Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

kate witaj.... hmmm szampan bedzie na pewno.... i jedziemy poza domek czyli tesciowej przy nas nie bedzie oczywiscie - na szczescie mamy klucze do kuzynki mieszkania która wyjechała..... wiec luz juz mamy.... a moze masz racje a co tam bedziemy kupowac sobie moze faktycznie pojdziemy na jakas obiadolacje a reszta w domu.... tylko zeby mnie @ nie nawiedzila... juz moze nawet sie opoznic byleby 2 dni.... no najlepiej na 9 miesiecy.... ale to to taki szczegol (marzenie) .... sama w tabeli zostałam zimno mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - to jakas cisza przed burza.... jedna tajemicza ciezarówka jest.... nie chce sie ujawnic..... oj sie bedzie dzialo pewnie nie długo.... ponoc musi sama uwieerzyc..... ze to II krechy to dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogolnie weekend spedzony intensywnie i przyjemnie,maly wypad za Londyn:) no oprocz imprezy sasiadowskiej, jenyyyy co my juz z nimi mamy... juz mi sie nie chce opisywac tego w calosci, bo i tez nie ma czym zasmiecac tu topicu, ale ogolnie final taki ze zostala znowu wezwana policja i zgloszone jest do agencji mieszkaniowej :( dosyc tego !!!!!! gowniarze cala noc imprezuja a potem gnija caly dzien w lozkach, no to moj M wczoraj o godzinie o ktorej to "slodka " mlodziez spi- zapuscil, T Love, na caly glos.... matko az ja poszlam do drugiego pokoju bo sie nie dalo oj bylo lekkie poruszenie, to znaczy przebudzili sie milusinscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pochlaniam czeresnie mmmm nie wiem czy to zdrowo tak czesto czy nie , ale po prostu sa tak pyszne ze az trudno sie powstrzymac :):):) rewelka:) a zdrugiej strony jakos na nic konkretnego nie mam ochoty, w ogole jak ja ostatnio jem ????!!!! , jakies serki biale, pomidory, mandarynki, czeresnie, brzoskwinie, bo na jakies konkretne obiady tak mnie odtraca jakos ostatnio :( a tak kiedys lubilam miesko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, doczekamy się naszych usg, czas jakoś tam leci. Niedawno ubolewałam, że to dopiero za miesiąc, a tu zrobiły się tylko 3 dni. Chcę tylko zobaczyć minę mojego faceta, ha! Gwarantuję mu, że oczy się zaszklą, cwaniaczkowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Ale dziś mam zalatany dzien.Dopiero co siadłam i jem ogórka.Ja mam usg dopiero za 3 tyg.ale dobrze się czuję i spokojnie czekam. Jest kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babole!Co z Wami ja Was nie poznaję?Do tej pory jeszcze nic nie napisane.Może brzuchatki nie maja o czym pisać ale staraczki?jak tam po nocy? Folik który dc?Jakoś tak się bardziej zrobiło ciążowo jak staraczkowo... Ja dziś robię sprzątanie i probuje dojsc ze wszystkim do ładu. REA____kiedy masz wizytę u nowego gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lalki... Ale puchy - nie wiem czy sie odzywac bo juz chyba (aja gdzie tam chyba) na pewno sama zostałam jako 1 w 1... Topik znowu zapadł w śmierc kliniczna.... bo jak ktos cos zaraz palnie to sie ruszy... ale na razie cisza i ogolnie nie ma co czytac... U mnie w dwóch zdaniach temp. jak na mnie to wysoka bo 37 ale dzis 26 dc a cykle raczej 29--30 dniowe wiec niczym sie nie nakrecam... bo @ przyjdzie to wiem na pewno... ale powoli zyje juz mysla o tym moim urlopie... ale cicho sza.... zby nie wywoałac znowu jakiegos wilka z lasu.... Dziewczynki jak idziexcie na urlop to dostajecie tzw. "wczasy pod grusza" bo ja zawsze raczej tak... tak ok. 700 zł... czy wiecie moze ile wynosi teraz to swiadczenie ? pewnie nikt mi nic nie napisze bo wszystkie spia albo powyjezdzały ale... podnosze topic... bo spadamy... na łeb na szyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki i ja się melduje:) No straszne pustki chciałam rano poczytać co u was a tu nie było co... Foliczku ta Twoja tempka jest obiecująca,nawet bardzo...Trzymam kciuki. A gdzie reszta ? Rea,Pati,Beata,Spacerek,Fermina,Ewika ,Annolia,Joanna,Orcio piszcie co u Was .. Klaudia jak Twoj brzuszek ? Widoczny jest? Ja juz przytyłam 3 kg i chyba jednak orką bede ogromną...