Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Beata napewno bede uwazala..a jezeli chodzi o przygotowania do jestesmy daleko w polu,bo kasa nas trzyma..czekamy na zastrzyk gotowki,jak kasa bedzie to wszystko da sie zalatwic ..Byla umnie krawcowa i oczywiscie w suknie juz sie nie mieszcze hehe,ale juz znalazla rozwiazanie,cos wymyslila..bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejcie kobity :) melduje ze ja jeszcze w dwupaku :( zostalo 5 dni do rozwiazania, ale ja juz najchetniej bym sie pozbyla mojego malego ciezkiego lokatora i wygilgala po stopiszonkach na zywo:) poza tym chcialam pogratulowac Folikowi i Chciejce- widzicie dziewczyny jak bedziecie przejmowac brzuchy po tych rozpakowanych... i po co byly te plakania i biadolenia, na kazda z nas przychodzi czas:):):) Folik jak apetycik??? ni dopisuje?? ja do 4,5 mies ciazy nie moglam patrzec i wachac miesa i wszelkich z nim produktow zwiazanych, moim zarciem byly owoce, warzywa, biale serki ,dzemy i same takie duperele:p Chciejko- a ty daj se na luz kobito, nie sama praca zyje czlowiek!!! masz dzidziolka w sobie a to najwazniejsze:) Rea gdzie zes polazla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate fajnie,ze sie odezwalas kobieto :) kurcze jak ten czas leci,dopiero oglaszalas nam ciaze :) A ja wiem,ze duzo pracuje,zeby jeszcze cos z tego bylo,bede musiala zamknac interes bo nic nie idzie,katastrofa jest na rachunki nie zarabiam a gdzie tu mowa zeby miec cos dla siebie..ale do maja musze trzymac bo dostalam dofinansowanie i taki byl warunek firma musi istniec min rok..a mnie skreca jak mam tam isc..siedze i czekam czy ktos przyjdzie,kazdy mowi ze taki okres,ale nikt nie mysli z kad kase brac..ale jakos damy rade(mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to se wpadłam .... (chwilunie)... hmmmm mieso i wszystko z nim zwiazane jest bleeeeeee..... cacy jest woda mineralna i chleb z dzemem.... a reszta cuhnie mi na odleglosc... mam fazy ze 5 min nic nie czuje tzn objawów mdłosci itp. a reszta dnia bleeeee ale jeszcze nie zwracam tego co zjem (a jem malo) ale zmuszac sie przeciez trzeba.... Dzis mi nawet serek wiejski wszedł, jedno jabłko.... i bułka grahamka.... czuje ze winnam wiecej jesc ale chyba sie to poprawi... lodówke najchetniej wyniosłabym na dwór... a smazone kotlety to winno sie robic nie wiem gdzie zeby tego smrodu nie bylo... moj M musi sobie odpuscic kremowania sie na noc... bo smac ze mna nie bedzie... rece tez kremuje sobie rano i sio do pracy bo bleeeeee .... no to czekam tera na to aby juz mnie jednak nie mdlilo..... biustonosze troche sie za ciasne robia i spodnie mimo ze melo jem jakos cisna w pasie.... i nic poza tym we wtorek idziemy do gina zeby poogladac juz nie mm a moze cm.... ??? ale to sie okaze.... - to teraz Wam troche naplodzilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik no nareszcie.... REA teraz ty opowiadaj co u ciebie... ja mam wizyte u lekarza 1 marca.. Folik ktory to tydz u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka nie mam pojecia który to tydzien mi sie wydaje ze 7 jest teraz a zaczne od niedzieli 8 ale nie wiem.... ja nie umiem tego liczyc... a Ty który....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik no to niezle to widze ze smaczki rozne macie:) Kate fajnie ze juz niedlugo bedziesz miala malenstwo przy sobie na raczkach:) Chciejka Ty dbaj o siebie i uwazaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tyle na ile moge to dbam..w domu prawie wszystko M robi to juz to mi odpada..nawet jedzonko mi przygotowuje,pamieta o kupnie wody owocow itp bez przypominania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozy:) ja też na chwilkę. Klaudusia - gratulacje!!!:) Beacia - trzymam kciuki, żeby jednak bez operacji się obyło... bądż dzielna! Chciejka, Folik - trochę urozmaicenia diety. Owocki, sałatki... witaminek! mam wam do obwieszczenia, że niestety jest zmiana planów. już mam dosyć czekania biernie, kasa wartkim strumieniem zamiast