Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Wróciłam, uporałam się ze stosem garów. Dzisiaj dostałam jakiegoś powera, zaraz zamierzam się zabrać za robienie sałatki warzywnej, może byście pomogły, będzie szybciej:):):):) Jesteście jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!!!!!!!!!! Gzie Wy polazłyście, co????????????????????? Spacerek pewnie na karmieniu, a reszta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam se iść?????????????????? Hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam już....jestem:):):):) Chodzę jak nakręcona, to robię, tamto siamto....Tylko dać mi wolne:):):) Wiecie co, chyba se jutro kupie testa. Chociaż tak instynktownie odsuwam tę myśl od siebie............... Wracamy, wracamy co jest?????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO KOCHANE , MOJE WIELKIE GRATULACJE .Natrzaskałyscie stronek jak za starych dobrych czasow YES YES YES... Niestety ja znow padam na twarzyczke zmeczona a w ciagu dnia gdy znalazlam chwile zeby cosik skrobnac przy kawce to mi kafe uciekalo i d..a blada . Bardzo mi wstyd i obiecuje poprawe HIHIHI , dobrej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim , zycze milego na wszelki wypadek nie zagladania na topik w dzien , papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-D Halo gdzie jestescie baby?????????????????????? Wyłazić produkować nowe stronki :-D Wkońcu na 1000 stronie jest dla Was nagroda :-) hi hi a ja jej nie chce i jakby co z chęcia odstąpie gdyby mi sie przydażyło wejść pierwszej niechcacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszyny... a Wy spac nie mozecie... ja dzis przez zasypianie - stacji jednej nie przejchałam pociagiem ale na szczescie jakas kobita mnie zapytala czy dojedzie gdzies tam tym pociagiem i mnie obudzila... jutro znowu pobudka bo na te narty jade... w niedziele pewnie mama mnie rano do kosciola obudzi i co..... kiedy ja sie wyspie.... chyba w trumnie..... a teraz jem sniadanko.... serek lekki wiejski ze szczypiorkiem, jajko i kromka graham... pyszota.... i zaraz kawula....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik dawaj kawke tylko słabo z 1 łyżeczki i z mleczkiem. Jeśli chodzi o spanie to ja o 6 już wstałam ale odziwo w nocy ani razu nie byłam w kibelki na siku:-D Ale sie omęczyłam wczoraj z pakowaniem do przeprowadzki wrrrrrrrr a jeszcze dużo mi zostało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko 3 w 1 Beatko - pasi??/ Podac.... dlaczego mi jest tak zimno.... ???? dlaczego w ogole jest mróz.... kto to wymyslil... dlaczego po co pytam sie.... siedze w kurtce.... masakra... nie nie nie moge byc chora o nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik masz zakaz chorowania. A u mnie jest mróz ale malutki bo -2 :-D wiec znosnie a snieg nie sypie juz od paru dni a mogło by zacząć sypać bo dzieciaki za tydzień ferie zaczynają i jest za mało tego śniegu. Folik nie lubie 3w1 :-( nie smakuje mi no ale jak mus to mus wypije i taką ale daj coś dobrego do zjedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata - robie Ci kawe inke... nie bedziesz dziecku tych swinstw dawac... przestan.... inke sobie wypijesz albo kakao... a do jedzienia nie mam nic przecie sie odchudzam.... a poczekaj poczekaj pojde do szefowej jakies ciacho miała.... A co do filmu CIACHO... byl ktos warto bo slyszalam rozne opnie ale bardziej na tak... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) co tam baby? ja polecam Avatar - bomba i do tego 3d:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, gdzie ty w te góry jedziesz? toż od ciebie to 6-7 h jazdy. na śniegu więcej.. na weekend????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - babonie nie czytasz co pisze...... na forum... przeciez pisalałam ze jade do Rąblowa...... to jest 120 km ode mnie ..... to nie gory ino stok.... tylko zjezdzac jade a podziwac góry - juz mam dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to inna sprawa, bo juz ciebie widziałam, jak się przedzierasz przez zaspy z saperką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----ach kino,ale bym poszła!jestem uzalezniona od kina, tydzień bez jest dla mnie stracony a z racji leżenia no i nie da sie ukryć wirusów lekarz zabronił no i juz ponad 2 mc nie byłam, masakra normalnie. Jesli mowa o uzaleznieniu to zawsze