Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam melduje sie po całym dniu nieobecności. Niedziela super gorąco jak niewiem i siostra mojego M z Włoch przyjechała hi hi i mówi że wreszcie chłodno a ze mnie to sie lało ale tak bo tam po 45 stopni w cieniu mają i w nocy. ja najadłam sie jak świnia i dalej chce mi sie jeść hi hi ale bede gruba. Jestem szczęśliwa bo moja myszka jutro wraca a już mam dość siedzenia bez niej tęskni mi sie za nią strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze jestescie. Niedziela byla niezla. Zawsze warto gdzies wyskoczyc. oczywiscie nic dzis nie zrobilam z tego, co sobie zaplanowalam. Beata, bobas kopie, puka? Motylek lata? Ewika, fajny plan wyjazdu. Wpadaj na forum czesciej, malo Cie z nami. Jak sie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ja jeszcze w pracy tkwie.. Jutro mam na rano,musze wstac przed 6..masakra.. Ale mi dzidzius dal dzis popalic..Po pierwsze brzuch mi wyskoczyl w ciagu 2 dni tak,ze szok.Az sie napatrzec nie moge.Dzis dzidzius ulozyl sie chyba jakos tak,ze na nerw mi naciskal,bo myslalam,ze sie porobie z bolu.Rozmawialam z mama i kolezanka i obie mowily,ze ten bol to wlasnie jakis ucisk dzidziusia,bo ja juz oczywiscie sie zaczelam martwic. A powiedzcie mi dziewczyny kiedy po raz pierwszy poczulyscie ruchy??Ja juz nie moge sie doczekac.W czwartek mam pierwsza wizyte w szpitalu. Milej nocki babolki.Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie:)) No nareszcie Anka i Klaudia wróciłyscie:) Fajnie Wam po urlopikach ,wypoczęte... Ja jeszcze dwa tygodnie do urlopu ale juz nie moge w pracy wysiedzieć.Wczoraj byłam nad jeziorkiem odpoczełam ,popływałam i troszke mi sie samopoczucie poprawiło bo chodze zla jak osa nie wiem dlaczego. A co to za tajemnica z nową brzuchatką???? Kto to przyznawac się bo mnie zaraz ciekawosc zje...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) Narazie nie możemy nic powiedzieć kto ma małą fasolke ale myśle że na dniach sie dowiecie. Ale sie upał zapowiada a raczej już jest ehhh jak ja to zniose. Dziś córcia wieczór przyjedzie ale sie ciesze. Ania ja tak w pierwszej ciązy to koło 17 tc czułam już rucha a treaz niewiem sama niby już 15 tc ale wydaje mi sie ze dzidzia daje powoli znać. wiecie co już brzuch nawet rano jest bardzo widoczny a na wieczór po całym dniu jedzenia ho ho ale byk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko ale nie możemy narazie mówić a zresztą ona jeszcze sama nie wierzy ze jednak sie udało. A kogo typujesz?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co sie dzieje co tu taka cisza co?????????????? Wracać na topik dziś poniedziałek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wlasnie widze lalki poracaja z "ciepłych krajów" .... i jakie maja ciekawosctki- ajajaj.... zaciazone a ktoz to taki ja obtsawiam LOLA Albo PATRYCJA..... tylko nie wiem jak u niej plodne dni wypadałay..... czy teraz no nie chyba to jednak LOLA..... JAka u Was pogoda, bo u mnie błyski i grzmoty byly od rana a teraz spokojniej ale pochmurno.... i tylko spac sie chce......... Ide po kawe i piszcice kto to - jak nie dowiarek - to LOLA.... jak nic LOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J jestem, zastanawiam sie kto to, ale w sumie niewazne :) Gratulacje i tyle! dziewczyny ja sie martwie bo ne czuje dzidzi, jakbym chciala, to moj 18 tc, cos tam czasmai czuje ale w zasadzie to sobie wkrecam, ze moze wmawiam soebie, ze to malenstwo:) ZE chcialabym juz taki ruch powazny poczuc:) Czytam po porodach, szkolach rodzenia, od kiedy niby:)Czy przyjma mnie do kazdego szpitala, czy ja si emusze jakos wczesniej umowic , ze przyjde rodzic:) Czytam o USG 4D i takie tam.. Wiem, wiem, glupie pytania:) Tez kupilam spodnie ciazowe na alegro, bo w sklepie cena razy trzy:( Ech, szkoda ze urlopy tak szybko sie koncza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Folik 🌼 wreszcie ktoś z norki wyszedł. u mnie pogoda jak w piekarniku i ani jednej chmury ale podobno wieczór ma zagrzmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko do 22 więc nie masz sie czym narazie martwić a niestety to narazie takie słabe ruchy bedą a później kopniaki pożądne gdzieś w 6 miesiącu jeśli dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj BEatka dobrze typuje.... ? U mnie dzis poskoj w pracy ... ale poszlam zrobic kawule a tu mleko w lod sie zamieniło.... lodówka chyba cos nam nawala w pracy..... hmmmmm musze go zglosic.... jeszcze 2 tygodnie do mojego wyjazdu ale cicho sza.... bo druga noga w miare jeszcze sie trzyma.... Powiedzcie co moge kupic dla M-a w I rocznice slubu - bo ona domyslam sie co mi kupi........ w ogole co robilyscie w ten dzien - oprocz sexu ma sie rozumiec - no u mnie spodziewam sie tego @ dnia a nawet 2 dni wczesniej chyba zeby jakis cud - sie stał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja to z moim byłym męzem w rocznice mieliśmy wojne domową o jego kochanke ha ha i każde osobno siedziało. Facetowi ciężko jest coś kupić kobiecie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze jakby sie kochamy.... bez kochanek........... i kochanków.