wpływać do firmy wypływa - nie wiem, czy to jest nasze nieudolne zarządzanie, czy poprostu to, że jednak słowo na duże K kończące się na S jednak i nas dopadło. Nie wiem jak długo się to utrzyma, ale sterta rachunków rośnie, a ja nie mogę przez to spać. Tak więc spreparowałam kilka zdań o mojej dotychczasowej karierze i właśnie wysyłam do agencji pracy. Nie mam na to ochoty, ale nie zawsze jest miło:( tak więc starań nie będzie, chłop biadoli, ale ja już jestem taka istota, która lubi swoje rachunki płacić terminowo i spokojnie sobie spać - teraz niestety jest inaczej i się z tym zgodzić nie mogę. wiem, że jest to kiepski moment na szukanie, zobaczymy, dawno nie byłam na rozmowie o pracę:) także moje baby - chwilowo mnie nie będzie, aczkolwiek wrócę, napewno wproszę się na jakąś małą kawkę, a może jak znajdę już wygodny stołek to i powrócimy do naszych plot. Póki co muszę się zająć czymś innym. Wszystkim życzę najlepszego, szczęśliwych rozwiązań i wielkich brzuchów - jak już się wszystkie rozpakujecie, to może ja zostanę brzuchatką jedynaczką, będziedzie mnie rozpieszczać i wysyłać ciuszki i inne dzieciowe akcesoria:D buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA wiem o czym mowisz bo u mnie tak samo i zamiast cieszyc sie tym ze jestem w ciazy,to mysle jak poplacic wszystko,terminy gonia,a kasa nie wplywa... Ale wpadaj do nas,nie rob sobie wolnego od nas ,bo wszystkie Cie potrzebujemy...sciskam Cie mocno i powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea niestety operacja musi być a jeszcze żeby było mało to dzis małemu druga przepuklina wyszła po 2 stronie byłam już u lekarza potwierdziła że sa 2 przepukliny pachwinowe. Jakby była pępkowa to nie było by operacji a tak to musi być i to jeszcze 2 te france sie przyplątały mojemu maleństwu :-( popłakałam sie i tyle. Był okres w moim życiu ze nie miałam za co zapłacic rachunków to był zły okres w moim zyciu jak sie rozeszłam z mężem a wtedy nie miałam pracy ani środków do zycia i mama mnie utrzymywała na szczęście teraz mam na opłaty i takie tam ale nie przelewa sie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko Biedny ten Twoj maluszek ,kurde dlaczego mu sie to przytrafilo? ale z drugiej strony lepiej wczesniej niz pozniej mialby miec operacje. Trzymajcie sie dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) widze ze tu cisza a ja zerklam tylko na chwilke bo czas sie juz do pracy zbierac ciekawe ile bedziemy pracowac 1-2 dni hehe:) milego dnia zycze wszystkim.papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... oj REA REA to co ... dluzszy urlop widze sie szykuje... no to zarabiaj i wracaj szybko... bo pic w piatki nadal bedziemy juz nie ktore moga Chciejka.... ostatnią@ miałam 23 grudnia... wiecie co dzis facet przegiał pałę... rozumiem jest post i mieso mi nie podchodzi zatem mysle - kupie sobie slodka bułe plus grahamke a ten lobuz w drzwiach stoi i mowi dzis nie ma slodkich bulek - post... kurde co ja mam dziecku dac jest.... i mialam wczorajsza grahamke na szczescie i wlasnie palaszuje z serkim wiejskim... a wczoraj - nie wiem jak mi sie udalo zjesc obiad .... normalnie mi wszedl... ale dzis juz chyba bedzie gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Folik rano zawsze jest najgorzej pózniej bedzie lepiej i dasz rade z obiadem :-) niby mnie mordowało od rana do wieczora ale dało sie przezyc i teraz karmie małego szkraba :-) Ale był rano mróz nie dałam rady zawiezc córci do szkoły i mama po nia przyjechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik wedlog moich obliczen to 9 tydz :) jest 9 dni roznicy miedzy nami,bo ja ostatnia @ mialam 14 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka - za tydzien pojde to mi gin powie który to tydzien bo ja sie w tym gubie... ale chyba srodek siódmego.