Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Rea , trzymam za słowo...Powodzenia..we wszystkim.. i czekam na Ciebie w dolnej tabeli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA :( :( Smutno tu bez Ciebie bedzie...ale szanuje Twoja decyzję. Zagladaj do nas czasami i trzymam kciuki zeby wszystko ułozyło się po Twojej myśli.:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj REA... no widac czas i na Ciebie przyszedł zebys odpoczeła... ale bedzie smutno - faktycznie ale podpisujemy wniosek lecz niestety nie dostaniesz od nas swiadczenia urlopowego... niestety forum na to nie stac... :) REA - czasami odewzwij sie!!!! A jak cos zasiejesz to spadnij nam o tym powiedziec.... bo wszystko sie moze zdarzyc gdy glowa pełna marzen.... gdy tylko czegos pragniesz..... trala lala.... I z kima ja bede popijawke robic w piatki... buuuuu..... ja nie chce sama tu siedziec..... nie chce.... !!!!! ratunku sciagnijcie mnie w dół..... podajcie mi reke.... Patrycja uciekła LOLA sie ukrywa, REA wziela urlop... zostałam sama.... dziewczyna bonda gdzies tam kiedys sobie byla tez jej nie ma.... zagineła w kasji jak to dziewczyna bonda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja Ciebie z całej siły teraz bede ciągnęła w dół i zaklinała tak jak Patrycję jak sie tylko pojawi. Naprawdę kibicujemy Wam mocno i ciągniemy,ciągniemy,ciągniemy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Niedawno wstalam i zjadlam juz sniadanko.Ehhh nigdzie nie spi mi sie tak jak we wlasnym lozku :) Wszedzie budze sie po kilka razy w nocy,a u siebie tylko jak musze do lazienki ;) Jeszcze musze pranie poskladac,wyprac nastepne i zrobic obiadek. Do pracy na popoludnie. Reus kochanie trzymaj sie cieplo :) Wracaj jak bedziesz gotowa :) Smutno bedzie bez Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ja tylko na chwilke Ferminko prosze napisz mi adres mail bo musze Ci coś napisac od naszej nowej brzuchatki tylko że ja bede wieczorem w domu bo teraz musze lecieć do M domu. Wrrr od rana mam latanie już zakrętu nie moge złapać. Ja dziś byłam na cytologi nienawidze tego badania zawsze robi mi je taka nie delikatna baba ała :-( Bede wieczorkiem pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 101
Cześć! przeczytałam Wasze wypowiedzi, pomogły mi, lecz ja mam trochę inną historię, mam nadzieję że coś mi poradzicie odpowiecie...Staramy się z mężem o dziecko i kochaliśmy się w dni płodne, po kilku dniach po stosunku zaczęłam czuć różne objawy takie jak: bolesność sutków, bolesność brzucha, częste wizyty w toalecie, mdłości, słabo mi jest, senność, nie mam siły, żyły mam widoczne na całym ciele, zmienił mi się apetyt, mam powiększoną pochwę, większą ochotę na seks, jestem wyciszona nie mam ochoty na rozrywkowe życie, zawsze mam regularne cykle co 30 lub 31 dni, w tym cyklu 25 dnia cyklu dostałam krwawienie, które trwało ok 1,5 dnia, było słabsze, a w czasie oczekiwanej miesiączki żadnego krwawienia nie było, zrobiłam test 31 dnia cyklu i wyszło że nie jestem w ciąży, czy jest szansa że jestem? może było za mało hcg w moczu dlatego wynik był błędny? mam taką nadzieję...następny test mam zamiar zrobić za kilka dni.proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mela :) Cięzko cos radzic ,najlepiej idź zrób test krwi na HCG to jest najpewniejsze. jesli chodzi o objawy to za wczesnie ,wiem jak to jest jak sie czeka na fasolke ,kazda z nas to ptrzezywała i miasmy wszystkie objawy ciazy a potem bach @ przychodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o bjawy ciazy to występuja troche poźniej...Na początku sa one prawie takie same jak na @. Bola piersi i brzuch .Chociaż kazdy przypadek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 101
Cześć! przeczytałam Wasze wypowiedzi, pomogły mi, lecz ja mam trochę inną historię, mam nadzieję że coś mi poradzicie odpowiecie...Staramy się z mężem o dziecko i kochaliśmy się w dni płodne, po kilku dniach po stosunku zaczęłam czuć różne objawy takie jak: bolesność sutków, bolesność brzucha, częste wizyty w toalecie, mdłości, słabo mi jest, senność, nie mam siły, żyły mam widoczne na całym ciele, zmienił mi się apetyt, mam powiększoną pochwę, większą ochotę na seks, jestem wyciszona nie mam ochoty na rozrywkowe życie, zawsze mam regularne cykle co 30 lub 31 dni, w tym cyklu 25 dnia cyklu dostałam krwawienie, które trwało ok 1,5 dnia, było słabsze, a w czasie oczekiwanej miesiączki żadnego krwawienia nie było, zrobiłam test 31 dnia cyklu i wyszło że nie jestem w ciąży, czy jest szansa że jestem? może było za mało hcg w moczu dlatego wynik był błędny? mam taką nadzieję...następny test mam zamiar zrobić za kilka dni.proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 101
