Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Chmurko - jeszcze raz gratulacje, dopięłaś swego. Żeby klaudusia się dobrze chowała i czasami dała tobie popalić:) Chciejko - bardzo się cieszę, że wyniki są niealarmujące - teraz możesz już wszystko! to i ja wam złożę zyczenia, które zaraz sama zrymuję:) Zdrowych oddechów, Jak najmniejszych grzechów, Snu spokojnego, Przyjaciół na całego, Chłopa mądrego, co przychyli wam nieba całego, Wielkiego serducha, Uśmiechu od ucha do ucha Dzieci aniołów, pieniędzy tobołów, Zdrowia mocnego, ambitnego Ego, Zalążka nowego życia, bez zbytniego utycia, Wzajemności i uczucia, własnej wartości poczucia, Wielkich karier, Życia w miłości i bez barier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z OKAZJI SWIAT BOZEGO NARODZENIA DLA WAS KOCHANE DZIEWCZYNY SKLADAM ZYCZENIA:) To Święta gromadzą ludzi przy stole znanych i mniej znanych. To opłatek jednoczy Boży, pojednanie na Nowy Rok. Wszystkim szczęścia gwiazdka życzy, na choince bombki śmieją się. Melodia wszystkiego co najlepsze, kolęda śpiewa nam, otuchy ciepła na lepsze dni wciska nam. Wszyscy życzenia składają wokoło i ja pragnę złożyć też. By Bóg szedł z Wami jedną drogą a światło Pana oświetlało każdy ciemny kąt. By serce nie płakało gdy w życiu chwile złe, by pamiętać, że są wokół Ciebie przyjaciele, którzy ochronią Cię. Podzielę się opłatkiem, który przesyłam przez te życzenia, błogosławiąc dalsze dni. Aby przyjęło mnie Twoje serce,a opłatek skrócił drogę która dzieli nas. Żebyśmy mogli wspólnie się cieszyć ze świątecznych chwil! Wiolka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życze Wam aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmureczko i bardzo bardzo gratuluje Ci córeczki !!! To najpiekniejszy prezent świateczny jaki mozna sobie wymarzyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie............. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam zdrówka, duuużo wzajemnej miłości, zrozumienia. Świąt spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze. Pogody ducha, uśmiechu na twarzy. Mamusiom - zadowolenia ze Swoich Pociech, Brzuchatkom - szczęśliwego rozwiązania, a Staraczkom (sobie też) - tego o czym marzycie - tych upragnionych II kresek!!!! WESOŁYCH ŚWIĄT I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM 2010 ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Was serdecznie:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________☆◕☆ ________o`* o.@*o`. _______.' '*Q o *o@ ______( () o*o* @ o'. _____.-' o *0_Q.-'-;*o) _____.' 0 Q @0@ ()* `-. ____* @ o*o @. ‘Q * o ) ____o`-...-@""-Q '-~@'`0*. ___.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) ___*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ __* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* __(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*. _o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * `` _.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q .' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`)o * 0.-~@-._Q * 0 *~.Q _.~@-.*_0_. '._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o .' ;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o .o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ * @ * o * @ _.''Q~o.._@_.--'`@--. ................\_____/ Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawiam Was koleżanki. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki I ja dołączam się do życzeń ... Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2010, niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia i pragnienia, te malutkie i te wielkie. Pozdrawiam serdecznie Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:):):):):) Ojojojojojoj faktycznie jakie pustki!!!! Ale w końcu to okres świąteczny, i chyba nie ma się co dziwić...... JA już jutro niestety do pracy, dzisiaj M już poszedł do pracy więc cały dzień byłam praktycznie sama w domku... A co u Was, jak po świętach, był u Was Mikołaj...