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszło tak: a na innym ze to 9 tydzien.... glupie Twoja ciąża trwa: - dni: 54; - tygodni: 7, dni: 5; - miesięcy: 1. Jesteś aktualnie w pierwszym trymestrze ciąży. Przewidywany termin porodu Twojego dziecka to: 1-10-2010. Do terminu porodu pozostało: - dni: 226; - tygodni: 33, dni: 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to jest 54 dni wyliczone a w sumie od owulacji mam 57 dni wiec plus do @ 2 tygodnie wiec wychodzi ze to 9 tydzien.... aj tammmm co by nie bylo..... lekarz powie mi dokladnie jak pojde bo zwariowac mozna na pewno I trymestr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze macie ten problem co kazda z nas miała tylko nie z tygodniami a z miesiacami bo jak by liczyć miesiac ze ma 4 tygodnie to wychodzi ze kobieta jest w ciaży 10 miesiecy pełne a tak na prawde jest 9 miesięcy i nigdy nie wiedziałam jak to liczyc :-D najważniejsze ze jesteście zaciazone i zeby donosić ciaze i mieć kochane maleństwa zdrowe a cco tam tygodnie hi hi. A mój szkracek wyssał 2 cyce popił herbatką bo miał czkawke pobawił sie z krowami na karuzeli i śpi słodko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata masz racje...ale to glupie uczucie nie wiedziec dokladnie ktory to tydz..u mnie na 90% 10 tydz...ale na nast wizycie dokladnie zapytam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka, Folik-----Hmm, a czemu to taki problem wyliczyć?Liczcie sobie od pierwszego dnia ostatniej @ i już np. mój dzien to 17.06 (środa), wiec w nastepna srode skonczyłam 1 tydzien ciazy, w czwartek to już był tydzien i 1 dzien ...itd.......oczywiscie to sa tygodnie ciązy, a dziecko jest zawsze o 2 tyg. młodsze....przynajmniej tak to zapamiętałam:) Mnie teraz bardziej interesuje który termin porodu wybrać za właściwszy, właśnie wyliczony wg @ czy USG,podobno najbardziej wiarygodne sa te z pierwszych USG, tak do 12tc bo do tego czasu wszystkie dzieci rozwijaja sie jednakowo, potem te terminy z USG sa juz niewiarygodne.W sumie miałam monitoring cyklu wiec wiem kiedy owulacja była i rzeczywwiscie ten termin z pierwszych USG sie potwierdza i wg niego sie kieruje. REA----nie znikaj!!!Nawet jeśli próby zawieszone!Trzymam kciuki za nowa prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :):) Jestem ostatnio zalatana, zabiegana na nic czasu i do tego niewyspana ---- całe szczęście jeszcze 2 dni i mam wolny weekend :): Już się nie mogę doczekać :) Czy ja się kiedyś wyśpię ???? Beatko - przykro mi, że Arturek ma przepuklinę. Ale dobrze, że wykryta wcześniej to można interweniować. Bo ponoć wykryta w późniejszym wieku u chłopców może być niebezpieczna... :(:( Folik - widzę, że objawy u Ciebie zawitały na dobre, no kochana trzymaj się :):) A tak swoją drogą to Cię załatwił chłop z bułeczką - dziwne - przecież nie każdy musi pościć, prawda? A jak tam teściowa - zajmowała się Tobą troszkę jak byłaś na zwolnieniu?? :):) Rea - trzymam kciuki, żeby poszukiwania pracy odniosły oczekiwany skutek :) Nikulam - to teraz kolej na Ciebie do rozpakowania.... A my już za parę dni za dni parę zaczynamy staranka, tak pod dyktando gina. We wtorek idę na usg, żeby sprawdzić czy coś się dzieje z tymi pęcherzykami po CLO I BROMERGONIE ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja uciekam do pracy, niestety znowu :(:(:( Życzę Wszystkim miłego i spokojnego dnia :):) Papa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doberek. A ja dzis wyspana,bo synek ladnie w nocy spal :)Budzil sie co 3 godzinki,jadl i spal dalej. Musialam dzis zamowic na allegro nawilzacz powietrza,bo u nas jest teraz strasznie suche i maluszek ma przez to zatkany nosek,z reszta samej mi sie kiepsko oddycha. Czekam az sie teraz obudzi,dostanie papu i pojdziemy na spacerek.Moze odwaze sie zejsc na dol do sklepu..?Boje sie tylko potem podchodzenia pod ta gorke..bo jak dluzej pochodze to jeszcze wszystko mnie tam w dole boli,ale z kolei nie mam nawet z czego obiadu zrobic,a zjadlabym sobie rosolku. Dorotka..Ty o spaniu to lepiej nic nie mow..poczekaj poczekaj,,teraz narzekasz..jak bedzie maluszek to bedzie tylko gorzej hiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×