Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dzien doberek:-) Jestem pierwsza:D dopijam kawke i jedziemy do pracy na 6:30 takze niewiem o ktorej skoncze moze cos wczesniej ale znajac mnie to do 17 bederobila.Takze do wieczora.Kurde brzuch mnie dalej boli teraz pomimo ze zazylam nospe wczoraj wieczor bo juz strasznie bolal.Zobaczymy jak minie dzien. Pozdrawiam i zycze Milego dnia.papa🖐️ bede wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam druga ;) Piękny dzień się zapowiada wiec nie zamierzam spędzać go w domu biorę córcię i idziemy na spacerek. Nowa___co u Ciebie? Ewika___też się ostatnio opuszcza... Orcio___jak humorek? Pati___;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja to mam \"szczęście\" do mojego pęcherza ostatnio! Znów mnie coś bierze, bo w nocy musiąlam chyba ze 40 razy lecieć do łazienki i znów pojawiło się lekkie pieczenie.. :( Dziewczyny, nie znacie jakiego domowego sposobu na zapalenie pęcherza - takiego, któryby nie zaszkodził ewentualnej fasolce?? Ostatnio mi lekarka przepisała furaginum - niby w słabej dawce - ale nie wiem czy to nie przyczyniło się do tego, że nasza pierwsza fasolka się nie zagnieżdziła. Lekarka powiedziała że \" nie powinno\" zaszkdzić i że wyleczenie zapalenia jest ważniejsze. Może są jakeś bardziej naturalne sposoby? Nie wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOzy, Annolia - sposób na pęcherz bez leków: ubieramy prawdziwe majtki PANTALONY, nie \"sznurki\", jak mówi mój M, albo krótkie legginsy pod spodnie (wiem, że jest lato, ale nie ma wyjścia), to na zewnątrz, w domciu siedzimy pod kocykiem w dresikak i dalej w Pantalonach. Bakterie nie lubią środowiska kwaśnego dlatego uzbrajamy się w cytryny i limonki i pijemy wodę z cytrusami do oporu. Nie wiem tylko, co nasza fasola powie na wit.c, bo też jej nie można w ciąży przedawkować. Także w ciąży: ciepłe gacie, wygrzewamy dupcię i pijemy kwaśne w granicach rozsądku. Bez ciąży najlepsze furaginum - po 30 min od pierwszej dawki pieczenie ustępuje (ja biorę 2 tabl. 3 x dziennie). Płatność za poradę przelewem na podanie niżej konto nr: 87987983961937868713684 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja się chciałam was poradzić, bo wczoraj aż mi się w głowie zakręciło, jak zobaczyłam co wyleciało mi razem z @. nie dość, że masa krwi, bordowe skrzepy ale i kawałek ciała, tkanka, jakby kawałek macicy. nie wiem co to było, ale aż się ze strachu rozpłakałam. wielkość paznokcia, nie skrzep, żywe, a raczej martwe ciało. podejrzenia są oczywiste, w końcu spóźnił mi się okres kilka dni..... nie wiem co mam o tym myśleć, nigdy mnie to nie spotkało. Miałam średnio obfite miesiączki, i ze skrzepami, to jest dla mnie normalne, ale żeby kawałek ciała wydalić, to nigdy nie słyszałam o czymś takim. Wizytę mam ustaloną dopiero na pocz. lipca, mam tak skopany humor, że szkoda gadać. Co to było? Miałyście tak kiedykolwiek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_________ Uzbroiłam się w dresik, butelkę minaralnej i 2 cytryny:) Mam nadzieję, że pomoże! Póżniej jeszcze skocze do apteki po jakiś źółka. Z furaginą już nie próbuję... Niby brałam tylko 3 x po 1, ale pewności nie mam, że to nie zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję:))) Annolia, jaką ty miałaś @ ostatnią? Ferminko, co z tobą dziecinko???? gdzie ty się podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, a moja babcia robiła nasiadówki: kucała nad wrzątkiem z rumianku w misce, lub wiadrze i też