Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NOWA gratuluje kochana!!! udowodnilas,ze po tylu cyklach mozna zajsc :) napewno zaszczepilas iskierke nadzieji w kazdej z nas ktora sie stara od jakiegos czasu :) U mnie @ sie skonczyla i juz wczoraj bylo bzzzzz :) ale z czystej przyjemnosci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka witaj... a u mnie z czystego obowiazku i przymusu gdzyz przed badaniem plemniczków musislismy sie bzyt..... kurna mi sie juz odechciewa bzyt... nieodbrze sie dzieje oj niedobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja... a Ty kiedy idziesz na zbadanie plemników tzn czy w ogole idziesz...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka dziekuje bardzo,ale ja bede sie ciszyc dopiero jak lekarz potwierdzi ciaze. pati podziekuj prosze loli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za zapomnialam Wam napisac ze moja tesciowa juz slyszy nawet lepiej niz kiedykolwiek - zapisalam ja do larygologa i przeczyscicli jej i slyszy... a bylo juz tak spokojnie od 2 tygodni bo nam ogłuchła...ale szkoda mi jej bylo ze taka bida... jak gluchoniema lazi... az tu nagle na wslasne zyczenie mam slyszaca tesciowa.... no chyba mam serce co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ aj... w głowie mam mętlik....siano ... i nie wiem co jeszcze - może powinnam się zająć sprzątaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - po takie wstrzemiezliwosci.... mialam bzyt wczoraj... bo Pani w recepcji kazała... i było ok... ale tak wiesz nie chcialo sie... ja tylko myk do lozka i chrrrr........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa... czyli testa robiasl w 35 dc... oj dluzo dziecko wytrzymalas oj dlugo... a co te Twoje II krechy polowa... szczesliwa.... co.. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ a może ona zaraza udawała hihi ??? hmm...serce masz ale czemu dla niej , a nie dla eMa... znowu ani pokrzyczeć w łóżku nie da się haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja pokrzyczec sie nie daje... faktycznie... ale ona sie troche odizolowała bo nic nie slyszala co do niej mowimy.... i byla niebzepieczna... jak wlaczyla czjnik na gazie to niezslyszala jak gotuje sie woda... listonosza nie wpuscila bo.... nie slyszala dzownka.... i były z tego powodu problemy.... a M krzyczec moze... a co ja mu niepozwalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ gdzie???? szkoda , że nie widzisz mojej kuchni :( masakra... obiad od rana przygotowuję a efekt tego taki, że wszystkie dostępne łyżki , chochelki , noże, patelnie itd. są brudne ...nie wiem jakaś niepoukładana jestem... inni to maja jeden garnek i kawałek blatu a ja to muszę mieć od razu zaplecze jak we dworze hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foliczku w 36dc zrobilam test i wiesz jakos mnie nie korcilo. jutro na 8:30 ide do lekarza, wiec bede wiedziala czy test sie nie mylil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie eM Foliku hahah to Ty z rozkoszy masz krzyczeć, żeby się plemniki stresowały i zapieprzały do jaja hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ do d*-y to moje odchudzanie - w ubiegłym tygodniu schudłam tylko 1 kg, no nic... kupiłam sobie fajna maseczkę na pyszczek... to przynajmniej się zrelaksuję, bo coś mnie sypać zaczyna... to jest niesprawiedliwe... jem jak mysz, nic toksycznego a ty dziś wstaję ...proszę bardzo !!!!! no tylko ludzi straszyć ! a ja chcę do połowy października schudnąć ooo i widzisz Kochana...dałaś mi dietę MŻ...stosuję i co ???? przez 2 tygodnie 3-4 kg w porywach do 4 :( ja to jakaś inna jestem :) FOLIKU___ pomocy!!! to o której ja mam ten ostatni posiłek jeść o 12 hahah no myslę, że o 15 jest oki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA___ Karolciu ... tylko ja mam nadzieję, że nadal będzie między nami tak jak dawniej.... z ta małą różnicą, że Ty we dwoje mnie będziesz wspierać i opierniczać hahah ?????? No chyba mnie nie zostawisz bidnej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H aha dobre z tym krzykiem:) pati u mnie w kuchni też pogrom ,wczoraj robiłam powidła i sok i kuchnia jak po wybuchu ! kochana a jak bedziesz sie przypadkiem nudzic zapraszam do mnie na ploteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ a z czego robiłaś powidła ? hahah głupie pytanie... jak sama nazwa wskazuje... my to musimy Nikamo zrobić na zimę z dzikiej róży... tylko niech szybciej dojrzeje :) a do Ciebie na pewno się przejdę, eM wczoraj mówił, że do Ciebie mamy 4 kg... hmmm... na mój cellulitis akurat dobra trasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja.... MZ i nie laczyc a przez 3 miesiace 10 kg bite ze schudniesz.... sniadanko... serek jogurcik bez pieczywa... obiad nawet 2 kotlety plus surówka np.... i kolacja tak ok. 20 najpozniej.... krytycznie jak po 20 tego nie rob 6 kanapek z chrupkiego pieczywa... z pomidorem, ogorkiem... lekkim serkiem... i pic pic i jeszcze raz pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ze sliwek:) Najlepsza dietka to połowe jesc z tego co zwykle i przede wszystkim ruch!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati kochana najpierw musze miec pewnosc, ze jestem w ciazy.ajesli tak bedzie to obiecuje,ze nic miedz nami sie nie zmieni.bede cie wspierac z calych sil, bo wierze, ze wkrotce razem bedziemy chodzily z brzuszkami.zasluzylas sobie na to nawet bardziej niz ja.jestem dobra osobka iBog cie a to wynagrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA___ wiesz ja już dawno przestałam w to wierzyć... i dawno przestałam czekać na cud... Bóg na pewno wie co robi... wiem , że bluźnię ale mam żal... że ostatnio panna urodziła dziecko i z tego szczęścia się powiesiła.... gdyby to było nasze dziecko miało by mamę i tatę a tak jest sierotą mając kilka dni...jak widać Kochana nie zasłużyłam sobie na nic na tej ziemi, bo całe życie muszę się wszystkiego wyrzekać ... znalazłam kota, takiego jakiego bym chciała... i super... tylko, że mnie na niego nie stać... i tak w kółko... a Ty nie cuduj , bo w tyłek dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ,nie mów tak że nie zasłuzyłaś bo teraz ja Cie ta miotła walnę!!!!! Kochana obiecuje że się doczekasz fasolki:) A jesli chodzi o kotka to mam dwa do oddania zaraz Ci wysle zdjęcie mms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ ale ja chciałam brytyjskiego kotka takiego popielatego, co by siusiać umiał do kuwetki... a właśnie... twoje kotka wróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×