Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

FOLIKU---czy Ty nie zaczynasz własnie urlopu? Nie chcesz tanio kupić tej mojej wycieczki? wylot z Okecia w niedziele na tydzien czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żle. żle.....szkoda gadać! Niki,a za ile na wycieczka i w jakich dniach dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----nie wiem jeszcze na 100% ale odebrałam wyniki wczorajsze i cukier mam tragiczny, ide do gin. o 16, ale z tego co wyczytałam w necie musze chyba isc do poradnii ginekologiczno-glikemicznej i moze nawet insuline bede wstrzykiwac.... Wycieczka jest od tej niedzieli 02.08 na tydzien czasu czyli do 09.08, wylot z warszawy o 7 rano, oddam powiedzmy za 2500 za 2 osoby z opcja AL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tanio, Niki, kurczę, ale pojechałabym ......, szkoda, że tak szybko ten wylot.... a może jeszcze się zastanówcie, co? szkoda urlopu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---wiem,ze szkoda, płakac mi się chce, własciwie to sie juz popłakałam, ale patrzac na te wyniki krzywej to nie wrozy nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki Folik zaczyna urlop dopiero 16 sierpnia ze zwgledu na chorą nózke ma przelozony teremin zeby mogł sobie polazic troce po Polsce i Folik zamierza spedzic go w Polsce i nie bedzie szybował w chmurach jak Niki... gdyz Folik ma lek wysokosci i nie lubi lezec i tyła opalac tez nie lubi..... a kocha Polske, góry i zwiedzac.... wiec Folik nie poleci za Ciebie sloneczko..... wiec moze szybciorem daj ogloszenie na tym forum moze nie na naszym inny temat zobacz - jakis tyt. okazyjnie wycieczki odsprzedam itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, ale tam naładowałabyś akumulatory, pojadła owoców, złapała trochę słoneczka...urlop to najlepsza kuracja.....a leki mogłabyć brać tak i tak.... zastanówcie się jeszcze..... szkoda by było....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie ta afera w domu, to ja pojechałabym napewno.... urlop sama sobie wezmę, kasa też by się znalazła....kurczę Niki jedź, bo inaczej będę miała dylemat!!!!!!:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, ale możesz wziąć przecież leki ze sobą! Co mówią lekarze? podobno zawsze spada cukier we wczesnej ciąży... glukoza do picia i fruuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak tanio nie oddawaj obcym....to za tanio chyba, może agencja to odsprzeda? ja ciebie widzę jak lecisz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---nie mam komu oddać, rodzina juz po urlopach albo ma zaplanowane, pytałam znajomych to samo, nie mam komu, wole cokolwiek odzyskac niz 4300 w plecy.... Glukoze mam za wysoka: na czczo 120 norma do 110 po obciazeniu 75g glukoza po 1 h:193! (od 200 podobno cukrzyca, a tak to duza nietolerancja glukozy) po 2h:143 (górna granica normy 140) Czytałam już ze mam 20 % szans na poronienie, ok 13-20 % na wady płodu (gdzie u normalnej osoby to zagrozenie wynosi 2-3%) Naprawde nie wiem jzu co robic, siedze i płacze i załamało mnie to zupełnie, ejszcze wczoraj byłam przekonana,ze lece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mam inny plan, hi hi:) oddam tobie mojego krzykacza na tydzień - czasami jest zabawny...a ja z twoim eMem polecę! O! obiecuję, na obcych chłopów patrzeć nie mogę....o ostatnio nawet na swojego tez... dobry pomysł?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie jeszcze ten mój M...tak mi go szkoda!tak sie cieszy na ten wyjazd;( co ja mam robić??? REA---nie puszcze go z Toba, widziałam zdjecia, nie ma mowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, ty mi tu nie czytaj wyników - samozwańcza Pani Doktor Medycyny, tylko szybko bierz naszą kartę i leć do lekarza. Powiedz mu, że ma ciebie uzbroić na wyjazd w leki i popytaj jakie są realne zagrożenia, a nie ksiązkowe. Nie czytaj tych statystyk kobitko, ty się nie możesz teraz denerwować! Bierz te druczki i smigaj do lekarza, zaraz ciebie postawi na nogi i powie, co można robić a czego nie! no już! karty nie zapomnij!