pomagało, ale podobno to nie jest zdrowe - to wyjście araryjne w skrajnych przypadkach:) tak się kiedyś leczono:) ja to najbardziej ufam furaginum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea___ Ja zawsze przy normalnej @ mam skrzepy i czasem są one takie jaśniejsze, jakby jakiś taki kłaczek złuszczonego naskórka zabarwionego krwią. Mój gin powiedział mi kiedyś, że podczas @ następuje oczyszczanie, np z jakiegoś podrażnionego, obumarłego naskórka. Myśle że u Ciebie to moży być to, ale jeśli masz obawy, to lepiej zapytaj swojego gina. Co do moje ostatniej @ to własnie zwróciła moją uwagę, bo była inna. Leciała ze mnie taka poprostu ciemna krew i nic mnie nie bolało, a normalnie to pierwsze dni zwijam się z bólu. Wydaje mi się, że to nie to czego się obawiasz. Piszesz, że @ spózniła Ci się tylko trochę, wieć jeżeli to byłaby niezagnieżdżona fasolka, to byłaby tak maleńka, że napweno byś jej nie zobaczyła. Moj gin powiedział, że aby na 100% stwierdzić, że to było krwawienie po niezagnieżdżeniu, trzeba by zrobić badanie tej wypływającej krwi, tylko po co? Co to zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ja mialam kiedys to samo.test ciazowy pokazal mi 2 kreski.@ spozniala mi sie prawie tydzien, a potem dostalam ja ze skrzepami krwi i duzym kawalkiem jakby ciala.mowie ci jak ja sie przerazilam.2 tygodnie pozniej poszlam do gina.mowila, ze to normalne i czaami tak sie w zyciu kobiety zdarza.ona nawet to jakos nazwala, ale juz nie pmietam jak bo to bylo prawie 5 lat temu.nie martw sie, na pewno wszystko jest oka moj test po prostu sie pomylil :( a jesi chodzi ona mnie to jstem zalaana.ten cykl spisalam na straty. 23 dc,a tempka nie podskoczla.robilam testy owulacyjne, ktore pokzaly mi gruba kreche 17 i 18 dc, ae nic se nie zmienia.co to moze oznaczac.normalnie kzdego miesiaca tempka skaczei bola piersi, a tu nic :(juz mnie to wszystko wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, ja też miałam zawsze skrzepy krwi, albo sluz zabarwiony krwą, ale to wczoraj, to był poprostu kawałej ciała, bez krwi, żywe ciało, obejrzałam je dokładnie.. nie skóra, nie skrzepła krew..... aż mnie ścięło z nóg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, ale lekarka powiedziała tobie, że co to było? endometrium się złuszczyło na duży kawałek? A czy robiłaś testy po tych dwóch kreskach jeszcze? może owu się dopiero zbiera? wiesz jak to jest, lekarze mówią, ze testy nie są miarodajne, ja tam wierzę najbardziej objawom - u mnie bólom cycków i jajników. od razu wiadomo co sie dzieje! u mnie akurat pokrywały się z objawami fizycznymi, ale raz było inaczej. Nie sugeruj się tym, tylko się bzzzzzi tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się źle czuję, jestem jakaś słaba, chyba się zwolnię po południu do domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) u nas dzis piekna pogoda, to az sie chce wyjsc na spacer:) ja czuje sie dobrze, narazie nic mnie nie boli i zadnych innych dolegliwosci Rea-a naszybkie zajscie to podeslle ci mojego M :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA wlasnie tak jakos ona to nazwala.mysle, ze nie masz sie co martwic.ja cykle mam srednio co 32 dni. dzisiaj jest 23dc, wiec nie sadze, by miala przyjsc owulka tak pozno.a po tych ciemnych kreskach 17 i 18 dc, zrobilam 19dc i wyszla juz jasniejsza.wiec uwazasz ze to moze byc cykl bezowulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz po pracy bo nie moglam wytrzymac tak mnie brzuch boli a rano