Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ja kiedyś w górach znalazłam taki sok owocowy: ARONIA LOSU:) powiecie, że bliźniaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chmurko szczerze - czujesz się już jako 100% matka? czy jeszcze są takie momenty niedowierzania? musisz my chyba wysłać zdjęcie małej, bo to ja chyba nie wierzę, cha cha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Dorcia, właśnie, zabieram się za robotę. wprawdzie jestem na samowolnym urlopie, ale mam coś do zrobienia.... a ja tu z wami gadu gadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku - ja świntuszka, no wioesz?????Ja zawsze taka grzeczna:):):):) To powiem Wam jeszcze jeden:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia wybiera się na randkę z Jasiem....Szykuje się stroi, pindrzy. A matka jej oczywiście nakłada do głowy o przyzwoitym zachowaniu itp, itd no i Małgosiu tylko nie daj sie temu Jasiowi zbałamucić. Za jakiś tam czas Małgosia do matki; - mamo jestem w ciąży - dziecko no przecież mówiłam, tłumaczyłam Ci -gdzie Ty miałaś głowę - ZA MIEDZĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka... jak lubisz góry i lazic i nie mialas skreconych kostek w glupawy sposob i do konca zycia z tym nie bedziesz miec problemu to jedz w gory bo mi sie ko\stka prawa odewała zwichnieta w 2000 roku (bo na koturnach - co taka moda byla) skoczylam na wiejsckiej zabawie do rowu na siku a druga skrecilam teraz niedawno w MC donald's na schodach.....i mam problem... a polazilam w gorach nieosniezonych i dupa z nart... a taka chcice miałam ze jade teraz tylko nie wymódlcie mi teraz brak sniegu... bo czuje zmije ze sie tylko modlicie zeby mi sie cos tało... kostek juz brak ale jak sniegu nie bedzie pozwe Was do sadu.... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku, teraz też możecie popracować nad rozwarciem......Ćwiczenie czyni mistrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, teraz zaliczyłby kopa jakby zechciał się do mnie zbliżyć. Może tylko mnie tulić i bez podtekstów:P Rana w środku jeszcze się goi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurka.... no kiedy to ten poród byl , widze nadajesz poki małe jeszcze bezwiednie lezy ale jak juz glowe podniesie bedziesz pewnie pisac.... sorku nie mam czasu .... bo a to placze, a to to a to to ... wiec pisz kochana.... a noi dojdzie jeszcze dziki sex mlodka jestes wiec bedzie szybciuchno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, to nie było skakać do rowu tylko do kibelka było iść!!!!! O przyrodę trzeba dbać!!!! Oj Folik, Folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano Chmurka skoczyl... nigdy na wiejskiej potancowie nie bylas.... tam nie ma wc.... leci sie zwyczajnie siku tam gdzie najwygodniej .... no mi w rowie..... hahahahahaha a i z ta zwichnieta noga jeszcze cala zabawine przetanczylam ale z buta juz niestety nie zdjelam.... musiałammmm zniszczyc tak spuchla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noga spuchla zeby mi nie bylo niedomowien.... REA ,.... no napisz co madrego.... a dorotka skoro z lubeslkiego masz M to powinnas tez potancówy znac.... nie gadaj ze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer to masz jakies jeszcze z 1.5 miesiaca... jak nie naucza ciotki nosic a pozniej bedzie kiszka....z pisaniem.... mam juz 2 takie co wymiekły maja bobo po 3, m-ce a nie pisałay..... wiec..... pisz pisz kiedy ten dziki sex itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, no nie znam i nigdy nie byłam. Jakoś nie mieliśmy okazji....Poza tym bywamy tam sporadycznie....A z drugiej strony gdzie ja w tym wieku na wiejską zabawę hmhm nie nada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jesc ostatnie jedzenie dzis .... wpracy w domu jeszcze szklanka mleka... a teraz graham i plasterek wedliny.... ide.... piszta.... bo zaraz przyjde.... oj cos mnie pobolewa w jajach oj chyba owulka a lekarz kazal sie bzzzz w sobote rano... a przed zakaz... ale chyba dzis sobie M& M pomacacm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka.... przecie pisze w 2000 roku..... a nie teraz teraz juz nie ma tego typu IMPREZ, wino za 12 zł , brak kibli, i zespoły.... hehehe ale fajnie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja spadam na jakiś czas, idę sprzątnąć kuchnię bo mi zaraz gary pozasychają i co ja biedny żuczek zrobie. W sumie mogłabym za okno na śnieg to odmięknie sterta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pojadła jeszcze sie napoje i siup... w koreczki.. Chmurko.... no no.... tymi tu nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×