Dzięki dziewczyny, może zrobię te badanie z krwi, albo odpuszczę, może wmawiam sobie te objawy...myślałam że coś innego odpiszecie, że to pewnie ciąża i wogle... po prostu to chaciałabym usłyszeć:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela bardzo dobrze Cie rozumiem ale coz my mozemy powiedzieć...Zrób bete i wtedy bedzie jasnosc.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole co tu taka cisza dzisiaj,co??? Mela dziewczyny maja racje-kazda z nas miala wszystkie objawy ciazy..a potem @ wredny przylazil..Uzbroj sie w cierpliwosc.Wiem,ze sie latwo mowi..sama tez mialam z tym problem ;) Lece sie szykowac do pracy. Milego Dnia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mela ;) Oczywiście test mógł się mylić więc warto powtorzyć albo wybierz się do gina. REA____nie no brak mi słow.Wiecie co?powoli ten topik przestaje miec sens bo wszystkie te z którymi się lubię powoli odchodzą albo piszą coraz mniej.Ja też nie mam motywacji żeby pisać ale ciężko mi się jest z Wami rozstać widać nie wszystkie tak podchodzą jak ja.Dla mnie to nie tylko forum ale wiele moich przeżyć,emocji,uczuć.Wszystkie Was mniej lub bardziej poznałam i żal mi tego stracić.Bardzo mi brakuje Chciejki,Mfigielka,Nowej,Pati...teraz REA.Jeśli Was wszystkich nie będzie to dla mnie naprawdę to traci sens.W sumie niepotrzebnie tu siedzę ja brzuchatka i aby odstraszamy wszystkie staraczki,które być może czytają nasz topik.Tu nie ma nic na temat starań,sluzów,tempek.Poważnie myślę nad zmianą topiku na jakis ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia moze masz racje....może rzeczywiście powinien byc to topik dla staraczek... ja jestem tu znacznie krócej i nawet niektórych z Was nie zdazyłam poznac ale zawsze miło tu zaglądam i polubiłam Was wszystkie bardzo . No ale moze rzeczywiscie odstraszamy nowe staraczki ,pewnie bedzie lepiej zebym i ja zmieniła topik na ciazowy i tylko zagladała tu żeby zobaczyc co u was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie jest moje odczucie i rozumiem dziewczyny które stąd zniknęły jak bym nie była w ciąży to co bym tu miała robić?jak tu 99%brzuchatek się wypowiada i my mamy o czym rozmawiać ale co z resztą?dlatego myślę że nadszedł czas żeby zmienić topik bo ten mam wrażenie że niedługo upadnie.Jeśli zostawimy miejsce staraczkom to pewnie i nowe do nich dołączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak wyniescie sie wszystkie...... wiec zostawicie mnie jako staraczke bede sobie sama pisac o tak..... czesc Folik..... czesc.... co slychac Folik.... ble ble... Inne topiki podczutuje to sa od staran do narodzin i teraz znowu sie staraja o drugie.... a temat i tytul sprzed wieków..... ale jak chcecie..... to ja tez stad spadam a gdzie - zaraz sobie poszukam..... pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życze powodzenia z całego serca i mam nadzieje ze niedługo zawitacie na nowym topiku :) Bede zagladac czasami i kibicować Wam w starankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku jakie żegnaj?myślę że niedługo i Ty do nas dołaczysz ;) a jeśli nie to będziemy tu zaglądać ale nie tak notorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja juz nie bede tu niesty tez pisac.... topic umarł juz smiercia nie kliniczna a naturalna a nawet tragiczna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Halo, nie róbcie mi tego, nie chcę być przyczynkiem do upadku forum. Nie zostawiajcie to Folika samego! To forum to wy. Ono jest wasze. I nie opowiadajcie, że odstraszacie staraczki, przecież większość z was jest świeżymi staraczkami. Uważam, że to szczęśliwe forum, gdzie większośc staraczek jest już w ciąży, zaraz dołączy Folik i dlatego samo się obroni - marketingowo jest na wygranej pozycji! Miejsca wystarczy dla każdego i ja muszę mieć do kogo wrócić - no nie? Klaudusia - przemyślcie to jeszcze, Fermince będzie przykro. A takie zmiany dla samej zasady? Tylko krowa nie zmienia poglądów - tak się mówi... Pamiętajcie, że to szczęsliwe forum, szkoda je zmarnować, przez jedną szybką decyzję. Bądźcie mądre i pamietajcie, że ja chcę mieć gdzie wrócić:)))))) Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie bardzo dupnie jak mnie zostawiliscie i tez ide na urlop jak REA.... piszcie sobie same.... na innych topikach.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, to się nazywa szantaż....:) Folik, daj im do wiwatu, potrafisz przecież!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea a niech bedzie i szantaż :) Folik ale mysmy nie chciały Cie zostawic tylko poprostu myslłaysmy ze na zdominowanym przez brzuchatki topiku może staraczki sie źle czuja . I nie obrażaj się i zadnych urlopów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, udobruchajcie tego Folika, bo jak on się obraża, to nie na żarty......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj..... alescie mądralinskie..... REA nie bede im dawac do wiwatu bo mnie podkurw..... na maxa.... staracki sracki sie ich boja.... ajajaj.... ale sie boja...... a w szczegolnosci ja..... ale mam nerwa.... sama bede sobie topic prowadzic jak dziwoląg.... tak tak...... pisze im przecie ze niektore topiki lata trwaja a te zajrzaly bzykneły sie pare razy powzdychały jak to im trudno i sio bo niby takie co to sie ich boja staraczki...... a staraczek brak bo brzuchy juz maja wszystkie i jedna została ja.... taka bida i poczekac by poczekały ale nie won zrobiły na inny temat inna kategoria.... aj tam z nimi..... sio idzta sobie.... bom dzis wkurw... na was.... o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×