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a gdzie serduszka?Wszystko wygląda pięknie jak na moje oko ale staranka były?kiedy?A te wszystkie objawy które masz są identyczne przed @ jak i na początku ciąży.Jedyne co zauważyłam u siebie i u innych brzuchatek to że na kilka dni przed @ miałuśmu kłucie w piersiach tak pod pachami a jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nikamo! wiesz ja widzę że urósł ale nikt kto nie wie nie zauważy że jestem w ciąży bo taki brzuch który teraz mam to ma co druga kobitka co nie jest w ciąży...Nie martw się po ciąży zbędne kg szybko się traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpia, opalają się , zakupy robią, ale na forum nie piszą:( Folkuku, jak ja bym chciała, zeby ten prezent na ta rocznice to było własnie TO:) ech.. Ja wczasy dostałam, 800 zł. Dobre i to:) Kawusie piję, Dzidzia to kawosz bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze fajnie Wam z tymi wczasami ,niestety u mnie w firmie nie ma gruszy...I ten urlop spedzę na załatwianie spraw i wydawanie kasiorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia u mnie rano brzuch prawie nie widoczny(no tylko oponka) ale wieczorem mam taki jaky wzdęty i znacznie większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia... serduszka były 14,15,16,17,18 a pozniej bylo usg i gin kazal dac luz m-wi na 20 dni urlop... niech chlopina odpocznie... a co do cycoli.... to jak dotykam to sa tkliwe... ale tak cale... Ale ponoc to sie dziedziczy po mamie... ja przynajmniej tak @ odziedziczyłam.... wtedy boli podbrzusze... i plecy, krzysz itp... mama ma to samo... i zawsze II dzien @ ale zobaczymy co ma byc tak... jakbym sobie marzyla wiadomo.... :) Ferminka..... wlasnie taki prezent rocznicowy byłby najfajniejszy... ale mysle ze to nie dla mnie takie prezenty.... pewnie bede sie musiala pomeczyc ale bede walczyc.... zimno mi tam da gorze w tej tabeli zawiewa z kazdej strony kurna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Folik myślę że nie posiedzisz tam na górze sama zbyt długo ;) Dobra spadam sprzątać i obiad robić bo wszystko w rozsypce.A Wy piszcie Kozy papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kozy:) Klaudusia - mam brać duphaston, żeby zniwelować plamienia, już się źle po nim czuję, bolą mnie jajniki...:( Folik - ja dostałam z mojego ostatniego zakładu 780 PLN:) Kózki, ja do was z wnioskiem urlopowym-długim:( Jakoś się mogę się już na forum odnaleźć - ani ja nie staraczka, ani tym bardziej brzuchatka. Niestety czytanie forum tylko mnie dołuje, bo przypomina mi, że najwyższy czas na dziecko, a jednocześnie jakoś przestałam czuć taką potrzebę, przygnieciona innymi zmartwieniami, probemami ze zdrowiem, firmą... Mam nadzieję, że za kilka miesięcy mi to wróci, póki co nie chcę teraz o tym myśleć. Chcę się uwolnić i zająć czymś, co jest teraz dla mnie najważniejsze. Życzę wam skasowania tabeli staraczek, żebyście wskoczyły wszystkie na dół i szczęśliwie doczekały się zdrowych, fajnych dzieciaczków. Będę do was czasami zaglądać - trzymajcie się:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×