnie zaciążajcie:) Folik, trzymam kciuki. Beata, jak noga? Przykro mi, rzeczywiście masz jakiegoś pecha. Mocno się rozcięłaś? Co dalej z nogą? Anka, trzeba przyznać, że ciężko pracujesz. Naprawdę. Co chesz zrobić? Chciejka, wymiatasz:D Którego wybierzesz? Dziewczyna Bonda, o ile się nie mylę wykasowałaś się z 3. rubryki? Może któraś z nas skopiowała złą aktualizację tabeli? Co u Ciebie? POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ......2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6........8 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 ewika74...............27.05.......27.........????....... . 34 .......7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ....11 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Chmurko dzieciaczek zdrowy ;D miała typową trzydniówkę.Siedzę sobie i jem banana nie wiem co z owu czy już była czy będzie????jestem w 14 dc a brzuch mnoie dziś zabolał jak na @ dziwne?ale co tam niech się dzieje co chce ja już to wszystko olewam i się nie przejmuje.Nikamo i Nikulam prosze fotki na meaila ;) Chciejka Ty tak samo czekam cały czas ;) Mój meail:madziulek.83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA do Ciebie też wysłałam więc czekam na Wasze foty i będziemy wtedy już wiedzieć kogo sobie wyobrażać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski ja spaam jeszcze pocwicze a pozniej pod prysznic i do lozia bo kregoslup mnie juz boli i kark od siedzenia na drewnianym krzesle papa🖐️ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie z samego rana!!! Wiem, wiem, że nie udzielam się zbyt często :) ale czytam wszystko co napisałyście. U mnie wszystko po staremu niestety... dziś przyszła @ więc aktualizuję tabelkę. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ......2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6........8 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 ewika74...............27.05.......27.........????....... . 34 .......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25....,11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ....11 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22........... Zaczynam się coraz bardziej matwić że coś jest ze mną nie tak, moje starania trwają już 11 cykli czyli to juz prawie rok!!! Kurczę uda mi się kiedyś wreszcie...???? Pozdrawiam Was wszystkie!!! Dziewczyno bonda szczególne buciaki dla Ciebie!!!! Trzymaj się dzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!Ziarenko lnu a byłaś u gina?Może coś by doradził?A czytałaś o macy?ja z eMem bierzemy od wczoraj maca bioselen i czekamy na efekty zobaczymy czy faktycznie jest tak jak piszą... U mnie poranna kawka komu jeszcze? Chciejka odebrałam pocztę no Ciebie to sobie zupełnie inaczej wyobrażałam babolu jeden taka z Ciebie super laska a ten Twój M chyba chory żeby Cię zostawiać ale kij mu w nos!Nie dziwię się że masz tylu adoratorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ciepło:) zapraszam na kawke jak zwykle z dużą ilością mleka Klaudia---poszło na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarenko----podobno rok czasu przy zupełnie zdrowej parze to norma i nie ma się czym martwić, choć wiem,że czekanie tyle czasu może być dobijające...Robiłas już sobie podstawowe badania hormonów, monitoring cyklu? moze warto zacząć już coś sprawdzać? pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×