Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witajcie dziewczyny:) U mnie nic ciekawego sie nie dzieje 2op.Diany biore i spoczko mam nadzieje ze bedzie. Swieta super spedzone Sylwester jeszcze lepiej:) I za nie dlugo z powrotem do pracy:( Odezwe sie za jakis czas to wiecej popiszemy. Wszystkiego Najlepszego dla Was wszystkich kolezanek na ten Nowy 2010 Rok:) Buziaczki przesylam dla Was:D papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu znowu cisza :( ja od jutra zaczynam prace wiec bede miala mniej czasu na pisanie tym bardziej,ze jeszcze neta nie mam u siebie... Moje piersi jezeli to jeszcze mozliwe wydaje mi sie ze sa jeszcze wieksze i bardziej ' nabuzowane " hehe bola nawet jak po schodach chodze...do testowania jeszzce troche ale jak beda jakies nowosci to napewno dam znac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Kolezanki sympatyczne gdzie sie wszystkie schowalyscie?????????? mam juz sprawny modemik wiec bez skrepowania znow bede was zadreczac hihihi Chciejeczko u mnie po staremu , praca , praca i jeszcze raz praca . Nadal probuje przyzwyczaic sie do zycia w pojedynke i nawet niezle sobie radze tylko niestety czasem mnie dopada chec zwyczajnego przytulenia sie czy pogadania wieczorkiem polszeptem o tym jak minał dzien i jak zaplanowalam nastepny . Dzieki tej dopadajacej mnie nostalgii nadkladam sobie obowiazkow w pracy by nie miec na nia wlasnie sił i checi .Za czym idzie poprawa finansow . Co prawda jeszcze nie ze wszystkich ale z tych powazniejszych dlugow udalo mnie sie wygramolic w starym roku , tyle ze do pelnego sukcesu jeszcze ponad polowe drogi mam . Zdrowie wraca do normy , mysli tez juz mam spokojniejsze lub mniej dramatyczne. Zaczął sie nowy kalendarzowy rok wraz z Nim nowe plany i nowe pragnienia , sama wiesz jak to jest . Tymczasem dobranoc i do milego jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek babeczki :-) Orcio super ze powoli wracasz do siebie zobaczysz jeszcze troche czasu i zapomnisz o tym źle co Ciebie spotkało. Dziewczyny gdzie Wy wszystkie sie podziewacie z tego co pamietam to koniec urlopu ma REA wiec wracaj i pisz co u Ciebie kozo wstretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Beatko , jak wy sie czujecie , na ktorego ty masz to cc zaplanowane ? Jak reszta brzuchatek sie miewa ? Jak Synek bedzie miał na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny:) Orcio---ciesze sie ze poprawil Ci sie humorek zobaczysz wszystko bedzie dobrze:) Beatka Pijemy kawke? tzn cappucinko ja wlasnie pije:) Milego dnia zycze wszystkim papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wylazic z norek !!!!!!! Patrycja ,Ciebie szczegolnie nawoluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cc mam zaplanowane na 20 stycznia chyba że sie coś zacznie dziać niepokojącego to wcześniej :-D Synek bedzie miał na imie Artur :-D już mało kopie a bardziej sie rozciąga i wypina hi hi właśnie tyłek wystawił :-D Mi ostatnio ciśnienie daje popalić ale kontroluje mocz czy zatrucie ciazowe sie nie robi. Lola daj jakiejś kawki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio u naszych brzuchatek wszystko doberze teraz Ania Klaudia i ja szykujemy sie do szpitali i nerwowo sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lolus , bardzo serdecznie dziekuje za zyczenia swiateczne , niestety dopiero przedwczoraj odczytalam . Mam nadzieje ze u Ciebie tez wszystko zmierza ku lepszemu -tego wlasnie zyczylam Tobie przez całly czas ... FOLICZKU .......... no nie daj sie dlugo prosic , wyjdz na chwil kilka i napisz co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz musze jechac do pracy podbić legitymacje ubezpieczeniowa bo do szpitala musze miec podbitą a juz niewiem kiedy podbijałam ha ha ale niechce mi sie strasznie bo tyle sniegu nasypało ze szok musze auto odkopać z pod śniegu i wyskrobać z lodu i dopiero pojade a drogi sa paskudne białe z lodem boje sie jeździć w taka pogode :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK TEN CZAS LECI... na 20stego , napewno bedzie wszystko pomyslnie . Artur - bardzo swojego czasu podobalo mi sie to imie , synek bedzie miał charakter silny i niestety bedzie ciut uparty -wedlug cech przypisanych do imienia. Ja od siebie zycze tobie aby rosl zdrowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko pamietaj zeby silnik pochodzil na wolnych zanim ruszysz , u mnie dzis w nocy -16 bylo i modlilam sie zeby to moje truchlo tylko zapalilo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio wiesz po głowie mi chodzi czy go odpale hi hi ale może sie uda jak nie to trudno nie pojade do pracy. Ostatnio było zimno a ja odpaliłam auto i pojechałam sobie ha ha ale niedaleko bo mi zgasł i musiałam sibie poczekać aż parownik sie rozmrozi i mogłam jechać dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie koleżanka dzwoniła że lodowisko na ulicy i zebym nigdzie nie jechała wiec nie jade bo sie boje jutro eMa wyśle to mi podbije hi hi ja nie bede sie narażać i dziecka bo ja moge jechać dobrze a inny we mnie wjedzie wiec dziś nici z jazdy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie musialam sie przemiescic , no wiem jak to jest , mnie ostatnio fecet zatrzymal sie na tylnim blotniku cale szczescie ze plastikowy