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. Ja sobie w pracy siedze.Cisza przed burza..Tyle pokoi sie zwalnia ze szok,a wyniesli sie do tej pory moze z 5... U Was upal,a u mnie deszcz i zimno-rano musialam kurtke ubrac tak zimno bylo..Ale to nic,bo mam chwilowo dosc ciepla i na sama mysl robi mi sie niedobrze... Ferminko ja dopiero 15 tydzien a tez juz bym chciala czuc ruchy chociaz takie delikatniusie... Milego Dnia Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jest ciężko doradzać bo ja dopiero mężatka zostane ha ha .Ale może jakas romantiko kolacyjka z bajerkami...;) Ja jestem dumna bo w sobote znaleźlismy mieszkanko do wynajęcia (1/2 domku) z ogrodem w spokojnej okolicy super .Od przyszłego tygodnia zaczynamy urządzać gniazdeczko,a w piatek lekarz ,kurcze boje się strasznie czy wszystko bedzie ok tym bardziej ze powoli zaczynaja mi sie cofac wszystkie dolegliwości.. Myslicie że to normalne w 10 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach..22....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............15......11.08....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............15.......06.08.......26.01.10... .....24........ Nikamo74..............8.......07.08........01.03.2010... ..35....... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................9........27.08.........11.03.2010 ........27........ Tabelka mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie tabelka nie podoba :( jeszcze nie....... ja sie chyba wypisze z tej góry......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach..22....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............15......11.08....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............15.......06.08.......26.01.10... .....24........ Nikamo74..............10.......07.08........01.03.2010... ..35....... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................9........27.08.........11.03.2010 ........27........ To ja przy okazji aktualizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo czasem wogóle dolegliwości niema ja tak miałam w 1 ciąży a teraz mnie jeszcze czasem zemdli wiec nie martw sie jest wszystko ok. Ha ha teraz ja pisze że jest dobrze a w poniedziałek to ja bede marudzić jak to sie boje iśc na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik wypisz sie z góry najwyższa pora zebyś na dolną rubryczke weszła ha ha a zauważ że ostatnio po pare staraczek zachodzi wiec jak już jedną mamy to i może jeszcze Ty i jeszcze ktoś bedzie jak już mamy po 3 mieć zachodzić w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina, taka jestes niecierpliwa. Jak ja. Juz sobie odpuscilam czytanie o czymkolwiek i myslenie o kopniakach, bo tylko sie denerwowalam. Juz mi sie nie chce, ale powiem Ci jak jest u mnie. Od konca 17 tyg dziecko pukalo, teraz jest 23 tydz i juz kopie tak, ze wybrzusza mi sie skora, robia sie guzki, czuje pod reka. Czekalam na to miesiac od pierwszego pukniecia. Teraz mnie sciska z niecierpliwosci przed usg. Ciaza to jedno wielkie oczekiwanie, mam dosyc czekania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina, taka jestes niecierpliwa. Jak ja. Juz sobie odpuscilam czytanie o czymkolwiek i myslenie o kopniakach, bo tylko sie denerwowalam. Juz mi sie nie chce, ale powiem Ci jak jest u mnie. Od konca 17 tyg dziecko pukalo, teraz jest 23 tydz i juz kopie tak, ze wybrzusza mi sie skora, robia sie guzki, czuje pod reka. Czekalam na to miesiac od pierwszego pukniecia. Teraz mnie sciska z niecierpliwosci przed usg. Ciaza to jedno wielkie oczekiwanie, mam dosyc czekania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja bym już chciała to wybrzuszanie sie i zeby M mógł poczuć a usg następne mam za tydzień hi hi i sie doczekać niemoe a zarazem sie denerwuje jak to bedzie i czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Folik moja pierwsza rocznica slubu minela tak: rano ja naszykowalam sniadanko, potem maz zabral mnie nad morze...a tam lunapark...uuuuu cos co tygrysy lubia najbardziej i nie mowie tu bynajmniej o moim mezusiu, bo on na sam widok karuzeli robi mu sie niedobrze.... ale ja dalam sobie upust swoim emocjom:):):) no wiec jeszcze potem spacerek nad morzem, potem zabral mnie na obiad-(ogromny) do restauracji ogolnie inicjatywa mezowska... i dobrze... co my baby mamy tylko wymyslac ale nic sobie nie kupowalismy... po co.. aaa i jeszcze wieczorem szampan byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×