zaczynałam dzien od kawki,natomiast w ciazy nie mam na nia ochoty i wypiłam przez te 6 mc moze ok. 10? Jeśli już to zbozową np. anatol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tam pewnie cała warszawka przesiaduje? rewia mody w warszawskim stylu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA gdzie..... ???? ja jade I raz.... zobaczy sie.... jak tam jest jakie chaicha i lachony jezdza.... ja biore instruktora.... bo juz nie jezdzialam rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nikusia..... lezec zle stac zle.... juz niedługo Ci sie nudzic przestanie.... juz niedlugo.... rozic babole szybciej bo mys zajsc musimy w te ciaze...... kolejka sie robi i cos utkneło ....ktora to testuje DOREK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam chwilke na kawke Foliku ja mam pytanko -jakie sa koszta ewentualnie tygodniowe takiego zimowiska , czy to szukalas na wlasna reke czy za jakims posrednictwem bo ja sie zastanawiam nad jakims zimowym wypoczynkiem z niunia moja , czy ewentualnie dalabys jakies nnamiary itp. dzieki serdeczne w razie co . posiedze jeszcze chwilunie ale niestety krotka. BEATKO jak sie czujecie ty i brzuszek ? kurcze chyba nie moge sie doczekac prawie tak samo jak ty ... LOLA wyłaz z norki !!!!!!! cappucino rob dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze cisza dziś straszna tu sie zrobiła a wczoraj tak ładnie sie zapowiadało :-( Orcio kochana dobrze sie czujemy z brzuszkiem tylko cieżko chodzić a mam dziś troche latania. Najgorzej jest jak ide po chodnikach gdzie śnieg jest posypany sola i normalnie wtedy płyne w tym błocie :-( Folik zazdroszcze Ci nart ze sobie jedziesz ja kocham narty :-D już 12 lat jeżdże no z małymi przerwami na maciezyństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka i jak testowałas???????????????????????????? wracaj i pisz co i jak.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Musze sie Wam pochwalic obcielam sie na krotko:) Spontaniczna zmiana ale sie ciesze zNowej fryzurki:) jak chcecie to zaraz dodam fotke nank to zerknijcie:) pozdrawiam Wam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Ooooo dzisiaj jakoś spokojniej.......... Jestem po pracy, ledwo żywa. Ale mam jeszcze troszkę roboty i się zastanawiam czy się za nią zabierać czy uciąć sobie jakąś małą drzemkę.......:):):) Beata - jak Ty dajesz radę z tą przeprowadzką - podziwiam Cię, normalnie podziwiam. Masz jakąś pomoc?????? Czy tak ze wszystkim sama???? Ja też słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat CIACHA ale nie oglądałam jeszcze, może w przyszłym tygodniu. Ostatnio byłam na BRZYDKIEJ PRAWDZIE (uhahałam się ) i JULIA & JULIA (może być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to wrzucaj zdjęcie - tylko ja i tak nie zobaczę :(:(:(:( Nie testowałam jeszcze, aczkolwiek TESTA MAM!!!!!!!! Stracha tez mam!!!!! No i troszku się zdołowałam, bo wlazłam do apteki a tam za ladą koleżanka, która może jakieś pół roku temu wyszła za mąż i cooooo i jest w 4 m-cu ciąży. Prawie się rozryczałam jak stamtąd wyszłam:(:(:( Poza tym mój M mówi, żebym jeszcze się wstrzymała. Chyba nie ma ochoty wysłuchiwać moich ryków w przypadku wyniku negatywnego :(:(:(:( Dzisiaj sie jakoś tak dziwnie czułam; i niedobrze mi było, i momentami na wymioty mnie zbierało, i kilka razy mi się zakolebotało w głowie. nie wiem co mam myśleć. A momentami to mnie nawet brzuch pobolewał tak jak na @. Nie wiem, może się skuszę i go zrobię...... Boję się!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie Wy jesteście????????????? Beata, Spacerku, Nikamo, Nikulam - co z Wami??????????? Ania a Ty gdzie się podziewasz??????? Co się z Tobą dzieje?????? Hmmmm to mam iść na tą krótką drzemkę???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka a kiedy powinnaś dostać@? ??? Lola dawaj zdjątko :) Ja dziś się okropnie czuje ,cały czas mi niedobrze juz nie wiem co robić:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę sie poleniłam z eMem przed tv i sie jeszcze bardziej rozleniwiłam. chyba zaraz idę pod prysznic i palulu. Jutro mam ciężki dzień w pracy - "tylko" 13h :( Powinnam dostać @ w poniedziałek w 33dc, ale ten przed ostatni sie trochę pochrzanił i miałam 16sto dniowy cykl i już nie wiem jak se to wszystko liczyć :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×