Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

REA - w Sylwestra nie potrzebowałam szampana na sen, bo i bez niego padłam jak mucha, niestety.............. ORCIO - uważam, że sama musisz podjąć tą decyzję. To wkońcu Ty będziesz żyła z M , podejmowała wspólne decyzje, borykała się z trudnościami..... Musisz to wszystko jeszcze raz na spokojnie przemyśleć, rozważyć wszystkie "za" i "przeciw"..Musisz być pewna, że pomimo tego jak M Cię zranił, skrzywdził i przede wszystkim zawiódł chcesz jeszcze raz spróbować..... Beatko, fajnie, że z maleństwem wszystko jest oki, teraz tylko czekać..... Zaraz idę robić obiadek - dziś mam ziemniaki ze schabowym i suróweczkę z białej kapustki z jabłkiem i marcheweczką, mniam mniam:):) Hmmm dziś mam 36dc a o gościu z Ameryki ani widu, ani słychu, nie to żebym tęskniła, nie, nie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lalki... co tam słychac... u mnie nic szczegolnego - robota .... glupota.... i przymusowy sex... hehehe a co lekarz kazal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - moze przeoczylam ale ilodniowe masz cykle i czy robilas testa... ???? mozliwe ze ja nie w temacie wiec pytam..... Beatko.... dopiero slyszalam o krechac a Ty kurcze juz niebawem sie rozdwoisz... fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJ:) Becia, ty tak nie krzycz, bo się dzidzia wystraszy i zaraz wyskoczy z brzucha:)))) już ciebie widzę rozpiera, nerwy przed godziną zero? właśnie czy ty się boisz w ogóle porodu, czy już masz to tak przećwiczone, że to dla ciebie pestka?? Chmurko -a jak po porodzie? jakieś dolegliwości, bóle, jak to jest jak już jest po wszystkim? brzuch szybko wraca do normy? ile to trwa zwykle? ciekawi mnie to jak szybko wraca się do formy. Przytyłaś dużo? Foli, jak tam twoja dietka? moja znowu legła w gruzach, już chyba nigdy nie wrócę do swojej wagi sprzed 5 lat.... ostatnio porządkowałam piwnicę, trzymam tam rzeczy letnie w zimie i na odwrót i dokopałam się do kartonu z rzeczami, w których już nie chodzę i się przeraziłam: spodenki i spódniczki w mini rozmiarach. Czy ja naprawdę taka byłam oska, czy ktoś to pozszywał?:)))) Jakoś nie mam zaparcia w tym odchudzaniu, nic mi się nie chce, eM się objada, nie mogę na to spokojnie patrzeć..... jak tu przestać jeść? chudłam zawsze przy perypetiach sercowych.... może jakieś sztucznie wywołać?;P Nikusia - mój gin chyba obrał inną strategię. może cel też to powoduje, bo chcemy narazie ustalić skąd te długie plamienia po @, może twój był mocno zorientowany na skuteczne zapylenie przede wszystkim? Coś się u mnie dzieje nie tak i ja tu muszę ustalić. Wyników na tarczycę jeszcze nie odebrałam wezmę je chyba przed samą wizytą, nie chcę się bawić w lekarza, bo wiecie jak to jest z nerwówką po własnej diagnozie. Coś mnie u siebie niepokoi, coś jest nie tak i to od kilku miesięcy... no nic. a ty Nikusia masz termin na marzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, właśnie potrzeba nam świeżych emocji. zaciskaj mocno nogi.... Folik, nam się nigdy nie spóźnia, co?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Foliku :):) Od jakiegoś roku mam cykle 32 - 33 dniowe, ten ostatni miałam 16dniowy tak jakoś dziwnie mi się porobiło. Już nie wiem co mam sobie myśleć... Nie, nie robiłam testa, jeszcze. Nie chcę się za bardzo nakręcać, żeby potem nie ryczeć jak bóbr....Poczekam jeszcze kilka dni.....Jak wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie baby, że nie ściągamy żadnych nowych staraczek. dlaczego to tak? ciąże wyszły z mody?