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był Mikołaj, ale te Święta były takie inne. Już bez rodziców w domu rodzinnym... A moja mała rośnie, kikut jej odpadł i w nocy mało śpi, a dużo płacze. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Pustki tu jak cholera!!!No ale tak czasem bywa... Chmurko jeszcze raz gratuluję córeczki. Oby rosła zdrowo! :) W tym roku nie robiliśmy sobie prezentów tylko dzieciom. Ale święta przebiegły bardzo spokojnie. Nie będę pisać co u mnie bo raczej nic nowego. Niedługo sylwester i zabawa i Nowy Rok. Życzę tym co idą się bawić szampańskiej zabawy a tym co w domku będą udanych szaleństw domowych! Pozdrawiam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Witam wszystkich :) Ja na Sylwestra raczej mam marne plany bo co można robić w 9 m-cu ciąży?Życzę Wam uadanego wejścia w ten Nowy Rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wychodzic z norek!!! Pati siostro kochana pisze do Ciebie,dzwonie czy wszystko ok u Ciebie? odezwij sie prosze... u mnie raczej ok..powiedzielismy rodzinie o weselu,wczoraj bylismy u eMa rodzicow porozmawiac o szczegolach..dzis tesciowa dzwonila chce pomoc w przygotowaniach,mile mnie zaskoczyla :) a 1 chyba poznamy rodzicow ze soba... Starania intensywne,ale nie na sile..powiem wam ze piersi mam duuuze bola bardzo ale to chyba za szybko,bo @ powinna byc w okolicach 10-14.01.2010 wiec na okres za szybko i na objawy chyba tez za szybko no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Chciejko super że tak się wszystko u Ciebie układa.życze powodzenia i trzymam kciuki! Pati no własnie co sie z Toba dzieje?? Daj jaki znak:) Co do Sylwka to my tez spedzamy go w domu ,Klaudia jak to szybko zleciało....dopiero cieszyłyśmy sie z dwóch kreseczek a teraz Ty 9 a ja 8 miesiąc:). Babolki odzywajcie się co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo ..my tez w domku spedzamy sylwka...moze do rodzicow wpadniemy na drina,ale na zadna wieksza impreze sie nie wybieramy.. a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jeszcze chwilke,termin mam na 1.03 choc lekarz wyrokuje że pewnie wczesniej bedzie :) moj mały wazy juz 1650g :) Niestety z zakupami zaczynam dopiero ,bo oprócz ciuszków jeszcze nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz podobny termin jak moja siostra..ona tez nic nie ma,chociaz juz wiedza co z kad chca... dziewczyny...REA,Folik,Lola,Pati i cala reszta gdzie wy jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki moje Kochane Szczesliwego Nowego Roku !! Wszystkim starajacym sie zycze upragnionych dwoch kreseczek,brzuchatkom i sobie szczesliwego i bezproblemowego rozwiazania,a tym,ktore juz maja swoje malenstwa wieksze czy mniejsze zycze radosci ze swoich pociech i duzo duzo zdrowka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki....... Wszystkiego, wszystkiego najlepszego w NOWYM 2010 ROKU!!!!!!!! Zdrowia, radości i spełnienia marzeń życzy Dorotka:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,cudownego roku ,niech się spełnią marzenia i usmiech nie schodzi z twarzy:) Udanych rozwiązań i poczęć!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wtajemy..pisac!!! mnie cos przeziebienie chwycilo.kicham,kaszle,katar... Sylwestra mielismy spedzic w domu a wyladowalismy u moich rodzicow. M tak sie spil z moim tata ze wczoraj caly dzien chory byl o 18 dopiero mozna bylo powiedziec ze zyje hehe..a ja pospalam w ciagu dnia moj wujek nas odwiedzil,ogladalam tv i dzien zlecial.. Dzis u mamy jestem bratanica sie zajmuje na zmiane z siostra.M w pracy a od pon ja ostro biore sie za prace.. Piersi mam duuze,zylki powychodzily,nabrzmiale sa ze nawet stanika bym nie musiala nosic..ale staram sie nie nakrecac jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE W NOWYM - DUZO LEPSZYM POD KAZDYM WZGLEDEM - ROKU......... CALUJE DZIECIACZKI I PRZYTULAM BRZUSZKI KOCHANE WASZE... CZEKAM Z UTESKNIENIEM KIEDY TOPIK BEDZIE ZYCIEM TETNIL BO JUZ NIEDLUGO ZNOW BEDE CZESCIEJ ZAGLADAC ... POZDRAWIAM GORACO WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×