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj zdjęcia były 8 kg temu, nie ma obaw! zresztą ja tobie oddaję mojego w zastaw, brunet, wysoki, przystojny z lekkim brzuszkiem i z dobrym poczuciem humoru - on nie chce ze mną jechać, to niech się tobą zajmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIki siedz w domu - nigdzie nie jedz 4300zł moja kuzynka juz po 3 in vitro i dupa.... nic .... a wydała ile.... 15 tys a pozniej 4500 i 4200 ... i pozyczki splaca do tej pory a 4300 co jest w stosunku do kochanego małego szkraba.... a to badanie..... co ma byc to bedzie to tylko co czytasz to statystyki..... nic sie nie martw..... wiem ze nie łatwo.... wlasnie teraz wczoraj pisze mi kol to samo o czym Ty piszesz ze ma cukrzyce.... i dietka a dzieko zdrowiutko sobie rosnie...... musi codziennie sie pilnowac.... a co tam zagranica upilnujesz.... tam co Ci dadza jesz nie bedzie łatwo..... musisz miec zapewne jakas dietke... a cukrzyca w ciazy przechodzi wraz z urodzeniem dzidzi...... glowa do góry NIKI i poglaszcz brzusio tupnij nozka ze wszystko bedzie ok.....a terazpomysl co Twój maluszek czuje jak ty tam buczysz,..... tez buczy bo ona juz ma uczucia to juz dziecko czlowiek..... i ma wszystko....... ładne zdrowe piekne rozwija sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie! czy ty nie miałaś butów zakładać i wychodzić? do lekarza i dawaj mi dobre wieści! zamiast sukienek i strojów weźmiesz walizkę leków i będziesz sobie zagryzać fetę i oliwki. NIE MA LEPSZEGO LEKU niż piękne krajobrazy i słońce, nie ma! no, nie ma ciebie tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---jakoś do tych lekarzy zaufania brak....:(Ide na 16 do jakiegos którego na oczy jeszcze nie widziałam, a jutro do mojego, ale...ja właściwie tma sie sama diagnozuje u niej wiec nie wiem co takiego ona moze mi poradzić.....Leki, powiem ci,ze nie ma leków, bo tych dla cukrzyków w ciąży brać nie można:(Jedyne co to np. insulina,ale to trzeba zrobic badania dokładniejsze do których wlasnie powinnam sie zabrac...nie moge sie nie denenrwowac:( choc wiem,ze nie powinnma, normalnie płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzymam kciuki za ciebie, cokolwiek zrobisz, będzie dobrze! tylko spokojnie, ja to zamiast do gina poszłabym do wewnetrznego....gin zna sie tylko na.....wiesz czym:) tylko weź to na spokojnie i zadzwoń do biura podróży, może coś pomogą? i napisz nam, chociaż ja zaraz wychodzę i nie będę miała netu... ale może jakoś z telefonu sprawdzę! trzeba to na zimno wziąć, rzetelnie sprawdzić i potwierdzić, coś tam ci lekarze wiedzą - ja ufam tylko starszym... tylko żadnych statystyk nie czytaj, kobieto! będzie dobrze, tylko juz nie płacz i działaj!!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki bo Ty się naczytasz tych procentów,statystyk po co Ci to Kobieto zeby sie tylko nakrecac???? Pojdziesz do lekarza i wszystko bedzie jasne. Wiesz ile kobiet cierpi na cukrzycę w ciazy???? I jest ok i rodza zdrowe dzieci. Bez paniki i płaczów tak bardzo chciałas tej fasolki a odkad zaszłas w ciaze to się tylko zamartwiasz....A wiedz że dzeicko odczuwa wszystkie nasze nastroje , Nic tylko wziąc i dupsko zlać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki moja kol bierze metformax 500 i ma diete..... schudła troche al bedzie dobrze dzidzi ok.... jest w 23 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, Nikamo, nagadaj jej! i popilnuj, żeby nie płakała już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik--bierze to w ciązy?!Ja brałam ten lek i bardzo ąłdnie mi sie po nim cukier ustabilizował,ale mój lekarz stwierdził,ze jak tylko zaczne przypuszczac ze moge byc w ciazy to mam odstawic! no i tak odstawiłam z 3 tyg. temu, wczoraj robiłam ta krzywa i wyniki jakie sa juz napisałam:( nie wiem czmeu mi kazał to kategorycznie odstawic, zreszta na necie czytałam dzis,ze rzeczywiscie tego nie mozna, ze trzeba zamienic na insuline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speclejnie dla Ciebie ja o to zapytałam.... ... ale napisała ze wlasnie to bierze i mysli ze to wystarczy zeby nie brac insuliny.... byla w szpitalu dwa dni.... i jej to dali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKI to sa wyniki tej moje kol. w kolejnosci jak Ty podawałas: 107; 209; 183

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku---Dziękuje bardzo!!! Wyniki ma tez nienajlepsze, tylko na czczo mieszcza sie w normie. Powiedz prosze a wiesz może czy w tak wczesnej ciąży też brała czy dopiero teraz jej to przypisali? Ja nie wiem już co myślec, prześledziłam wszystkie fora i znalazłam 1 osobe która bierze to w ciazy, reszta musiała odstawic i zamienic własnie na insuline. Mam po 16 zadz. do centrum medycznego, nie ma mojej diabetolog bo jest na urlopie ale spytaja sie takiej innej czy mnie przyjmie poza zapisami bo oczywiscie miejsc nie ma z 2 tyg. wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeejjjjj ja chce ciasto !!!!!! dwa kawalki dla nas :):) dzien dobry tak w ogole :) a co to dobrze doczytalam ,Niki nie jedzie na wczasy?????? wyniki jakies nie takie??? nie doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×