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea mam takiego stracha ze szok juz M obrywa hi hi no ale ktoś musi boje sie tego CC a zarazem niemoge sie doczekać jak juz małego bede miała przy sobie. Szlak mnie trafia na mysl ze jak juz bede po CC to mi tylko na chwile pokaża dziecko a później to pewnie na nastepny dzień mi małego przyniosa. Mam nadzieje ze szybko sie wyzbieram i bede mogła iść po niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA zaciskam, zaciskam A mówiłam Wam, że i ja się wzięłam za odchudzanie....trafiłam do dietetyka, bo u mnie to tak łatwo może nie pójść:(:(:( Wczoraj byłam na pierwszej wizycie, dzisiaj na pobraniu krwi i w środę idę znowu. Mam nadzieję, że i mnie się uda, bo kobitka jest naprawdę skuteczna. Mam w pracy 2 dziewczyny, po których widać efekty :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka kciuki zaciskam żeby sie Tobie udało. A moim zdaniem to bym już zrobiła testa bo poco sie nakrecać każdym bez @ dziem i liczyc ze moze sie udało a później ta wredna @ przychodzi i płacz dopiero jest ojjjjjjjj zanm to z autopsji beczałam jak niewiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, wszystko będzie oki, głowa do góry. A M też niech odczuje troszkę, że godzina "0" się zbliża, dlaczego tylko Ty masz cierpieć.....Trzymam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Folik zebys wiedziała ze czas szybko leci nawet za szybko ja dokładnie pamiętam jak testowałam i wyszły 2 krechy a teraz do rodzenia bede sie wybierac :-D Ale i dobrze bo już ledwo sie ruszam z tym moim wielkim brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zaczekam, tym razem będę twarda. Już tyle razy się rozczarowywałam. Poza tym to może być jakaś zmyłka. Okres miałam 20 listopada, a potem 3grudnia no i właśnie od tego 3 grudnia cisza, i cisza. Ale jeśli mam być szczera to się strasznie boję iść do apteki, brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko M czuje ze godzina "0" jest bardzo blisko nawet niechce zebym z domu wychodziła bo sie martwi no ale za to tez mu sie oberwało i sie wydarłam zresztą o wszystko sie dre jestem teraz wstrętna baba. Wiecie co szłam za facetem co palił papierosa i co tak mi ładnie pachniało ze wnet bym mu wyrwała tego kiepa z buzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście zapaliła bym sobie feeeeeeeeeeeeee ale mam trujace zachcianki bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - kobietom ciężarnym się wszystko wybacza, jesteś w takim stanie, że Ci wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka to oszczedzaj sie kochana... teraz slisko uwazaj na siebie i na mega piekny brzusio.... REA dietka byla troszeczke przerwana w swieta ale jest nadal jest... jem sobie mniej i jak na kartkach napisane zamieniam produkty bo czasami nie chce i sie tego robic.... co tam wymyslone ale ogolnie jest i lepiej sie czuje niz w swieta gdzie smakowałam wszystkiego po troszku.... a do tali osy to ja juz chyba nie wroce.... ale chciałabym miec takie bąka ale z wiadomych powodów.... no.... brzusio..... a w nim fasolka.... aj zycie... Dorotka to moze niebawem zatestujesz ale skoro cos sie tam rąbało z cyklem to moze faktycznie poczekaj jak zaczniesz wymiotowac... hehehehe czego Ci zycze.... wymiotów na odległosc.... tez z wiadomych powodów.... ide cos pozrec wlasnie REA mnie zmowbilizowała do jedzenia bo mi przypomniała ze pora na zarcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki:) Beata eeee ja Ci dam mówic ze Was nie lubię!!! Tylko rzadziej zaglądam bo siedzę w domciu i nie wlączam tak kompa często. Boże Becia ja Ci zazdroscze że juz niedługo bedziesz swojego maluszka trzymac w ramionach .Ja juz się doczekac nie moge ,choc ostatnio zaczynam się bac porodu..... Foliku------przymusowy sex.....fajnie to brzmi. Ja juz zapomnialam co to jest hi hi . Dziewczyny mam pytanko szczegolnie to tych z Was które są na zwolnieniu. Ile czekałyście na pierwszą wypłatę chorobowego z Zus bo ja juz