zauwazylam plamienia brazowe a pozniej w pracy krew i strasznie brzuch boli ale teraz tej krwi jakby juz nie bylo tak minimalnie i nie czerwona tylko taka lekko czerwona niewiem co jest grane.Ale brzuch dalej boli dolem i co 30min chodze siku gdzies tak.czyzby moze moze kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Nowa___tempka po owu jest przez 2-3 dni niższa a potem dopiero idzie w górę.Czekaj cierpliwie. REA____niestety nic Ci nie poradzę i pierwsze słyszę o czymś takim?wspólczuję Ci jak się musiałaś przestraszyć ale to na pewno nie fasolka bo jak się poroni to są tylko skrzepy krwi podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w taki piekny (nareszcie słoneczny)dzionek:) Reuś ____nie denerwuj sie tym Kochana ,ja miałam taka sytuacje ok pól roku temu i zaraz poleciałam do gina i mnie pocieszył ze to jest oczyszczanie org i może to byc np.złuszcający nagromadzony nabłonek. Dziewczyny ja chciałam jeszcze Was prosic o rade ,znów chyba złapałam jakąś grzybice albo cuś,nie miałam juz tego świnstwa prawie rok a teraz mi sie przyplątało swędzi okrutnie. Boje sie brac jakis mocne srodki może macie jakies sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola a może to po prostu @?kiedy miałaś dostać?wydaje mi się że musisz sobie uregulować cykl jak wrócisz do Pl i dopiero wtedy się na pewno uda ;) Kiedy przyjeżdżacie na to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA tylko ze to jet juz 23 dc przy cyklach 32 dn,ja juz sie chyba poddaje.nie mam juz sil.caly miesiac oblicenia, notatki, starania, czekanie i tak w kolko.zeby to jescze bylo tak jak pisza w ksiazkach. ja tylko nie rozumiem jednego.skoro test pokazal mi ze owulacja wystapi to myslicie ze wystapila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo na grzybicę możesz sobie śmiało kupić czopki i maść clotrimazolum ja to brałam w ciąży więc na pewno jest bezpieczne i pij kefiry i maślankę. A ja mam wilczy apetyt teraz dziewczyny czuję że w tej ciąży będę jak beczka jak tak dalej pójdzie....zrobiłam sobie barszczyk czerwony i ziemniaki z cebulką ide jeść...mniam mniam....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja mam okres dopiero za 5 dni dostac.a na wesele do PL lecimy 27 lipca.A teraz ide do kuzynki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wam dziewczyny humorek jak humorek, raz jest a raz go nie ma gorzej z samopoczuciem,jest mi najzwyczajnie w swiecie przykro. Zaluje ze zrobilam test tak wczesnie W TYM PRZYPADKU NIEWIEDZA BYLABY BLOGOSLAWIENSTWEM drugi dzien jezdze na te badania ale jeszcze tylko jutro, moj ma dzis na to nasienie jechac wiec tez sie denerwuje chociaz probuje wszystko w zart obrocic . Sama juz nie wiem co myslec ,co bedzie jak beda zle , a co jesli los chce inaczej niz my oboje , mam straszny metlik , przerasta mnie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ,bardzo dobra i lagodniejsza od clotrimazolu jest nystatyna , rowniez dopochwowo. REA moze to byc resztka np.torbiela ktory zszedl razem z endometrium. raczej powod do radosci nie smutku czy niepokoju,latwiej bedzie o fasolke w nowym cyklu. to chyba na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA wpierwszej fazie zawsze mialam 36.6 - 36.7 a w drugiej 37.1 takze widoczny skok, a teraz 23dc i tempka 36.7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA w 1 fazie cyklu zawsze mialam 36.6 - 36.7 a w 3 fazie 37.1, wiec wyrazny skok, a teraz 23 dc i 36.7 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×