i sprezynuje bo by zostalo wgniecenie jak nic. Beatko , Ty masz nr tel. do Pati , co u niej , jak to leczenie endometriozy Lola kawke miala zrobic i zwiala . buuuuuuuuuuuuuuu Lolus wracaj szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Spacerku , jak twoja Klaudusia ? Jak odnajdujesz sie jako mamusia , fajnie tak popatrzec juz na to malenstwo prawda ? schowalas pepowinke na szczescie ? przytul malenka ode mnie , zobaczysz ze zrobi fajniutka minke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio, mała teraz śpi. Kocham ją nad życie:) Dużo płacze, bo boli ją brzuszek. A tak jest grzeczna i kochana. Rzeczywiście robi śliczne minki, lubi jeść, przybiera na wadze... A ja czuję się coraz lepiej. Na początku miałam galimatias w głowie, bo trudno było się odnaleźć w nowej roli, ale z każdym dniem jest lepiej. A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio mam numer do Pati ale niestety pare razy dzwoniłam do niej ale nie odbiera telefonu a sms to ja nienawidze pisać jestem chora jak to robie. Ja nigdzie nie pojechałam bo mi sie nie chciało tylko koleżanke zaliczyłam na herbatce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio____ i wszystkie Foczki :) niestety nie mam neta.... a raczej kompa, bo się całkiem spsuł :( tęsknię za Wami ale na razie tak musi być.... dużo pisania... ale nie mam na razie czasu... w każdym razie... jesteśmy po zaręczynach...zamiast dziecka mam kota Stefana :) dobre i to hihi... absorbuje całą rodzinę...a zakupy... niemowlę to mały pikuś hahaha... zawsze jakieś pocieszenie:) całuję Was wszystkie bez wyjątku, dziękuję za sms-y, życzenia listy i w ogóle. Aniu ____ w sobotę wyślę Ci maila Beatko___ Ciebie szczególnie całuję ;) Rea ___ Folik___ jak tam staranka? Chmurko___ gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No i wszystkim mamusiom :) a staraczkom w NOwym Roku wyjątkowej płodności :) Ewika____ bierz się za staranka ostro... kibicować będę szczególnie :) LOLUŚ___ tęsknie :( NIKUSIA___ dziękuję za cudne życzenia :) Nikamo___ wózek kupiony? może poczytam Was wweekend... a na razie ... odpoczywamy z Emem po wrażeniach świątecznych i nowowrocznych... urlopujemy się aż do następnego tygodnia :) całuję Was wszystkie :) i ślę moc dobryvch myśli i energii :) Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatjo-_____ na domiar wszystkiego mam zrypaną komórkę i nie dzwoni czasem... wiem... wiem bo moja sIOSTRA TEŻ DZWONIŁA DO MNIE ... Chciejko ___ kochana super , że wszystko załatwiasz :) Beatko oczywiście daj Orci nr do mnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati super ze jesteś tylko szkoda ze na chwilke :-( no ale dobre i to. Dobrze wiedzieć ze masz zepsuty telefon bo teraz bede dzwonić aż do skutku aż bedzie miał mnie dosć i zadzwoni :-D to wreszcie sobie pogadamy :-) Orcio mam pozwolenie żeby podać numer wiec napisz maila to Ci wyśle nr Pati. Folik Rea Nikamo i cała reszta wrednych babek wracać na topik i opowidadć jak po świetach i Sylwestrowych balach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki:) Pati gratulacje z zaręczyn:) :) :) Fajnie że topik odżył ,bo co tu zaglądałam to cisza była okrutna. A co u mnie..? Robie sie coraz większa i nieporadna i juz nie moge sie doczekac porodu ,mam nadzieje że mały wyjdzie wcześniej:) A jak tam Wasze staranka i brzuszki Brzuchatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam ze Cie ruszy i sie odezwiesz , wielkie dzieki , naprawde wielkie . Szkoda tylko ze nie napisalas jak ze zdrowiem , czy wreszcie trafilas na dobrego lekarza i jak sytuacja z praca .Pati to wielki przelom w zwiazku -to juz tak na powaznie z pierscionkiem i kwiatami ? jesli tak to ciesze sie razem z wami z waszego szczescia . teraz to juz tylko moge powiedziec jedno - najwyzsza pora ! Moje gratulacje ... Spacerku kochany ty moj , musisz z malenka robic takie cwiczenia nozkami ,,zabke,, na pewno w jakims podreczniku masz z obrazowane jak cwiczyc i dawac do pojenia zwyczajna wode gotowana z glukoza zeby przepoic .uwazaj z iloscia herbatek na wzdecia bo one czasem moga wywolac kolke jelitowa u bobaska. w swojej diecie to musisz tylko uwazac na straczkowe i cytrusy i pestkowe no i lepiej gotowane niz mocno smazone , ty sama mozesz jesc i pic koperek , nie musi byc wloski , Ech dziewczyno wiem ze kochasz ta swoja dziecinke ponad zycie , teraz pewnie jeszcze bardziej niz byla w brzuszku . teraz mozesz ja przytulic , tez przytulilabym takiego szkrabika malenkiego , ten zapach noworodka jest niepowtarzalny , zobaczysz jak niunia troszke podrosnie to bedziesz przywolywac go z utesknieniem , zwlaszcza jak juz bedzie probowala sie usamodzielniac w wielu czynnosciach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKI a na kiedy termin masz bo jakos nie pamietam ? trzymaj sie dzielnie - jeszcze nie raz zateskisz za czasem brzuszkowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko wez od Loli gg moje i odezwij sie , chociaz wierze ze Patrycja bedzie zagladac na tyle czesto i nie bede musiala jej telefonicznie scigac -hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwsza wpadka po powrocie , Nikusia przepraszam dopiero teraz spojrzalam w twoja stopke , wybaczysz mi prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×