póltora miesiąca i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja miałam normalnie wypłate nie czekałam ani dnia dłuzej niz miałam mieć wypłacone mało to miałam mieć do 10 to zawsze miałam i mam wcześniej :-) Ja uciekam po córcie do szkoły :-) a tak mi sie nie chce nigdzie wychodzić. Folik ja bym z chęcia sie poseksiła a tu juz od dawna nic już chyba zapomniałam jak to sie robi. Ostatnio eMa namawiałam na mały sexik to oczy zrobił jak 5 zeta i powiedział ze on sie boi i nic z tego a mnie tez juz chcica nosi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---no tak ja to przede wszystkim drążyłam temat czemu się nie udaje:)Termin mam na koniec marca tak między 24 a 31 marca, ale pewnie trzeba bedzie zakończyć wcześniej z racji cukrzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku---ja też zazdroszcze sexu nawet przymusowego, ja z racji skurczy i niebezpieczenstwu ze stony szyjki mam zakaz sexu juz od kilku tyg. i to zapewne do porodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo---to zalezy ile osób zatrudnia firma, chyba jeśli powyżej 100 to normalnie wypłaca pracodawca w terminie pensji a potem sam się rozlicza z ZUS ( u mnie tak jest) więc niestety nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, przytyłam 15 kg. Brzuch na początku jest duży i flakowaty, ale przy karmieniu piersią szybko się wchłania. Teraz została mi taka oponka z tkanką tluszczową, którą miałam przed ciążą. Na wadze gubię stopniowo po parę kg co kilka dni. Mam dietę, mniej jem, dużo się ruszam i dlatego idzie łatwiej:) Nawet zaczęłam siadać na całym tyłku:P Rana boli, ale w tej części pochwowej, bo na zewnątrz jest ładnie zagojona. Ogólnie czuję się dobrze, ale tęsknię za snem! Dziękuję za troskę, kochana. A z Twoją dietką musisz coś wymyślić. Zmuś swojego partnera do odchudzania, bo Cię gościu nie mobilizuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ,Beata dzięki za odpowiedź,nie mam wyjścia i musze się wybrac do Zus brrr!!!! Spacerku ,jak tam malutka? Wyslij zdjęcie :) Boże Dziewczyny czy Was tez tak zgaga meczy??? Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam - nie wiem dokładnie co się stało, cisza na ten temat. Poza tym dziewczyna całą ciążę paliła :(:(:(:( i pracowała normalnie. A wiesz jak to jest w handlu. Dostawy, rozkładanie towaru itp.. Hmmmm, mam nadzieje, że za bardzo się nie nakręciłaś....co????Poza tym nie wiem jak wyglądały jej wizyty kontrolne u gina :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ramach diety wypiłam herbatkę z lipy i zjadłam dwie razowe kromeczki z białym serkiem. Chmurko, jaka mobilizacja - on zagląda do lodówki co 2 godziny! Najbardziej się denerwuje, jak jest głodny, na niego nie mam co liczyć!:))) to jest pochłaniacz. on diety nie potrzebuje, on potrzebuje jeść!:) Właśnie chmurko - my nie mamy zdjęć? a co z naszymi innymi brzuchatkami? przepadły.... a nasza Ferminka? wstyd, naprawdę!!! a wiecie co u Kate? Lola, masz jakieś wieści??? Nikusia - a czy ten twój gin dotarł do powodu, dlaczego się wcześniej nie udawało? brałaś jakieś leki, bo już nie pamiętam.... muszę tobie bardzo podziękować za radę na temat utego ubezpieczenia jestem bardzo z niego zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka---no nie nie nakreciłam się poprostu jestem troche niezdrowo ciekawa, zaczynam 7 mc i moze powinnma na coś specjalnie jeszcze zwrócic uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja uciekam na jakiś czas, bo obiadek mam jeszcze prawie w lesie... Ale piszcie, piszcie, jak wrócę to będę miała co czytać. Dzisiaj jakoś nam dobrze idzie, nie sądzicie....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
zapraszamy na noworoczne zakupy do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×